Znaleziono 2514 wyników

autor: Tępy dyszel
2026-06-10, 17:36
Forum: Świat
Temat: Weekend w Rudawach Słowackich
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4203

Re: Weekend w Rudawach Słowackich

W polskich górach "beskidowych" sporo ponad 1400 to strefa kosodrzewiny bo powinno dać widoki. Czyli wychodzi na to, że jednak Stolica jest zalesiona czy tak ?
autor: Tępy dyszel
2026-06-09, 17:05
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4187
Odsłony: 2507832

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Ten domek sąsiada wygląda mi na byłą własność Cepra.
autor: Tępy dyszel
2026-06-09, 17:03
Forum: Świat
Temat: Weekend w Rudawach Słowackich
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4203

Re: Weekend w Rudawach Słowackich

Uleciała mi jakoś ta bardzo ciekawa relacja. Nawet nie wiedziałem że istnieją takie góry jak Rudawy Słowackie. Jakiego rzędu przewyższenia tam występują ? Jest mowa m.in. że 500 m, są też tam większe ?
autor: Tępy dyszel
2026-06-05, 17:04
Forum: Beskidy
Temat: Kościelec
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1523

Re: Kościelec

Czy po odnalezieniu właściwej ścieżki z Doliny Zimnika, droga do samego Kościelca jest ewidentna czy trzeba kombinować ? Unikam smartfona w górach więc nawigowanie telefonem odpada.
autor: Tępy dyszel
2026-06-05, 17:02
Forum: Sudety
Temat: Łąki i bunkry Gór Orlickich (2026)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 948

Re: Łąki i bunkry Gór Orlickich (2026)

Bardzo "chmurkowa" aura, idealne warunki do świetnych zdjęć i takie też są w tej relacji.
autor: Tępy dyszel
2026-06-03, 17:55
Forum: Quizoland
Temat: Quiz Schroniska
Odpowiedzi: 4993
Odsłony: 1760476

Re: Quiz Schroniska

Obok schroniska w Dolinie Żarskiej ?
autor: Tępy dyszel
2026-06-01, 16:37
Forum: Sudety
Temat: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2909

Re: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026

To pierwsza relacja na forum, która mnie przekonała, że Góry Wałbrzyskie mogą i mają w sobie coś ciekawego. Do tej pory uznawałem je za kompletnie "bez wyrazu"
autor: Tępy dyszel
2026-05-29, 13:19
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4187
Odsłony: 2507832

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Nie musi być wysoko, żeby było ładnie. Ile lat ma piesek ? Więcej niż 10 ?
autor: Tępy dyszel
2026-05-23, 18:30
Forum: Na każdy temat
Temat: Do Administratora .
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9171

Re: Do Administratora .

:P Pudel pisze, że cepra zablokowano. Coby nie napisać o ceprze, to uważam że to bardzo inteligenta osoba. Jego zbanowanie uważam za błędne, ale cóż jego "duch" ma się tu dobrze i wspomninki o nim są.
autor: Tępy dyszel
2026-05-23, 18:23
Forum: Beskidy
Temat: Lubań i Czorsztyn
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1894

Re: Lubań i Czorsztyn

Zacnie spędzony dzień.
Moim zdaniem widoki z Lubania są bardzo podobnego typu jak na Radziejowej.
Ale z tej relacji i tak najbardziej do gustu przypadły mi do rejony znad Wdżaru.
autor: Tępy dyszel
2026-05-23, 18:20
Forum: Rozmowy o górach
Temat: Wieści z gór
Odpowiedzi: 4796
Odsłony: 1861476

Re: Wieści z gór

autor: Tępy dyszel
2026-05-10, 10:34
Forum: Rozmowy o górach
Temat: Wieści z gór
Odpowiedzi: 4796
Odsłony: 1861476

Re: Wieści z gór

autor: Tępy dyszel
2026-05-06, 17:56
Forum: Beskidy
Temat: Majówkowa Rycerzowa
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 3315

Re: Majówkowa Rycerzowa

Fajny dojazd, owszem, samochodem.
autor: Tępy dyszel
2026-05-06, 17:34
Forum: Beskidy
Temat: Majówkowa Rycerzowa
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 3315

Re: Majówkowa Rycerzowa

Piękna klasyczna trasa. Choć widoki z Hali Rycerzowej przypominają bardziej wczesną jesień, niż wiosnę.
Wypadałoby odświeżyć sobie tamte rejony, nie byłem tam 4 lata. Ale to bardziej na jesień, niż na teraz.