Znaleziono 2514 wyników
- 2026-06-10, 17:36
- Forum: Świat
- Temat: Weekend w Rudawach Słowackich
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4214
Re: Weekend w Rudawach Słowackich
W polskich górach "beskidowych" sporo ponad 1400 to strefa kosodrzewiny bo powinno dać widoki. Czyli wychodzi na to, że jednak Stolica jest zalesiona czy tak ?
- 2026-06-09, 17:05
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4187
- Odsłony: 2508374
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Ten domek sąsiada wygląda mi na byłą własność Cepra.
- 2026-06-09, 17:03
- Forum: Świat
- Temat: Weekend w Rudawach Słowackich
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4214
Re: Weekend w Rudawach Słowackich
Uleciała mi jakoś ta bardzo ciekawa relacja. Nawet nie wiedziałem że istnieją takie góry jak Rudawy Słowackie. Jakiego rzędu przewyższenia tam występują ? Jest mowa m.in. że 500 m, są też tam większe ?
Re: Kościelec
Czy po odnalezieniu właściwej ścieżki z Doliny Zimnika, droga do samego Kościelca jest ewidentna czy trzeba kombinować ? Unikam smartfona w górach więc nawigowanie telefonem odpada.
- 2026-06-05, 17:02
- Forum: Sudety
- Temat: Łąki i bunkry Gór Orlickich (2026)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 952
Re: Łąki i bunkry Gór Orlickich (2026)
Bardzo "chmurkowa" aura, idealne warunki do świetnych zdjęć i takie też są w tej relacji.
- 2026-06-03, 17:55
- Forum: Quizoland
- Temat: Quiz Schroniska
- Odpowiedzi: 4993
- Odsłony: 1762150
Re: Quiz Schroniska
Obok schroniska w Dolinie Żarskiej ?
- 2026-06-01, 16:37
- Forum: Sudety
- Temat: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 2921
Re: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
To pierwsza relacja na forum, która mnie przekonała, że Góry Wałbrzyskie mogą i mają w sobie coś ciekawego. Do tej pory uznawałem je za kompletnie "bez wyrazu"
- 2026-05-29, 13:21
- Forum: Pozostałe
- Temat: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 2012
Re: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
Szkoda byków.
- 2026-05-29, 13:19
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4187
- Odsłony: 2508374
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Nie musi być wysoko, żeby było ładnie. Ile lat ma piesek ? Więcej niż 10 ?
- 2026-05-23, 18:30
- Forum: Na każdy temat
- Temat: Do Administratora .
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9305
Re: Do Administratora .
- 2026-05-23, 18:23
- Forum: Beskidy
- Temat: Lubań i Czorsztyn
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1902
Re: Lubań i Czorsztyn
Zacnie spędzony dzień.
Moim zdaniem widoki z Lubania są bardzo podobnego typu jak na Radziejowej.
Ale z tej relacji i tak najbardziej do gustu przypadły mi do rejony znad Wdżaru.
Moim zdaniem widoki z Lubania są bardzo podobnego typu jak na Radziejowej.
Ale z tej relacji i tak najbardziej do gustu przypadły mi do rejony znad Wdżaru.
- 2026-05-23, 18:20
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Wieści z gór
- Odpowiedzi: 4796
- Odsłony: 1865052
- 2026-05-10, 10:34
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Wieści z gór
- Odpowiedzi: 4796
- Odsłony: 1865052
- 2026-05-06, 17:56
- Forum: Beskidy
- Temat: Majówkowa Rycerzowa
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 3318
Re: Majówkowa Rycerzowa
Fajny dojazd, owszem, samochodem.
- 2026-05-06, 17:34
- Forum: Beskidy
- Temat: Majówkowa Rycerzowa
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 3318
Re: Majówkowa Rycerzowa
Piękna klasyczna trasa. Choć widoki z Hali Rycerzowej przypominają bardziej wczesną jesień, niż wiosnę.
Wypadałoby odświeżyć sobie tamte rejony, nie byłem tam 4 lata. Ale to bardziej na jesień, niż na teraz.
Wypadałoby odświeżyć sobie tamte rejony, nie byłem tam 4 lata. Ale to bardziej na jesień, niż na teraz.
