Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 26 XI 2020 Równica, Beskid Śląski.

Autor Wiadomość
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2020-11-28, 12:43   Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 26 XI 2020 Równica, Beskid Śląski.

W zamyśle miała to być sobotnia po urodzinowa wycieczka ale jeden post z innego forum zmienił wszystko,jadę jednak w czwartek z czego się cieszę teraz widząc obecnie pogodę za oknem.. :DD Dojazd Do Ustronia nie jest zły ale mógłby być lepszy.Via Bielsko ląduję w Ustroniu i czerwonym szlakiem na Równicę.W końcowej części szlak zmienił trasę z powodu Soukromý pozemek Vstup zakázán ! i biegnie do celu asfaltem.Pogoda nie jest zła ,lecz widoczność dupy nie urywa,wyrażnie to widać Czantorię i Stożek.Otwarty jest tzn, okienka Gościniec pod Równicą oraz mały bufet ze sklepem z pamiatkami.Luda skromnie jak i na miejscu tak i na szlaku,rozmawiam chwilkę z turystami zza miedzy .Gorąca kawa w cenie 6 zł rozgrzewa i po pół godziny ruszam dalej.dochodzę do zielonego szlaku do Brennej i schodzę na dół. Przez chwilę zastanawiałem się czy nie ruszyć na Orłową i do Wisły ale rezygnuję czego żałowałem w Brennej na przystanku czekając ponad godzinę na autobus.


























_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2020-11-28, 20:26   

Fajna wycieczka Mirosławie. Nie mógłbym Ci dziś towarzyszyć, wszak w pogoni za dziewicą zatrzymałem się przed niemiecką granicą. Wiedz ino, że nie naciągam kolegów i rad postawię Ci kawę. 🍮 czy wino🍷, a gdyby było mało, to setę i galaretę. :usmi
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2020-11-28, 20:45   

Więc mówisz, że to jednak nie Twoje auto przy schronisku i faktycznie z buta trasę urobiłeś... chwali się :)
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2020-11-28, 20:58   

Piotrek napisał/a:
Więc mówisz, że to jednak nie Twoje auto przy schronisku i faktycznie z buta trasę urobiłeś... chwali się :)
Nie mam auta od kilku lat, daję sobie radę bez. :DD
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2020-11-28, 21:14   

Autko poszło na żyletki czy ząb czasu je zjadł? Nie, tylko nie mów, że...
Z autem jest jak z kobietą. A jak z prawem jazdy?

Nawet gdy pojawi się dziewica (ostra jazda dostarczy adrenaliny i przyjemności oraz ogrzeje i wykona masaż ciała), to sentymentalna dwudziestolatka nie pójdzie w odstawkę. Taki już jestem. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group