Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

A może by tak ? XXXXXXXXXXX OFICJALNY ZLOT FORUM GÓRY BEZ GRANIC.

Autor Wiadomość
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-05, 11:20   

Czy ktoś w niedzielę będzie wracał do domu przez;Rybnik,Jastrzębie Zdrój lub przynajmniej( o Wodzisławiu nie wspomnę} :usm Żory i miałby wolne miejsce w aucie?
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1094
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2022-02-05, 11:30   

Mirek napisał/a:
Czy ktoś w niedzielę będzie wracał do domu przez;Rybnik,Jastrzębie Zdrój lub przynajmniej( o Wodzisławiu nie wspomnę} :usm Żory i miałby wolne miejsce w aucie?


Ja wracam przez Żory i mam dużo miejsca w aucie.

Oto trasa
https://maps.app.goo.gl/7My1SDXG6DfB6XyH7
Ostatnio zmieniony przez Coldman 2022-02-05, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-05, 11:42   

Ok, pogadamy jeszcze na miejscu.Bo nasza komunikacja masowa ma duzo do zyczenia w wekeendy .
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1094
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2022-02-06, 02:02   

Mirek dla mnie obiad Sobota i Śniadanie Niedziela :)
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-06, 10:23   

Na bieżąco zapisuję listę na 2 noclegi i posiłki.W środę będę zgłaszał przypuszczalną ilośc posiłków i noclegów .Więc gdyby co to do 9 II zgłaszać wszelkie zmiany, jutro zamieszczę aktualną listę więc gdybym co pominął jest czas skorygować to i owo.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-07, 18:14   

Coldman napisał/a:
Mirek napisał/a:
Czy ktoś w niedzielę będzie wracał do domu przez;Rybnik,Jastrzębie Zdrój lub przynajmniej( o Wodzisławiu nie wspomnę} :usm Żory i miałby wolne miejsce w aucie?


Ja wracam przez Żory i mam dużo miejsca w aucie.

Oto trasa
https://maps.app.goo.gl/7My1SDXG6DfB6XyH7


A jakie masz plany Dreptaka na niedzielny poranek? :usm
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1094
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2022-02-07, 19:49   

W piątek idę na Czantorie i trochę po Wiśle pochodzę, samochód parkuje na SKI Siglany i będę podchodził niebieskim szlakiem tak jak Wy. W Sobotę trasa, którą podawałem będzie raczej spoko, a na niedzielę myślę, że się ustali w trakcie zlotu. Dużo opcji to nie ma.
Ja mam drugą zmianę w poniedziałek, więc czas mnie jakoś mocno nie goni :D
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-07, 20:35   

Ok, pogadamy na miejscu. :DD
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2022-02-08, 22:44   

Wszystkie znaki na niebie (całkiem dobra prognoza pogody na weekend) i ziemi (zaliczona sesja ;) ) wskazują, że będę mógł pojawić się na zlocie, jeśli dotąd mi nic innego nie wypadnie. Co do tras... nie mam kompletnie pomysłu, w ubiegłym roku przeszedłem grzbietem Ustroń - Mała Czantoria - Wielka Czantoria - Stożek - Kiczory - Kubalonka, traska była ok, ale chciałbym teraz coś innego w tej okolicy, choć trochę ;) Jakiś zachodzik słońca, wschodzik, też by się przydał. Dlatego chyba zdam się na Was, jednak znacie te tereny bardziej ode mnie. Co do ilości nocy to dla mnie niech będzie 1 noc sobota/niedziela z obiadem.

Adrian napisał/a:
A o której byłbyś w Cieszynie, bo może uda się zgrać z Mirkiem, to Pojechalibyśmy wszyscy razem


Co do zabrania się z Wami i przejścia trasy. U mnie wygląda to tak: jeśli wyjadę z Prudnika o 4:30 pociągiem to o 9 jestem w Wiśle. Tyle, że w Skoczowie według rozkładu mogę być już o 8:20 Stamtąd dalej jedzie autobusowa komunikacja zastępcza na Ustroń, Wisłę. Więc w głowie narysowało mi się takie coś: wysiadam o 8:20 z pociągu w Skoczowie, dalej już nie tłukę się komunikacją zastępczą, która pewnie łapie opóźnienia, a wtedy ktoś zgarnie mnie z PKP w Skoczowie i pojedziemy do Wisły. Byłaby taka możliwość ? Widzę na mapie, że jadąc od Cieszyna przez Skoczów, jest trochę na około... więc nie wiem. O której wyjeżdżacie z Cieszyna, a i do tego miasta rozkłady pokazują mi że mogę tam być dopiero po 12, więc bez sensu... Co o Tym sądzicie?

Jeśli będę wracać w niedzielę, to z Wisły mam ostatni pociąg o 17:25 do Kędzierzyna (stamtąd prawdopodobnie, ktoś mnie już zabierze)
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Ostatnio zmieniony przez opawski1 2022-02-08, 22:59, w całości zmieniany 2 razy  
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9383
Wysłany: 2022-02-09, 07:57   

Obiad na sobotę?
Poślij mi swój numer telefonu na priv.
Mirek przyjeżdża o 8.30 do Cieszyna, później możemy podjechać po ciebie do Skoczowa, muszę tylko sprawdzić gdzie jest PKP :lol
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2022-02-09, 23:11   

Adrian napisał/a:
Obiad na sobotę?
Poślij mi swój numer telefonu na priv.
Mirek przyjeżdża o 8.30 do Cieszyna, później możemy podjechać po ciebie do Skoczowa, muszę tylko sprawdzić gdzie jest PKP :lol


Tak obiad na sobotę, źle złożyłem zdanie pisząc :D Co do zabrania się w sobotę z Wami ze Skoczowa, to pewną propozycję trasy z Goleszowa przez Tuł dał mi sokół , więc raczej ruszę z nim tyle, że jego wyjazd nie jest na 100% pewny. Coś Ci pewnie wspominał o tym? Na priv podeślę Ci numer jakby coś :)
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-10, 09:45   

Adrian a co robimy z resztą soboty? Przeca jak dojdziemy na Cieślarówkę o 12,00-13,00 nie posadzimy dupska w fotele , może wpadniemy odwiedzić twych znajomych na Soszowie?Bo wspinać się na Stożek jakoś mi się nie usmiecha. :DD
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9383
Wysłany: 2022-02-10, 16:43   

Mirek napisał/a:
Adrian a co robimy z resztą soboty? Przeca jak dojdziemy na Cieślarówkę o 12,00-13,00 nie posadzimy dupska w fotele , może wpadniemy odwiedzić twych znajomych na Soszowie?Bo wspinać się na Stożek jakoś mi się nie usmiecha. :DD


W sumie, to nie wiem ... Się zobaczy jak już doczłapiemy na górę ;)

Ale na Stożek też mnie ciężko będzie namówić :lol
Ostatnio zmieniony przez Adrian 2022-02-10, 16:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-10, 16:48   

No to na jedną sprawę mamy jednakowy pogląd. :DD
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 900
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2022-02-10, 19:46   

Jutro koło 14 Agata, Wiolka i ja startujemy z Czechowic-Dziedzic.
Planujemy zostawić auto na parkingu w przysiółku Jurzyków
(nad Wisła Dziechcinka) i żółtym szlakiem, a potem czerwonym dojść na Cieślarówkę.
Potem chcemy wyjść na lekko na zachód słońca na szczyt.
Aha, biorę głośnik Bluetooth co by zrobić jakąś spontaniczną pogotekę/rockotekę 😁
Czyli klasyk ostatnich zlotów 😜
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group