Znaleziono 2511 wyników
Re: Kościelec
Czy po odnalezieniu właściwej ścieżki z Doliny Zimnika, droga do samego Kościelca jest ewidentna czy trzeba kombinować ? Unikam smartfona w górach więc nawigowanie telefonem odpada.
- 2026-06-05, 17:02
- Forum: Sudety
- Temat: Łąki i bunkry Gór Orlickich (2026)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 476
Re: Łąki i bunkry Gór Orlickich (2026)
Bardzo "chmurkowa" aura, idealne warunki do świetnych zdjęć i takie też są w tej relacji.
- 2026-06-03, 17:55
- Forum: Quizoland
- Temat: Quiz Schroniska
- Odpowiedzi: 4993
- Odsłony: 1753079
Re: Quiz Schroniska
Obok schroniska w Dolinie Żarskiej ?
- 2026-06-01, 16:37
- Forum: Sudety
- Temat: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 2121
Re: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
To pierwsza relacja na forum, która mnie przekonała, że Góry Wałbrzyskie mogą i mają w sobie coś ciekawego. Do tej pory uznawałem je za kompletnie "bez wyrazu"
- 2026-05-29, 13:21
- Forum: Pozostałe
- Temat: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1226
Re: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
Szkoda byków.
- 2026-05-29, 13:19
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4168
- Odsłony: 2471640
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Nie musi być wysoko, żeby było ładnie. Ile lat ma piesek ? Więcej niż 10 ?
- 2026-05-23, 18:30
- Forum: Na każdy temat
- Temat: Do Administratora .
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5955
Re: Do Administratora .
- 2026-05-23, 18:23
- Forum: Beskidy
- Temat: Lubań i Czorsztyn
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1710
Re: Lubań i Czorsztyn
Zacnie spędzony dzień.
Moim zdaniem widoki z Lubania są bardzo podobnego typu jak na Radziejowej.
Ale z tej relacji i tak najbardziej do gustu przypadły mi do rejony znad Wdżaru.
Moim zdaniem widoki z Lubania są bardzo podobnego typu jak na Radziejowej.
Ale z tej relacji i tak najbardziej do gustu przypadły mi do rejony znad Wdżaru.
- 2026-05-23, 18:20
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Wieści z gór
- Odpowiedzi: 4796
- Odsłony: 1842414
- 2026-05-10, 10:34
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Wieści z gór
- Odpowiedzi: 4796
- Odsłony: 1842414
- 2026-05-06, 17:56
- Forum: Beskidy
- Temat: Majówkowa Rycerzowa
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 2915
Re: Majówkowa Rycerzowa
Fajny dojazd, owszem, samochodem.
- 2026-05-06, 17:34
- Forum: Beskidy
- Temat: Majówkowa Rycerzowa
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 2915
Re: Majówkowa Rycerzowa
Piękna klasyczna trasa. Choć widoki z Hali Rycerzowej przypominają bardziej wczesną jesień, niż wiosnę.
Wypadałoby odświeżyć sobie tamte rejony, nie byłem tam 4 lata. Ale to bardziej na jesień, niż na teraz.
Wypadałoby odświeżyć sobie tamte rejony, nie byłem tam 4 lata. Ale to bardziej na jesień, niż na teraz.
- 2026-05-04, 15:22
- Forum: Rozmowy o górach
- Temat: Wieści z gór
- Odpowiedzi: 4796
- Odsłony: 1842414
Re: Wieści z gór
Był widziany też na polskiej stronie ale czy dokładnie ten sam, nie wiadomo. Świeża informacja z "pierwszej ręki" od pewnego "lokalsa".
Różnica tylko taka, że "w naszych czasach" nie pisano o tym w mediach.
Różnica tylko taka, że "w naszych czasach" nie pisano o tym w mediach.
- 2026-05-04, 15:19
- Forum: Świat
- Temat: Wesołe przygody Tobiasza Bobczyńskiego na Maninach
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 5486
Re: Wesołe przygody Tobiasza Bobczyńskiego na Maninach
Obstawiam, że z tym osobnikiem będzie już tylko gorzej. Relacje z sielskich rejonów Jaworzna i Jury to tak na zmyłkę.
- 2026-04-27, 14:52
- Forum: Beskidy
- Temat: Chrobacza Łąka
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1842
Re: Chrobacza Łąka
Pisownia tego szczytu (Ch czy H) wciąż jest dla mnie zagadką. Ile głów, tyle opinii :P Fajne, niebanalne ujęcia Żaru, mała ale bardzo "charakterna" góra. Moim zdaniem widoki spod schroniska są w ścisłym top całego Beskidu Małego, choć fakt - z roku na rok zarasta. Ze swej strony polecam op...
