Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Cieszynioki zakończyły 2021

Autor Wiadomość
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-12-29, 18:28   

Laynn, Zaktualizowałem troszkę dokładniej dane o liczbę wycieczek i i ilość odwiedzonych miejsc. :)

Cytat:
W zdjeciach ze stycznia, drugi rzad od gory z prawej strony widac chatkę. To jest Medralowa czy jakies inne miejsce?


Tak, to Mendralowa.

Cytat:
Ładnie pochodzone. Ode mnie plus za Sudety. :-)


Gdyby było troszkę bliżej ;)

Cytat:
Liczba solidna. Dobrze, że czasem nie było idealnej pogody, przynajmniej tyle :P


Szczerze mówiąc to kiedy szedłem w niepogodę, to zawsze było super :)
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2021-12-29, 18:32   

A w zdjeciach z sierpnia - trzeci rzad z prawej, wieza+ wiata?


I bardzo mi sie podobają owce w lesie! :) Jakos zawsze te zwierzeta mi sie kojarzyly z szersza przestrzenia a tu wlazły w taki chaszcz! :D

No i jeleń zarąbisty! Byl tak blisko czy jakis teleobiektyw wykorzystywales? Przypadkowo sie trafil czy czaiłes sie na niego specjalnie w jelenionosnym miejscu? :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-12-29, 18:51   

buba napisał/a:
A w zdjeciach z sierpnia - trzeci rzad z prawej, wieza+ wiata?


I bardzo mi sie podobają owce w lesie! :) Jakos zawsze te zwierzeta mi sie kojarzyly z szersza przestrzenia a tu wlazły w taki chaszcz! :D

No i jeleń zarąbisty! Byl tak blisko czy jakis teleobiektyw wykorzystywales? Przypadkowo sie trafil czy czaiłes sie na niego specjalnie w jelenionosnym miejscu? :P


Ta wieża to Stary Groń, bardzo fajne miejsce i do tego Hala Jaworowa i jest piękna klasyczna pętla :)

Owce stały i się kumulowały tak długo, do puki się im nie odsunęliśmy z drogi, ciekawe zachowanie ... To było na Tule.

Jeleń był na Wróżnej, był ode mnie oddalony o kilka metrów, dzielił nas płot, to jest hodowlany Daniel, niestety nie dziki jeleń, pewnie gdybym takiego dzikiego widział to bym zmykał jak najszybciej :lol
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-12-29, 19:07   

Cytat:
, liczy się to, co zostaje w głowie. Ale ja jestem ciekaw statystyki ilości wycieczek w poszczególnych pasmach górskich

Ja też, takie cyfry lubię.

Adrianie dziękuję.

Czy Iza też zrobi takie podsumowanie?
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-12-29, 19:08   

laynn napisał/a:
Cytat:
, liczy się to, co zostaje w głowie. Ale ja jestem ciekaw statystyki ilości wycieczek w poszczególnych pasmach górskich

Ja też, takie cyfry lubię.

Adrianie dziękuję.

Czy Iza też zrobi takie podsumowanie?


nie ma takiej potrzeby, na części z tych wycieczek Iza też była :)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-12-29, 19:11   

To dyskryminacja ;)
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-12-29, 19:22   

laynn napisał/a:
To dyskryminacja ;)


To w pełni świadomy wybór Izy :D
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10853
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-12-29, 19:46   

No powiem Ci, że grubo pocisnąłeś :) .
Ilość wycieczek przyzwoita, każdy miesiąc spenetrowany, kupa fajnych zdjęć. Oby kolejny rok był równie dobry dla Ciebie :)
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2021-12-29, 19:52   

Jak zwykle podoba mi się takie kolażowe zestawienie roku. Ale może jeszcze napiszesz jakieś podsumowanie: co Ci się najbardziej podobało, co zaskoczyło, czego zabrakło - takie tam :)
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2021-12-29, 20:25   

Adrian napisał/a:
Ta wieża to Stary Groń, bardzo fajne miejsce i do tego Hala Jaworowa i jest piękna klasyczna pętla


To kolo Brennej? Jeszcze nigdy tam nie bylam. A ta bacowka jest otwarta/nadajaca sie na nocleg, czy latem tam sa trzymane owce albo bar z piwem? A na tej Hali Jaworowej coś jest? Czy po prostu ładna łąka.

Adrian napisał/a:
Jeleń był na Wróżnej, był ode mnie oddalony o kilka metrów, dzielił nas płot, to jest hodowlany Daniel, niestety nie dziki jeleń, pewnie gdybym takiego dzikiego widział to bym zmykał jak najszybciej


No wlasnie bylam ciekawa jak przeszło to spotkanie oko w oko :D I jak to jest, ze wyszlo takie ładne i ostre - znaczy nie trzęsły ci sie łapy! :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2021-12-29, 20:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-12-29, 20:28   

Hmmm ...

Zabrakło mi trochę więcej Tatr, choć plan jakiś był ...
Zabrakło mi również Małej Fatry, choć plan również był ...

Najbardziej podobały mi się wycieczki w których braliśmy udział całą trójką :)

Cieszę się z powrotu w Beskid M-Ś i z debiutu na W. F

Planów nie mam na razie żadnych, szczerze mówiąc ostatnio mam problem z planowaniem, i sam jestem ciekaw co przyniesie nowy rok :lol
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-12-29, 20:35   

buba napisał/a:
Adrian napisał/a:
Ta wieża to Stary Groń, bardzo fajne miejsce i do tego Hala Jaworowa i jest piękna klasyczna pętla


To kolo Brennej? Jeszcze nigdy tam nie bylam. A ta bacowka jest otwarta/nadajaca sie na nocleg, czy latem tam sa trzymane owce albo bar z piwem? A na tej Hali Jaworowej coś jest? Czy po prostu ładna łąka.

Adrian napisał/a:
Jeleń był na Wróżnej, był ode mnie oddalony o kilka metrów, dzielił nas płot, to jest hodowlany Daniel, niestety nie dziki jeleń, pewnie gdybym takiego dzikiego widział to bym zmykał jak najszybciej


No wlasnie bylam ciekawa jak przeszło to spotkanie oko w oko :D I jak to jest, ze wyszlo takie ładne i ostre - znaczy nie trzęsły ci sie łapy! :lol


Ta Bacówka na Starym Groniu raz była otwarta jak tam byłem, a później już była zamknięta i w sumie nie wiem jak z nią jest ?
Tak, to koło Brennej jest.
Na Hali Jaworowej jest Bacówka, na środku polany i tam można nocować i palić ognisko, w zasadzie to nie można, ale nocują i robią ognisko ;)
Na samym Kotarzu ciut powyżej też jest wiata w której da się spać.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2021-12-29, 23:20   

Adrian napisał/a:
Na Hali Jaworowej jest Bacówka, na środku polany i tam można nocować i palić ognisko, w zasadzie to nie można, ale nocują i robią ognisko


A masz moze jakies jej zdjecie?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-12-30, 05:36   

buba napisał/a:
Adrian napisał/a:
Na Hali Jaworowej jest Bacówka, na środku polany i tam można nocować i palić ognisko, w zasadzie to nie można, ale nocują i robią ognisko


A masz moze jakies jej zdjecie?


Nawet w komórce :)


 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2021-12-30, 10:00   

Dzieki ogromne! To ostatnie zdjecie mnie zmotywowalo aby odwiedzic kiedys ten rejon! :)
Tylko chyba musze zaczac sprawdzac prognozy pogody aby dobrac takie, zeby lało wiało i 10 alertow nakazywalo zostanie w domu ;)

A teoretycznie czemu nie mozna tam nocowac? To jakis rezerwat czy teren prywatny?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group