Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zlot Żywczaków

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10852
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-06-01, 21:57   Zlot Żywczaków

23 Wiosenny Zlot Żywczaków na Pilsku za nami.
Wybraliśmy się i my w tym roku, w zamiarze całą Dziką rodzinką, jednak syn załapał jakieś przeziebienie i bidula został w domu. Taktycznie rozegrać nie było to łatwe i konieczny był fortel-inaczej miałby wielki żal, że jedziemy na wycieczkę bez niego. Ale na szczęście łyknął "kit" :ops

Ruszyliśmy naszą 20sto osobową grupką z granicy, szlakiem początkowo wspólnym, polsko-słowackim. Grupa wkrótce podzieliła się na pomniejsze grupki, które mijały inne grupki z innych klubów, lub też inne grupki mijały grupki z naszego klubu. Ogólnie jednak był na szlaku w miarę przyjemny luz. :)
I błoto.
Dzień wczesniej lało porządnie, nocą również, więc nie ma się co dziwić że wszystko mokre.
Błota sporo było na początku, tam gdzie jeszcze płasko. Przy podejściach, gdzie woda słynęła, było już całkiem ok.


Powoli też zaczynało się wypogadzać.
Trochę się martwiłem, że pogoda będzie kiepska, głównie ze względu na Zuzę która pierwszy raz na Pilsko idzie a chciałem, by miała okazję pooglądać trochę ładnych widoków.



I w końcu robi się całkiem ładnie i przyjemnie. Temperatura też w sam raz, ani zimno, ani ciepło.
Podczas postoju okazało się, że nie spakowałem termosu z kawą. Rzecz karygodna :--/ A ochotę na kubeczek kofeiny miałem wielką.

Widoczności daleko do ideału...


...ale i tak jest ładnie :-)


W końcu po 2 godzinach z małym hakiem jesteśmy na miejscu. Córa zamiast usiaść i odpocząć zabiera się za budowanie kamiennej piramidy.


Posiedzieliśmy sobie na szczycie w lekkim i przyjemnym wietrze nieco dłużej, bo był czas. Wg planu na 11 mamy zejść na Miziową, tak zbierają się ekipy, które będą m.in. wypełniać test o tematyce turystycznej.
Poza tym w schronisku jest...kawa :)

Schodzimy żółtym, bo ciekawszy.


I już hala.
Ludzi sporo i ciągle dochodzą z różnych stron. Żywcoki wszystkich krajów łączą się :)


Jak do tej pory pogoda trzyma się dobrze. Martwiłem się, że jakaś burza się przypałęta (tym bardziej podświadomość działała po przeczytanym dzień wczesniej niusie o ofierze pioruna na Babiej :rol ) ale póki co jest spokojnie.

Nie trudno się domyśleć komu przypadł talerzyk z żurem :D A właściwie dwa.




Na połysk


W międzyczasie (konkurs, msza polowa też była) błąkąmy się po hali-również Cebulowej i Kornienackiej.


Punkt kulminacyjny zlotu, czyli wręczenie kilku nagród. Nasza grupa niestety nic nie wygrała w tym roku.


I to by było na tyle.
Po wszystkim niebo zaczęło ciemnieć, pogrzmiewać, więc w miarę szybko na dół do parkingu trza było się zbierać.


Deszczu udało się uniknąć, burza krążyła gdzieś po okolicy, więc tylko się cieszyć, bo wypad udany i bardzo sympatyczny. :-)

Zdjęcia-> http://www.zuziawdrodze-foto.cba.pl/pilsko052016
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2016-06-01, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 22:16   

U mnie w niedzielę też burza krążyła w koło.
Też nic nie spadło. I to by tyle było porównań. :D
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-06-01, 23:10   

Pięknie, Dziki, jeno czemu od Glinnego? Ten szlak jakiś taki nijaki.... a tyle pięknych, widokowych z Korbielowa... choćby zielony.
Profil Facebook
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10852
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-06-02, 20:05   

W sumie nie wiem-tak było zaplanowane przez szefostwo klubu, więc tak szliśmy. Poza tym byliśmy z Zuzą pasażerami na łebka u znajomych, a to też ograniczało jakiekolwiek zmiany.

Inna sprawa, że mi to nawet pasowało. Pozostałymi podejściami na Pilsko w ostatnich latach łaziłem wielokrotnie a tym ostatni raz chyba z ...5 lat temu :rol
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2016-06-06, 13:50   

Piotrek napisał/a:
Nasza grupa niestety nic nie wygrała w tym roku.


Szczere wyrazy współczucia.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2016-06-22, 21:51   

Piotrek napisał/a:
Ale na szczęście łyknął "kit" :ops

oj, oj :P jak można dziecku "kit" wciskać? :P
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10852
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-06-22, 22:21   

Siła wyższa, mniejsze zło-jakkolwiek by to nazwać, taka była wyższa racja stanu :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime