Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Jaki rower kupić ?

Autor Wiadomość
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-11-06, 20:34   

Rower był zapakowany wyjątkowo porządnie w ogromny karton, każda z drobnych części osobno jeszcze przytwierdzona taśmą. Chyba z pół godziny go rozpakowywałam. Ponadto były naklejki "nie rzucać" Nie było szans aby go zmasakrować.

Ale to chyba głownie zależy od sprzedającego.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6104
Skąd: Oława
Wysłany: 2013-11-13, 14:44   

Basia Z. napisał/a:


Trochę mam problem, gdyż nauczyłam się w dawnych latach jeździć z hamulcem typu "torpedo" i nawet teraz jeszcze zdarza mi się, że w sytuacji bardziej kryzysowej kręcę pedałami do tyłu, a tu zonk.


To kup taki zeby mial torpedo! np. taki jak moj! Ja bym sie chyba zabila jakbym musiala szukac hamulca gdzies na kierownicy! Mam go juz 6 lat i jest niezniszczalny. Na rekreacyjne wycieczki bez zaciecia sportowego chyba w pelni wystarcza. A tysiac zl schowasz do kieszeni albo bedziesz miala na wyjazdy.

No chyba ze ci zalezy na przerzutkach, bo on ich nie posiada...

Basia Z. napisał/a:
Nie wytrzymam i muszę się pochwalić, rower już do mnie przyjechał,


o to sie spoznilam z poradami, ale ten tez wyglada solidnie i fajnie!
Ostatnio zmieniony przez buba 2013-11-13, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2013-11-13, 14:56   

Basia Z. napisał/a:
Rower był zapakowany wyjątkowo porządnie w ogromny karton, każda z drobnych części osobno jeszcze przytwierdzona taśmą. Chyba z pół godziny go rozpakowywałam. Ponadto były naklejki "nie rzucać" Nie było szans aby go zmasakrować.

Ale to chyba głownie zależy od sprzedającego.


Zamówiony rower przyszedł. Mocno opakowany - 15min. rozbrajania kartonów i strechu.
Potem było 2,5h składania , bo był mocno zdemontowany. Hamulce hydrauliczne mi zajęły trochę czasu...
Rower okazał się poza paroma micro odpryskami powłoki lakierniczej, sprzętem prawie nowym:)



W czasie 15km testu chodził jak przysłowiowy szwajcarski zegarek :D
Po wycieczce żona wjechała do garażu i ...automatycznie włączyły się lampy. Rower ma czujnik zmierzchu :) nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
_________________
in omnia paratus...
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-13, 16:54   

No fajne pokupowaliście te rowery, tym bardziej patrząc po jakich cenach, bo osprzęt mają dosyć godny. :-o
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-11-13, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group