Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Debiut w Sulovskich Skałach

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14318
Wysłany: 2022-05-20, 09:57   

A nie. Przedwojenny piłkarz Koszarawy Żywiec.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9349
Wysłany: 2022-05-20, 11:12   

Dobromił napisał/a:
A nie. Przedwojenny piłkarz Koszarawy Żywiec.


O kruca !
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2022-05-23, 11:19   

Widzę bardzo słowacko tu na forum się zrobiło, ja mam też jedną marcową wycieczkę zahaczającą o Słowację, trzeba będzie się sprężyć i ją też tu dorzucić ;)
Ładnie pokazana wycieczka, piękne tereny, a oglądając kolejną relację z Sulovskich Skał regionu o którym jeszcze nie słyszalem przekonujecie, że warto się tam wybrać :)
Najbardziej podoba mi się chyba ten widoczek:


Widać, że zdjęcia są z rawów, lepsze, choć w moim odczuciu, niektóre są za ciemne, ja jednak bardziej rozjaśniam, ale wiadomo to rzecz gustu ;) No obrabianie rawów trwa... u mnie właśnie tak długo, że relacje czasami są po miesiącach... :P Tak mi się chce obrabiać zawsze te zdjęcia, że jak mam czas to idę na rower robić kolejne... ;) Teraz jeszcze sobie zapchałem komputer zdjęciami, no i zamiast siedzieć nad obróbką/relacjami to porządkuje, przenoszę, usuwam to co nie potrzebne.
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9349
Wysłany: 2022-05-23, 13:44   

Jedź nie zastanawiaj się dłużej :)

Ciężko było robić foty, przy takim świetle i była w powietrzu taka mgiełka, żeby się jej pozbyć przy obróbce musiałem trochę czarować i efekt nie do końca taki jak bym chciał.

A niektóre zdjęcia specjalnie zrobiłem bardzo ciemne, jak kwiatek, czy drabinka.
Ostatnio zmieniony przez Adrian 2022-05-23, 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group