Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zimowy baner forum

Autor Wiadomość
Vision

Wysłany: 2013-11-08, 13:08   Zimowy baner forum

Tak jak już nie raz wspominaliśmy, baner na forum miał się zmieniać, w zależności od pory roku, tak też idzie zima, więc już najwyższy czas o tym pomyśleć. Według mnie od grudnia śmiało może być już zimowy. Plan na to już wcześniej był omawiany, jakby to miało wyglądać. Przypomnę tylko, że użytkownicy wysłali by swoje propozycje zdjęciowe, potem zrobimy ankietę i zwycięską propozycję zamieścimy u góry na forum. :DD

Proponuję więc tak:

- wysyłać po jednym zdjęciu związanym z tematyką zimową i górami oczywiście, na adres: fotochimalaje@onet.pl
- jako temat meila podać: "baner + swój nick z forum"
- bardzo ważna rzecz, rozmiar zdjęcia musi być w rozdzielczości: 960 x 246 px
- termin nadysłania zdjęć do 25 listopada 2013 roku.
- przy ankiecie, na zdjęcia naniosę logo i napis widoczny u góry, po czym będziemy głosować na gotowe już propozycje

Co do tego rozmiaru, jest to rzecz bardzo ważna, bo inny rozmiar tu nie pasuje, tzn. jak mi przyjdzie zdjęcie w innych proporcjach, to bym musiał z niego wycinać jakiś fragment, a tu chodzi oto, żeby w tym banerze było to co Wy chcecie pokazać, a nie to co ja bym miał z niego wyciąć. Więc sprawą wycięcia odpowiedniego fragmentu, musielibyście zająć się sami. Dopasowywać też nie będę tego zdjęcia do tego rozmiaru, bo się wtedy strasznie zniekształci i będzie to dziwnie wyglądać... ;) Chociaż 2-3 piksele w jedną czy w drugą, to mogą być. Tak więc niestety, wymagania jakie są takie są. :-)

Zapraszam do nadsyłania zdjęć. :-)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-11-25, 22:42, w całości zmieniany 14 razy  
Profil Facebook

Vision

Wysłany: 2013-11-20, 22:33   

Ekhm, tak się tylko przypominam w razie czego. ;)
Profil Facebook

lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-21, 13:14   

Hmm ja nie fotografuję więc proszę o zdjęcie Roberta z Bukowego Berda. Wybór należy do Autora :D Prośbę swą motywuję tym, że mam dość gór wysokich, one są tak wysokie, ze ich nie ogarniam i publicznie mylę Tatery z Alpami, albo Alpy z Taterami, a to powoduje liczne kpinki z mojej znajomości topografii stał. O!

Odpowiedz do tematu