Znaleziono 6 wyników
Re: Kościelec
Hala Radziechowska, dziękuję, notuję, chcę tam być.
- 2026-05-18, 09:21
- Forum: Pozostałe
- Temat: Pustki na Spiszu w majówkę
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4955
Re: Pustki na Spiszu w majówkę
Boskie zdjęcia, zachęciłeś do leniwej wędrówki, bardziej podziwiać niż biegać : )
- 2026-05-14, 23:37
- Forum: Ruszajmy na szlak
- Temat: Spotkajmy się gdzieś na szlaku
- Odpowiedzi: 1737
- Odsłony: 763434
Re: Spotkajmy się gdzieś na szlaku
W ten weekend mialam plany na masyw Klimczoka ale pogoda ponoc ma byc niezbyt laskawa. Ja z kumpela z Katowic pociagiem, chetnie sie gdzies mozemy zgadac w sprzyjajacych okolicznosciach ☺️
- 2026-05-13, 22:35
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Mój pierwszy raz w górach
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 32503
Re: Mój pierwszy raz w górach
Bedzie bedzie jak tylko pioro nie zaschnie ☺️
- 2026-05-13, 22:15
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Mój pierwszy raz w górach
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 32503
Re: Mój pierwszy raz w górach
Dziekuje za mile odpowiedzi, nie mam literackiej duszy ale postaram sie opisac najblizsza wycieczke wlasnymi slowami.
- 2026-05-13, 08:00
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Mój pierwszy raz w górach
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 32503
Re: Mój pierwszy raz w górach
Czesc, jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z gorami poza paroma wycieczkami w Beskidy itd. Ja zaczelam od rodzinnej wycieczki w Malej Fatrze i przepadlam. Chetnie sie tu poradze co i jak, znajde inspiracje.
Jestem Marta, 19 Slask ☺️
Jestem Marta, 19 Slask ☺️
