Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Po Marzenia i z powrotem

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-07-28, 07:07   

Coldman napisał/a:
ze startem w Agroturystyce Hajstra.

Dla mnie miejsce świetne. A jakie obiady tam mają :)
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1056
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2021-08-03, 00:17   

Ostatnio dostałem 2 propozycje wyjazdu w góry, no ale powiem Wam, że po tych moich ostatnich wojażach normalnie jakąś niechęć do gór złapałem. Tak jak mnie zawsze ciągło, to teraz nie mam wcale ochoty nigdzie jechać :D
Ciekawy jestem kiedy mi przejdzie. Myślę, żeby gdzieś wyskoczyć w Polską złotą jesień.
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-08-03, 09:13   

Czasem przychodzi przesyt. Ja tak mam w wakacje. Temperatura plus chęć odpoczynku, ale mniej aktywnego i ciężko mi się zmobilizować w miesiącach letnich na wycieczki górskie ;)
 
 
opawski1 


Wiek: 25
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1049
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2021-08-06, 19:29   

Wyprawa konkretna! Ilość dni, przejechanych, przechodzonych km, przewyższeń robi wrażenie! Szacun! :D
Najlepszy warun miałeś w Tatrach jak te mgły opierały się o granie!

Też robię Diadem i KGP ale czegoś takiego naraz nie chciałby mi się robić na raz :D
Preferuję spokojniejsze chodzenie szczególnie w terenach które poznaje, po to by posiedzieć sobie w schronisku, ostatnio odkrywam też chatki studenckie, po to by poczuć klimat gór, nasycić się widokami, na spokojnie ;) choć dłuższy dystans czasem też lubię sobie walnąć, o np. jutro idę na 60 km :D

Moim zdaniem Diadem Polskich Gór to bardzo ciekawa i fajna odznaka, lepsza niż oklepana KGP. ;) Przy zdobywaniu Diademu tych 80 szczytów naprawdę można poznać dobrze polskie góry. Ja właśnie staram się tak robić, książeczkę mam od kilku lat, szczytów zdobytych z wykazu do tej pory 47, czyli jeszcze sporo przede mną, w tym roku wpadnie pewnie jeszcze kilka bo mam plany jak powędrować na nie ;) Zostały mi właśnie m.in. Tatry, Góry Sanocko-Turczańskie, Beskid Niski, B. Sądecki, czy B. Wyspowy. Zanim to skończę minie pewnie kilka lat :D
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group