Znaleziono 6 wyników

autor: Marta
2026-06-24, 11:11
Forum: Beskidy
Temat: Kościelec
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 2970

Re: Kościelec

Hala Radziechowska, dziękuję, notuję, chcę tam być.
autor: Marta
2026-05-18, 09:21
Forum: Pozostałe
Temat: Pustki na Spiszu w majówkę
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4955

Re: Pustki na Spiszu w majówkę

Boskie zdjęcia, zachęciłeś do leniwej wędrówki, bardziej podziwiać niż biegać : )
autor: Marta
2026-05-14, 23:37
Forum: Ruszajmy na szlak
Temat: Spotkajmy się gdzieś na szlaku
Odpowiedzi: 1737
Odsłony: 763434

Re: Spotkajmy się gdzieś na szlaku

W ten weekend mialam plany na masyw Klimczoka ale pogoda ponoc ma byc niezbyt laskawa. Ja z kumpela z Katowic pociagiem, chetnie sie gdzies mozemy zgadac w sprzyjajacych okolicznosciach ☺️
autor: Marta
2026-05-13, 22:35
Forum: Rozmowy o górach
Temat: Mój pierwszy raz w górach
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 32503

Re: Mój pierwszy raz w górach

Bedzie bedzie jak tylko pioro nie zaschnie ☺️
autor: Marta
2026-05-13, 22:15
Forum: Rozmowy o górach
Temat: Mój pierwszy raz w górach
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 32503

Re: Mój pierwszy raz w górach

Dziekuje za mile odpowiedzi, nie mam literackiej duszy ale postaram sie opisac najblizsza wycieczke wlasnymi slowami.
autor: Marta
2026-05-13, 08:00
Forum: Rozmowy o górach
Temat: Mój pierwszy raz w górach
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 32503

Re: Mój pierwszy raz w górach

Czesc, jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z gorami poza paroma wycieczkami w Beskidy itd. Ja zaczelam od rodzinnej wycieczki w Malej Fatrze i przepadlam. Chetnie sie tu poradze co i jak, znajde inspiracje.
Jestem Marta, 19 Slask ☺️