Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: sokół
2019-12-15, 19:39

Wieści z gór

Autor Wiadomość
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-10-24, 14:05   

ceper napisał/a:
Pudelku obejrzałeś "Kler"?

nie. Jeszcze nie :) Choć to przecież taki film, w którym człowieka nic nie zaskoczy, zresztą w polskich filmach (nawet dobrych) drażni mnie obsada - niemal zawsze ci sami aktorzy ;)

ceper napisał/a:
Oddałeś głos i wybrałeś mądrze?

tak :) Nie wszyscy moi kandydaci się dostali, ale i tak jestem umiarkowanie zadowolony :D
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2018-10-24, 14:22   

Pudelek napisał/a:
ceper napisał/a:
Pudelku obejrzałeś "Kler"?

nie. Jeszcze nie :) Choć to przecież taki film, w którym człowieka nic nie zaskoczy, zresztą w polskich filmach (nawet dobrych) drażni mnie obsada - niemal zawsze ci sami aktorzy ;)

"Heimkehr" z polskimi aktorami też Cię nie zaskakuje ?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Heimkehr
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6103
Skąd: Oława
Wysłany: 2018-10-24, 15:40   

Pudelek napisał/a:

jesteś chyba jedyną taką osobą, którą znam osobiście


Toperz, Grzes, Piotrek z Andrychowa... Sporo kojarze takich osob ktore miales okazje kiedys spotkac osobiscie
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-10-24, 15:54   

Toperza zaliczyłem jako część Ciebie ;) Piotrka widziałem raz i nie traktuję go jako swojego znajomego. Grześ akurat, przynajmniej kiedyś, podkreślał swoją religijność, podobnie jak jego żona. Co oczywiście nie przeszkadza im żyć grzesznie :P
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-10-24, 16:01   

Pudelku zawiodłeś mnie podwójnie, ale jeszcze nic nie przepadło. Na film można poczekać - może puszczą go w telewizji z misją publiczną. Bierz szybko aparat foto i ruszaj w plener, póki jeszcze coś zostało na mieście. Chodzi o pasożytów kandydujących do różnych warstw samorządu, zwłaszcza tych z komitetu wyborczego z hasłem WYBIERZ MĄDRZE. Co wybory to zawsze foty były opatrzone ciekawym komentarzem, zaś w tym roku klapa. Starzejesz się. :rol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6103
Skąd: Oława
Wysłany: 2018-10-24, 16:26   

Pudelek napisał/a:
Grześ akurat, przynajmniej kiedyś, podkreślał swoją religijność,


No to mnie zaskoczyles! Nigdy jakos nie trafilam na taka sytuacje zeby Grzes na wyjazdach w gory albo na "Podlasiach" lecial na msze do kosciola, modlil sie przed posilkiem (albo przed flaszka ;) ) albo nauczał innych. Zona moze - ciezko mi sie wypowiedziec bo widzialam ją chyba 2 razy.

ceper napisał/a:
Bierz szybko aparat foto i ruszaj w plener, póki jeszcze coś zostało na mieście


Wlasnie! Ja w tym roku nie widzialam zadnych ciekawych plakatow wyborczych - sama nuda! Mialam nadzieje ze Pudelek cos ustrzeli i sie z nami podzieli :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2018-10-24, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-10-24, 21:42   

buba napisał/a:
No to mnie zaskoczyles! Nigdy jakos nie trafilam na taka sytuacje zeby Grzes na wyjazdach w gory albo na "Podlasiach" lecial na msze do kosciola, modlil sie przed posilkiem (albo przed flaszka ) albo nauczał innych.

nie napisałem, że jest fanatykiem ;) tylko na pewno był osobą wierzącą i praktykująca, dla którego wiara miała duże znaczenie. Może z wiekiem mu trochę się uspokoiło ;)

ceper napisał/a:
Co wybory to zawsze foty były opatrzone ciekawym komentarzem, zaś w tym roku klapa.

bo nie było co wrzucać! Hasła wyborcze były przeważnie żenująco nudne, nie udało mi się skompletować niczego ciekawego ! Było trochę zdjęć z paskudnie ucharakteryzowanymi lub wyglądającymi ludźmi, ale uznałem, że tym razem nie będę się nabijał z ich wyglądu, bo natura już ich wystarczająco pokarała ;)
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2018-10-24, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2018-10-25, 19:46   

Tak czytam co niektórych i dochodzę do wniosku, że tu się marnują. Popiszą coś, ludzie nie za bardzo na to reagują, odezwu mało. Byli tu wcześniej inni walczący ze złem tego świata, np mazeno, manek, ROBERT, Wolf. Oddalili sie. Pewno w świecie rzeczywistym walczą. Telefonie i coprze - zróbcie tak samo, pokażcie się światu. Tylko coper najpierw weź lekarstwa, idź do barłoga z teściową, zmień koszulkę i pokaż się światu.

Życzę powodzenia.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-10-25, 20:22   

Ja tu się bawię, zwłaszcza na żywca z Żywcokiem. Koszulek u mnie wiele, gorzej gdyby mi ktoś zalecił operację plastyczną. :zol
Medykamentów unikam, ale dla animuszu strzelam setę za setą. Los nie był dla mnie łaskawy, aż mi samemu siebie jest żal. :zol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-10-26, 16:23   

https://portaltatrzanski....nach-drzew,1523

oraz prawdopodobnie (słowo zastosowane umyślnie):
https://gazetakrakowska.p...ilm/ar/13614172

P.s. Hmm....podwładni sierżanta W. nie byli zbyt czujni ;)
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2018-10-26, 17:44   

 
 
sandalka

Dołączył: 28 Paź 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-10-28, 16:56   

smutny temat :(
 
 
Homunculus 
Mlekoman


Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 336
Wysłany: 2018-10-28, 18:53   

A w Zakopcu robi się coraz czarniej.

https://finanse.wp.pl/dut...92521831798401a :-/
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2018-10-28, 19:58   

Ale miejscowi chyba nie narzekają ;)

Cytat:
mówi zakopiański taksówkarz. – A to nie są uchodźcy czy imigranci, a ludzie z pieniędzmi. I chętnie je wydają.

- To bardzo dobrzy klienci. Często się zdarza, że cenę podaną w złotówkach płacą w euro i nie chcą reszty, chociaż wiedzą, że przepłacają – mówi właścicielka straganów z serami. – Zostawiają dużo pieniędzy, widać, że są przy kasie.
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-10-28, 20:04   

Górale z Zakopca już dawno patrzą tylko na dutki a nie na człowieka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group