Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Bardzo szybki trip

Autor Wiadomość
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 559
Wysłany: 2014-03-28, 11:45   

Warownia często mylona i niesłusznie lokalizowana jako że jest na Skalanym a to pogór tuż na wschód od Warowni. A Kolega jakim to urządzeniem zlokalizował bydlę ?

P.S. WON SZD.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14368
Wysłany: 2014-03-28, 11:47   

Tomasz napisał/a:
P.S. WON SZD.


Daję Ci Szujo sznasę - niedziela, Zimnik, 9.30 rano.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-03-28, 11:48   

chwastek napisał/a:
Za wygląd nie karzą. Za wygląd to się dostaje upomnienie zamiast punktów ... :-o

Jak się nieco atrakcji dołoży to i pracę można dostać..
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 559
Wysłany: 2014-03-28, 11:49   

Pocałuj mnie w tą niedziele w dupę. Ale może w następną...
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14368
Wysłany: 2014-03-28, 11:50   

Zawsze byłeś chamem. Ok, wstępnie umawiamy się na 6 kwietnia.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-28, 11:51   

bton1 napisał/a:
Jak się nieco atrakcji dołoży to i pracę można dostać..


Mnie zdyskwalifikowali na wstępie, ani roboty, ani punktów nie umorzyli, dali 10 i kazali spier.... :)
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-03-28, 11:52   

Vision napisał/a:
bton1 napisał/a:
Jak się nieco atrakcji dołoży to i pracę można dostać..


Mnie zdyskwalifikowali na wstępie, ani roboty, ani punktów nie umorzyli, dali 10 i kazali spier.... :)

Jeszcze kopa w dupsko mogli zasadzić, więc nie jest najgorzej..
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-28, 11:58   

A czy ja gdzieś napisałem że za nic, za szybko jechałem po prostu, ale nie wiem czy to się też podpina, pod tą opinię o której mowa. ;)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-28, 12:27   

Od listopada 2012 nie zainkasowałem już żadnego punktu, więc można powiedzieć, że terapia zmierza w dobrym kierunku, o pełni sukcesu myślę, będzie można powiedzieć za jakieś 3 lata. :-o

Nawiązując do tematu, to dzięki nawigacji własnie, Hołowczycz każe mi zwalniać, to zwalniam. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2014-03-28, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-03-28, 13:28   

Tomaszu - zlokalizowałem bydlę za pomocą apki TrekBuddy i dociągniętych do tego z neta map pewnej znanej firmy. Żródełko z linkiem mogę podać na priva.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-03-28, 22:45   

Dobromił napisał/a:
Do tego czasu Piotrek musi opanować obsługę Poloneza co byśmy z kulturą wracali. Albo opanujemy wszystkie busy w okolicy.

Raczej busy. Będzie ze 3 lata jak Polonez poszedł na żyletki :/
Bardzo ładna ta skała Darku, znam ją tylko z mapy i opisu ale przyjdzie i na nią czas :)
Czy zejście z Warowni na przełęcz jest strome?

(album coś nie działa, nie będę Ci grzebał po kieszeniach więc może zerknij czy to bład w kodzie czy Picassa ma chwilowe zatwardzenie)
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-03-29, 11:39   

Piotrek napisał/a:
Czy zejście z Warowni na przełęcz jest strome?

Jeśli masz na myśli Kocierską to raczej podejście z Warowni na przełęcz. Szału nie ma, dupy nie urywa. Przy początku czerwonego szlaku z Kocierskiej na Potrójną trzeba poszukać po lewej czarnymi, starymi znakami oznakowanej cesty na dół. Po jakiś 20 minutach zejścia wyraźną drogą zrywkową po prawej na drzewach są jakieś wymalowane niebieskie kropki, strzałki i tym podobne badziewia, które dość mylnie, ale zawsze doprowadzą Cię na Warownię. Wydaje mi się, że bardziej problematycznie wygląda dojście na Warownię od Targanic Nowej Wsi.

EDIT. U mnie albumik śmiga, więc może to zatwardzenie Picasy ;)
Ostatnio zmieniony przez darkheush 2014-03-29, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-03-29, 20:27   

Na mapie B.Małego widziałem właśnie jakieś czarne znaki z przełęczy do Warowni a dalej do Targanic/Nowej Wsi, z tym że od Warowni sie rozdzielają na dwie opcje zejścia.

Album dalej mi nie śmiga (500 INTERNAL_SERVER_ERROR Nie można przetworzyć prośby.), inny n.p. ze zlotu teraz to samo wyświetla.
Prąd Ci na koncie wieczorami wyłączają czy jak? :)
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-03-29, 22:08   

Piotrek napisał/a:
Na mapie B.Małego widziałem właśnie jakieś czarne znaki z przełęczy do Warowni a dalej do Targanic/Nowej Wsi, z tym że od Warowni sie rozdzielają na dwie opcje zejścia.



Można sobie zrobić kółeczko zostawiając samochód pod kościołem w Targanicach.
Do góry przez Jawornicę, do chatki i potem w dół tym czarnym szlakiem.

Prawie dokładnie 3 lata temu byłam właśnie w trakcie takiej wycieczki pierwszy raz w chatce.
Okropnie wtedy zmokłyśmy, bo pod Jawornicą złapała nas regularna burza z piorunami.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-03-30, 09:27   

Piotrek napisał/a:
Album dalej mi nie śmiga (500 INTERNAL_SERVER_ERROR Nie można przetworzyć prośby.), inny n.p. ze zlotu teraz to samo wyświetla.
Prąd Ci na koncie wieczorami wyłączają czy jak? :)

Piotrek, nie wiem co napisać. Posłużę się w takim razie klasyczną odpowiedzią pracownika help-desku - "u mnie działa" :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group