Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Wypadek Urwisa

Autor Wiadomość
sokół 

Wysłany: 2013-09-12, 12:00   Wypadek Urwisa

temat zamknięty, informacyjny - alby uciąć podziały i wyłączności na pewne informacje -
stała sie tragedia, to nie jest miejsce ani czas na wytykanie, kto powinien wiedzieć, a kto nie, oraz dlaczego spadł, a mógł nie spaść. Na takie rozważania przyjdzie pora - jak Urwis będzie mógł sam opowiedzieć, co się stało i dlaczego, oraz jakie wnioski wyciagnął

Temat założony po uzgodnieniu z samym zainteresowanym, oczywiście za jego zgodą.

W weekend Urwis miał wypadek w podkrakowskich skałkach. Spadł kilkanaście metrów w dół, życie uratowało mu prawdopodobnie drzewo, na które zleciał, i które zamortyzowało wypadek. Ma obie nogi złamane, w tym jedną w kolanie. Miał rozbitą głowę, ma ileś tam szwów, jest poobijany, czeka go operacja naciągania skóry na głowie.

Obecnie leży w krakowskim szpitalu na ulicy Botanicznej, oddział neurochirurgii. Kontakt z nim jest dobry, normalnie rozmawia przez telefon.

Osoby, które mają ochotę nawiązać z nim kontakt - czy to w formie odwiedzin, czy to w formie telefonu - zapraszam na moje PW.
Profil Facebook

sokół 

Wysłany: 2013-09-13, 15:04   

Profil Facebook

bton1 

Wysłany: 2013-09-17, 10:48   

Wczoraj miałem przyjemność odwiedzenia Urwisa na Botanicznej. Co prawda jest porządnie uziemiony, ale nie traci humoru i nadziei na szybki powrót do zdrowia i górskiej aktywności. Czekają go jeszcze przynajmniej dwie operacje - głowy i nogi. Na szczęście złamania, chociaż rozległe, nie są skomplikowane, a mózg nie został uszkodzony - drzewo i plecak zamortyzowały upadek. Jedyna na co narzeka, to zawroty głowy (prawdopodobnie od leków przeciwbólowych) i słaby catering - tu starałem się Go wspomóc, w przyszłym tygodniu ponowię próbę :) . Przekazuję wszystkim w imieniu Urwisa pozdrowienia i podziękowania za słowa otuchy.
PS. Zaczął planować wyjazd w Alpy.

TNT'omek 

Wysłany: 2013-09-18, 11:51   

bton1 napisał/a:

PS. Zaczął planować wyjazd w Alpy.

Alpy są fajne...Bo dłuższe loty :D
Powroty do zdrowia są ciężkie...

sokół 

Wysłany: 2013-09-21, 21:49   

Urwis już po jednej poważnej operacji, składali mu czaszkę po złamaniu podstawy czaszki, brrr, ostatnie dni ciężkie, ból, opuchnięte oczy...
ale Czort humor ma mimo wszystko nadal, pizzy mu się zachciało... ;)
Profil Facebook

dagomar 

Wysłany: 2013-09-21, 23:05   

Po cholerę lazł na skałki, granit to granit. Osobiście boję się wapienia
Wspin po skałkach to jak robić minetę niedźwiedzicy, niebezpiecznie a przyjemność niewielka.
W każdym razie serdeczne życzenia powrotu do zdrowia

bton1 

Wysłany: 2013-09-23, 08:49   

Chciałbym się wybrać do Urwisa w środę lub czwartek. Ma ktoś ochotę się dołączyć? Moglibyśmy zrobić jakąś bardziej zorganizowaną akcję :)

Malgo Klapković 

Wysłany: 2013-09-23, 11:14   

Bton, powinieneś dostać złoty order koleżeństwa :)

bton1 

Wysłany: 2013-09-23, 11:44   

Hola hola, na razie kombinujemy z małżonką tak, żeby mu dowieźć jeszcze w miarę ciepłą domową pizzę przy okazji. Kciuki trzymajcie, żeby jako tako to wyszło :)

darkheush 

Wysłany: 2013-09-25, 13:46   

Właśnie gadałem z Urwisem przez tel. Jest nadzieja, bo humor go nie opuszcza. No i doszliśmy do wniosku, że znów jakieś piwko trzeba kiedyś prasnąć. Więc się wyliże :lol

Pozdrowiłem go od Was i pożyczyłem jak najszybszego powrotu na łono forum i w góreczki. Z resztą już ponoć czytał forum :D

tofel 

Wysłany: 2013-09-26, 16:28   

Pozdrowienia dla Urwisa, i szybkiego powrotu na łono natury ;)
https://www.youtube.com/watch?v=-Yryq4DytYY#t=156

darkheush 

Wysłany: 2013-09-28, 17:45   

Niedobrze. Dostałem przed chwilą tel od Urwisa. Znów jest w szpitalu w Krakowie ponieważ pojawiło się jakieś (prawdopodobnie ropne) sączenie z rany pooperacyjnej na głowie. Wpakowali mu antybiotyki i wzięli na obserwację.

Powyższa informacja zostaje przekazana na wyraźną prośbę Janusza!!!

Trzymaj się Staruszku i zdrowiej. Oby to nic groźnego!!!

kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-28, 21:26   

Do mnie też dzwonił i mniej więcej to samo mówił.

Tępy dyszel 

Wysłany: 2013-09-30, 18:26   

Przed chwilą rozmawiałem z Tatrzańskim Urwisem. Czuje się dobrze, nic go nie boli. Jutro będzie miał kolejny zabieg na głowie.
Za dwa tygodnie powinien mieć zdjęty gips z nóg. Być może za tydzień wypiszą go do domu ale to nic pewnego.

Ogólnie forma psychiczna ok. Janusz ma w planach coś ,,urobić" jeszcze tej, nadchodzącej tatrzańskiej zimy.

Serdeczne pozdrowienia od Tatrzańskiego Urwisa dla wszystkich.

Ps. Notka za zgodą Janusza.

Malgo Klapković 

Wysłany: 2013-10-09, 19:27   

Przekazuję Wam pozdrowienia od Urwisa, który ogólnie czuje się dobrze, nadal przebywa w szpitalu, ale może w tym tygodniu wróci już do domu :)

Odpowiedz do tematu