Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Góry Bardzkie - wczesną wiosną.

Autor Wiadomość
Gór Ski 

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 484
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-04-21, 09:39   

Tak patrzę na zdjęcia to sporo wody w Nysie , w tych górach byłem już ale kajakiem na przełom muszę się wybrać oby przy takim stanie wody jak na zdjęciach.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-04-21, 17:17   

Dzień wcześniej w okolicy miały być mocne ulewy, kolor wody i stan, świadczą, że padało.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2023-04-23, 20:54   

A ja się pochwalę, że w Bardzie byłem, na pielgrzymce w podstawówce. 2 miejsca się zwolniły a że ksiądz nie miał więcej ministrantów którymi by mógł uzupełnić braki, to postanowił zabrać z "łapanki". No i się z kumplem skusiliśmy. Zawsze to dwa dni wolne od szkoły :D

Ogólnie szkoda że sie Wam pogoda zwaliła :-/ . Mimo wszystko przy pierwszym razie w danym miejscu, to jednak atrakcyjna pogoda zawsze daje plusa. No i ujęcia z drona były by mocniejsze :-)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-04-24, 17:21   

Ujęć z drona nie ma wcale - za bardzo wiało plus pogoda kicha a on lubi słońce ;)

Byliście na Kalwarii? :)
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2023-04-24, 21:07   

Cytat:
No właśnie mi się wydawało, że kiedyś podobne rejony opisywałeś, ale nie jestem pewien, czy nie były to rejony niżej na południe? W rejonie Masywu Śnieżnika?

Łąki z okolic Wojciechowic mam w tym poście: Góry Bardzkie
a rejony łąkowe, to może chodzi Ci o tą trasę na Wzgórzach Lewińskich? Od Kudowy do Dusznik
Generalnie widokowe są też Krowiarki między Bardzkimi a Śnieżnikiem. :)
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-04-27, 15:20   

Dzięki za przypomnienie! :) choć miałem wrażenie, że to więcej jakiś wzgórz było, ale to chyba z pierwszego linku były te łąki.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2023-05-04, 21:26   

laynn napisał/a:
Ujęć z drona nie ma wcale - za bardzo wiało plus pogoda kicha a on lubi słońce ;)

Byliście na Kalwarii? :)


A miałem wrażenie, że z drona ujęcia :)
O ile pamiętam to tak, na Kalwarii i w Sanktuarium też.
Potem był przejazd do Wambierzyc ale tylko w kwestiach modlitewnych, zero chodzenia po "stołkach".
Coś tam jednak z kumplem nabroiliśmy, bo już nas na kolejne tego typu wyjazdy nie zabierano :rol .
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-05-06, 11:11   

Piotrek napisał/a:
Coś tam jednak z kumplem nabroiliśmy

Pod kieckę zakonnicom zaglądaliście? Czy księżom? :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group