Znaleziono 965 wyników

autor: maurycy
2026-05-29, 22:59
Forum: Pozostałe
Temat: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 1225

Re: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę

Jestem ciekaw drugiej części.
A co do Żyliny, to co przez nią jadę, to nijak nie ogarniam kierunków, gdzie dalej jechać.
Zajebista miejscówka na spanie na dziko w wiacie jest na sąsiedniej górce nad Żyliną - Stranik.
autor: maurycy
2026-05-14, 22:05
Forum: Pozostałe
Temat: Pustki na Spiszu w majówkę
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 3652

Re: Pustki na Spiszu w majówkę

Ja myśle, że zwykły namiot zrobił by robotę :-o
autor: maurycy
2026-05-14, 20:17
Forum: Sudety
Temat: Minerały i nocka w Masywie Śnieżnika
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2181

Re: Minerały i nocka w Masywie Śnieżnika

U mnie ciekawość za różnymi minerałami, i ogólnie mówiąc geologią powstała za młodego, po przeczytaniu książki "Stefek poznaje świat" :)
Fajne te nocki w namiocie, i jeszcze przy ognisku. Moje klimaty :lol
autor: maurycy
2026-05-09, 09:39
Forum: Beskidy
Temat: Majówkowa Rycerzowa
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 2914

Re: Majówkowa Rycerzowa

Wracając do wątku turystycznego. Rycerzowa zawsze była i będzie hitem wycieczek. Mam znajomego, przewodnika, pana w starszym wieku, który był na tej górze ponad 500 razy z różnymi wycieczkami :lol A na wycieczkę z młodzieżą i noclegiem warto wybrać się do sąsiedniej Chata na Przegibku (pod szczytem ...
autor: maurycy
2026-04-28, 21:01
Forum: Pozagórskie z Polski
Temat: Park Narodowy Ujście Warty - Zielona Góra
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5252

Re: Park Narodowy Ujście Warty - Zielona Góra

gar pisze:
sprocket73 pisze:Coldman Nature - photografia przyrodnicza ;)
Bardzo fajnie :)
Tylko gór tam nie ma ;)

Jak nie ma - a Zielona Góra ?
:lol
autor: maurycy
2026-04-28, 21:00
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8282

Re: Pożegnanie Darka

Pożegnaliśmy Darkseusha godnie i pięknie. Było bardzo dużo starej górskiej gwardii. Zarówno z naszego forum, jak i z Beskidmaly.pl.
I tak jak zapowiadaliśmy, na koniec zapodaliśmy dwie jego ulubione nuty.
autor: maurycy
2026-04-23, 13:54
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8282

Re: Pożegnanie Darka

Będę jechał z Czechowic, może być przez Bielsko, jakby ktoś chciał się zabrać.
Chcemy puścić na pogrzebie dwa ulubione kawałki Darksheusha.
autor: maurycy
2026-04-22, 23:01
Forum: Pozagórskie z Polski
Temat: Park Narodowy Ujście Warty - Zielona Góra
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5252

Re: Park Narodowy Ujście Warty - Zielona Góra

Ale było warto :P
autor: maurycy
2026-04-22, 18:52
Forum: Beskidy
Temat: Markowe wędrówki.
Odpowiedzi: 2274
Odsłony: 997364

Re: Markowe wędrówki.

Gdybyś jeszcze nie robił tej przerwy od gór, to na dniach będziemy biwakować w Grocie Komonieckiego.
Może wpadniesz, spotkać forumowych kolegów?
autor: maurycy
2026-04-22, 15:44
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8282

Re: Pożegnanie Darka

Dalej nic nie wiadomo. Nasz były forumowicz, odbił się dzisiaj od drzwi w MOPSie (podobno oni organizują pogrzeb)
autor: maurycy
2026-04-22, 08:44
Forum: Pozagórskie z Polski
Temat: Czubrowice - Szklary, Jura podczas przedwiośnia
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2793

Re: Czubrowice - Szklary, Jura podczas przedwiośnia

Też bym chciał mieć taki dom w skale.
Niestety nie mam, ale za to cieszę się, że mam tak blisko na Jurę :)
autor: maurycy
2026-04-22, 08:40
Forum: Pozagórskie z Polski
Temat: Park Narodowy Ujście Warty - Zielona Góra
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5252

Re: Park Narodowy Ujście Warty - Zielona Góra

Zawsze byłem, i dalej jestem fanem ptaków. Tak więc ta relacja, to taka uczta dla moich oczu :)
autor: maurycy
2026-04-22, 08:39
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8282

Re: Pożegnanie Darka

Wczoraj rozmawiałem z Kris75, między innymi na temat terminu pogrzebu.
Dzisiaj powinien być podany.
autor: maurycy
2026-04-17, 22:08
Forum: Na każdy temat
Temat: Dawno nie pisali... a szkoda...
Odpowiedzi: 224
Odsłony: 179821

Re: Dawno nie pisali... a szkoda...

W tamtych latach też byłem na jego urodzinach. Nietypowo, w domku obok Chatki Studenckiej pod Potrójną (za grillem) . Ekh, dawnych czasów już nie wrócisz.. Z Darkiem pisałem ostatnio jeszcze w marcu. Co prawda był wtedy na etapie, że nocował u sióstr w Kętach, ale był pełny optymizmu. Od maja miał p...
autor: maurycy
2026-04-17, 13:40
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8282

Re: Pożegnanie Darka

Ja poproszę numer, poślę blika. Nieraz, nie dwa bywałem z Darkiem w górach.