Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Wyjazd na Słowację

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-07-03, 12:12   

sokół napisał/a:
to jak potem dzwoni albo pisze smsy z zaproszeniem w góry to od razu wiem, że choćby nie wiem, jaka fajna wycieczka nie była, to nie pojadę.

Ok.

O mnie pisząc, możesz śmiało pisać imieniem, bądź nickiem. Nawet bardziej cenię jednego gościa, co wprost mi napisał, niż osoby, piszące bezosobowo, że są jakieś tam itd.
Nigdy o Pentaxa się nie obrażam, temat aparatów od lat traktuję z przymróżeniem oka. ABC fotografii, mnie świetnie ubawiło.

Cepra pierwszy nie obraziłem, a tekstów o genach itp z jego strony było pełno w moją stronę.

Cóż, mnie akurat nie wzrusza, czy pojadę z osobą zaszczepioną, czy nie, ale zrozumiałem.
Rzeczywiście, miałem wczoraj ochotę poprosić o usunięcie konta, bom jest narwaniec. Na spokojnie jednak nie będę tego robił.

Natomiast, czy mam ochotę czytać pod swoimi relacjami wpisy cepra? Chyba nie. Więc póki co do czytania relacji, zaproszę na swojego bloga, tam mam możliwość usuwania komentarzy, które są nie na temat (np reklamy, takie prostackie, które już się zdarzyły).

Pozdrawiam, jakby co, to ja nikomu nie zamierzam odmówić zaproszenia, bądź wspólnej wycieczki, więc jakby co zapraszam. Wtedy też będzie można na spokojnie ogadać choćby ten temat, który większość tak wzburzył, a pewnie z racji słowa pisanego, nie został dobrze wyjaśniony/ bądź zrozumiany opacznie.
Ostatnio zmieniony przez 2021-07-03, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9376
Wysłany: 2021-07-03, 13:02   

Wiktor, daj ignora każdemu kogo nie chcesz czytać i nie będziesz widział głupot ;) no bo co innego?
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8301
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-07-03, 13:42   

Adrian napisał/a:
Wiktor, daj ignora każdemu kogo nie chcesz czytać

proste rozwiązanie znane od początku forum, a dla niektórych bardzo trudne ;) Ja mam od dawna kilka osób w ignorowanych i dobrze mi się żyje (i nie, cepra nie ma w tym zacnym gronie :D ).
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5832
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-07-03, 13:55   

Z przyczyn rodzinnych nie miałem czasu wczoraj uczestniczyć w tej burzliwej dyskusji, dopiero później ją przeczytałem, jak już kurz opadł.

Temat koronawirusa jest trudny, wywołuje duże emocje, do tego dodatkowo w Polsce zrobił się z tego problem polityczny, a nie stricte medyczny. Dodatkowo sytuacja wokół epidemii jest dynamiczna, a poglądy niektórych osób na nią się w związku z tym zmieniają, a rządy też działają po omacku dając się ponieść niepotrzebnym miejscami emocjom.

Powiem tak: Prezesa i Pudelka lubię poczytać, bo nawet jeśli się z nimi nie zgadzam, to ich punkt widzenia jest sensownie i logicznie uargumentowany. Na Cepra nie ma rady, ja stosuję zasadę "nie karmić trolla", tzn. formalnie nie mam go w ignorowanych, ale nie podejmuję jego zaczepek (no, może ze dwa razy mi się zdarzyło), bo to tylko woda na jego młyn. A z Sokołem to jest trochę tak, że jak Sokół walić, to dobrze, a jak w Sokoła walić, to niedobrze.

Nie przejmowałbym się za bardzo tym wątkiem, ot kolejna naparzanka bez celu, trzeba to jakoś załagodzić, bo bez sensu ciągnąć jakieś dąsy. Laynn ma swoje przejścia zdrowotne, więc do szczepień ma inne podejście i ja to rozumiem. Z drugiej strony dobrze, że Laynn się o Pentaksa nie obraża, bo akurat dla mnie parę docinków na ten temat było za mocnych.

Co do cenzury forum, to bez sensu wprowadzać teraz jakieś regulaminy, jak jest raptem parunastu aktywnych forumowiczów, trzeba zdać się na ich zdrowy rozsądek, oby on zatriumfował.
Jeśli ktoś ma o banowaniu użytkowników / usuwaniu postów inne zdanie, to niech się wypowie - ale założę w tym celu osobny wątek.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-07-03, 15:37   

Pudelek napisał/a:
dla niektórych bardzo trudne

ok, dałem ceprowi ignora.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-07-03, 21:17   

Cytat:
Walka tutaj trwa 24 h na dobę, każdy z każdym

Cytat:
ponieważ jesteście po jednych pieniądzach, jeden drugiemu dogaduje, a jak któryś ma gorszy dzień albo ten drugi dotnie mu za bardzo, to w tedy się obrażacie i oburzacie ... Jak dzieci
Cytat:
Rzeczywiście, miałem wczoraj ochotę poprosić o usunięcie konta, bom jest narwaniec.
Cytat:
trzeba to jakoś załagodzić, bo bez sensu ciągnąć jakieś dąsy.

Cytat:
skoro tu większość docina innym?


itd itp...
Chłopy, wy to na prawdę przeżywacie? :o-o
Słowo daję, że jakąkolwiek dyskusje czy wymiane zdań tutaj na forum, nawet ostra, w dowolnym temacie, nawet z dobitnym słownictwem, to jednak wszystko w ramach pewnej luźnej gadki zawsze traktowałem. W kręgu grupki osób które się (wirtualnie lub na żywo) znają i wiedzą, kto jaki jest i jaki ma styl rozmowy czy zachowania. I że to jest tolerowane. że to nie jest taka prymitywna chamówa tylko nieco bardziej swobodne obyczaje niż na innych forach. Że nikt tego tak na prawdę nie bierze do siebie...
Nawet te fochy, jakieś prośby o usunięcie, chwilowe obrażanie się - to jednak tylko zwykłe pierdzielenie (może po piwie, może w nerwach) ale tylko gadanie.

Hmm... no skołowany tym wszystkim jestem. :rol Bo jak mi znów Dobromił wyjedzie żem zabłocki cham, a ja mu oddam, że jest stary, połamany dziad, to może to nie jest na luzie tylko ... na prawdę :o-o


:D
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5832
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-07-03, 21:55   

Piotrek dobrze gada, luzu trochę Panowie.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9376
Wysłany: 2021-07-03, 21:56   

Cytat:
Hmm... no skołowany tym wszystkim jestem. :rol Bo jak mi znów Dobromił wyjedzie żem zabłocki cham, a ja mu oddam, że jest stary, połamany dziad, to może to nie jest


To ja wam w tedy powiem, żebyście się nie kłócili, bo obaj jesteście z Żywca i macie pazur na pięcie :smi4

Ja tak nie umiem, chce żyć z każdym w zgodzie, tylko podobno nie da się tak ... :msd
Ostatnio zmieniony przez Adrian 2021-07-03, 22:37, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8301
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-07-04, 19:15   

Sebastian napisał/a:
Co do cenzury forum, to bez sensu wprowadzać teraz jakieś regulaminy, jak jest raptem parunastu aktywnych forumowiczów

i to jest całe sedno. Fora ledwo dyszą, a my będziemy się zastanawiać kogo by tu zbanować. :lol
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2021-07-05, 08:16   

Sebastian napisał/a:
A z Sokołem to jest trochę tak, że jak Sokół walić, to dobrze, a jak w Sokoła walić, to niedobrze.


To jak z ceprem.

laynn napisał/a:
Nigdy o Pentaxa się nie obrażam, temat aparatów od lat traktuję z przymróżeniem oka. ABC fotografii, mnie świetnie ubawiło.


To już byłby szczyt szczytów jak by ktoś na poważnie brał ten temat ;)

laynn napisał/a:
Cepra pierwszy nie obraziłem, a tekstów o genach itp z jego strony było pełno w moją stronę.


Ciekawi mnie czy ceper powtórzyłby Ci to na żywo. Chyba nie ... teściowa go nie obroni.

Piotrek napisał/a:
Bo jak mi znów Dobromił wyjedzie żem zabłocki cham, a ja mu oddam, że jest stary, połamany dziad, to może to nie jest na luzie tylko ... na prawdę :o-o


Pamiętaj że moim przyjacielem jest szef miejscowej prokuratury.

Tak na koniec - nie stawiajcie znaku równości pomiędzy wypowiedziami cepra a odpowiedziami na nie. Nikt ale to nikt nigdy nie zniżył się do poziomu jego wypowiedzi.

Tak swoją drogą - on sam edytuje swoje posty, wycina treść ( np ostatnio o tym , że kilku z nas mniej razem zarabia niż on podatków płaci - zawsze był ubogi mentalnie ) czy też teściowa z żoną po nim sprzątają ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-07-05, 08:43   

Sebastian napisał/a:
A z Sokołem to jest trochę tak, że jak Sokół walić, to dobrze, a jak w Sokoła walić, to niedobrze.


Fantastyczna puenta tego tematu, jakoś mi umknęła wcześniej. Zastanawiam się tylko, na jakiej podstawie ją wyciągnąłeś? Nie zauważyłem specjalnie, żeby ktoś tu w ogóle we mnie walił, oprócz cepra i jego nieudolnych prób (jakby się postarał, to pewnie by mu się udało, ale gra wciąż tą samą płytę i człowiek doskonale wie, czego się spodziewać) - tak więc... skąd Twoje wnioski? Tak zupełnie z ciekawości spytam? Bo zapewne, aby takie sformułowanie padło, musiałeś zauważyć takie moje zachowanie kilka razy. Chętnie bym sobie przypomniał takie moje świadczące o tym wpisy na forum.

Zreszta jak ktoś będzie we mnie walił to co, jak co, ale ja sobie poradzę. Nie będę się usuwać z forum ani dawać ignorów (nie mam żadnego ignorowanego) - ani tym bardziej na nikogo się obrażać - masz przykład z Prezesem - nie do końca zgadzaliśmy się w temacie szczepionek, ale normalnie ze sobą gadamy w innych tematach - zresztą nie zauważyłem też, że Prezes we mnie "walił". Może ślepy jestem?

Poniekąd myślę, że każdy z nas gdzieś tam mógłby się podpisać pod takim ogólnym stwierdzeniem, bo przyjemniej jest "okładać innych" niż "samemu być okładanym" - to chyba zrozumiałe. No ale napisałeś tylko o mnie, więc - tak zupełnie z czystej ciekawości - przypomnij mi - na jakieś podstawie takie wnioski wyciagnałeś :)


Ja mi po moim powrocie z wakacji napiszecie, że gówno połaziłem i tylko browary zaliczałem to też w zasadzie nie będzie "walenie po sokole" a czysta prawda. :haha
Ostatnio zmieniony przez sokół 2021-07-05, 08:48, w całości zmieniany 2 razy  
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2021-07-05, 08:51   

sokół napisał/a:
Ja mi po moim powrocie z wakacji napiszecie, że gówno połaziłem i tylko browary zaliczałem to też w zasadzie nie będzie "walenie po sokole" a czysta prawda.


Tylko postaraj się dobre browary zaliczać.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-07-05, 08:53   

Na Przysłopie pod Baranią mają bardzo dobre. Opat ciemny naprawdę warty polecenia. Wczoraj nie mogłem się oprzeć repecie.
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2021-07-05, 08:54   

Tam mają najlepszą lodówkę piwną w okolicy.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-07-05, 08:57   

Chłopy. Padło parę słów, popisaliśmy. Ale pora może wrócić do normalności? Zamknąć temat moderowania, zamknąć temat poruszany głównie w tym temacie.

:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania