Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: sokół
2019-12-15, 19:39

Wieści z gór

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10831
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2018-10-20, 19:08   

Szkoda chłopa.
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-10-20, 22:07   

Szkoda. Bardzo. Ale On już od dawna chorował.W 2003 miał pierwsze poważne problemy ze zdrowiem. Kilka lat temu w ogóle zszedł z chatki.Potem chyba wrócił, nie wiem jak to było już na końcu...
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2018-10-21, 20:59   

To ten co siedzial na Mladej Horze w 2002 roku?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-10-22, 22:09   

Raz go widziałem, jak było otwarte. Potem już odbijałem się od zamkniętych drzwi, a ktoś (może on) wypisywał mi w sieci, że pseudoturystów to oni nie wpuszczają. Jak dla mnie był "lekko" dziwny. Ale to tylko moja prywatna opinia.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-10-22, 22:23   

Był dziwny, właściwie to zdziwaczał z czasem. I okrutnie święty się zrobił na starość. 22ga cisza nocna, zero alkoholu, zero gitar na schronisku, ale nie mówmy już o nim źle. Swoje dla chatki zrobił.
 
 
trotyl


Wiek: 52
Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 1042
Skąd: Warka
Wysłany: 2018-10-23, 09:11   

I ja opisywałem na starym forum moje wrażenia z tamtego miejsca...były nieciekawe,,,,
_________________
A na ziemi pokój ludziom dobrej woli
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2018-10-23, 09:47   

Jezeli to ten sam, ktorego pamietam to moje wrazenia byly wybitnie malo pozytywne. Schodzilismy kiedys z Rycerzowej i wstapilismy na chwile do chatki. Lało, mielismy znaczone na mapie schronisko, to weszlismy. Siedzielismy w kuchni, pilismy herbate (wlasna z termosu). Usiedlismy przy piecu, dokladalismy jakies szczapki. W ktoryms momencie kolega wytarł nos papierowa chusteczka i ją tez wrzucil do pieca. A ten gosc od schroniska dostal szału. Z racji tej chusteczki. Piana szła mu z pyska, darł morde i prawie apopleksji nie dostal. Nas wszystkich wyrzucil z chatki na deszcz i pizgawice, mimo ze chwile wszesciej pozwolil nam przeczekac. No po prostu zbrodnia jakiej sie dopuscil kolega byla straszna! Nigdy juz wiecej tam nie zajrzalam, bo chyba tylko po to aby mu napluc na buta...

Moze jest taki trend ze nie powinno sie zle mowic o zmarlych - ale z drugiej strony - o kazdym sie mowi, tak jak sobie na to zasluzyl...
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2018-10-23, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-10-23, 14:13   

No stało mu się coś w pewnym momencie z głową. Na kolanach za panem bogiem a rasistą był i homofobem i nie omieszkiwał tego każdemu wpajać. Zakaz picia na Chyży a w szafce w kuchni kilkanaście butelek wina własnej roboty.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-10-23, 15:20   

Bo wino to nie alkohol ;)

Cytat:
Na kolanach za panem bogiem a rasistą był i homofobem

przecież to zazwyczaj chodzi parami. Ciężko znaleźć rasistę i homofoba, który by nie obnosił się z Bozią (chociażby na pokaz).
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2018-10-23, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2766
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-10-23, 16:06   

Pudelek napisał/a:
Ciężko znaleźć

Ale znaleźć można. I jest to znacznie łatwiejsze niż się zdaje. Kwestia ,,kręgów" w których się obracamy na codzień.

A tak w ogóle, bądźmy tolerancyjni - ,,dzięki" temu mąż i żona w małżeństwie sakramentalnym i/lub cywilnym plus dwoje dzieci staną się patologią. W imię chorej tolerancji - propagującej za normalne, to co nie normalnym nie jest.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2018-10-23, 20:09   

vidraru napisał/a:
Zakaz picia na Chyży a w szafce w kuchni kilkanaście butelek wina własnej roboty.


Moze sie bał, ze jak bedzie przyzwolenie na picie to mu wychleją wino z szafki? ;)

vidraru napisał/a:
Na kolanach za panem bogiem a rasistą był i homofobem i nie omieszkiwał tego każdemu wpajać


Jak mysmy tam zawitali to chyba czcił ogien i mysmy mu go zbezczescili ;)

Pudelek napisał/a:
Ciężko znaleźć rasistę i homofoba, który by nie obnosił się z Bozią (chociażby na pokaz).


eeee tam, np. ja :P

Tępy dyszel napisał/a:
A tak w ogóle, bądźmy tolerancyjni - ,,dzięki" temu mąż i żona w małżeństwie sakramentalnym i/lub cywilnym plus dwoje dzieci staną się patologią. W imię chorej tolerancji - propagującej za normalne, to co nie normalnym nie jest.


No bo niektorzy pomylili tolerancje z promocją...Dawniej to slowo ludzie rozumieli inaczej np. "w tym schronisku toleruje sie psy" tzn. nikt do nich nie strzela i nie wyrzuci przez okno, a nie ze sie im scieli pod nogi czerwone dywany... Ale to nie jedyne slowo ktore zmienilo znaczenie...
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2018-10-23, 20:16, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-10-24, 06:41   

buba napisał/a:
eeee tam, np. ja

jesteś chyba jedyną taką osobą, którą znam osobiście :P Mam co prawda kilku znajomych z podobnymi poglądami, ale każdy z nich jest co najmniej pobożnym katolikiem (a przynajmniej za takiego się podaje). A już ze znanych postaci to nikt nie przychodzi mi do głosy - jak ktoś publicznie często wali ciapatymi, kozojebcami czy pedałami, to wręcz można być pewien, że to gorliwy wyznawca Kk, a najlepiej jeszcze jakiegoś Opus Dei czy czymś podobne ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-10-24, 07:35   

Pudelku obejrzałeś "Kler"? Oddałeś głos i wybrałeś mądrze? To mnie bardziej interesuje niż urojone fobie. :rol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2018-10-24, 08:05   

ceper napisał/a:
Pudelku obejrzałeś "Kler"? Oddałeś głos i wybrałeś mądrze? To mnie bardziej interesuje niż urojone fobie. :rol


Lepiej nie pytaj.
RAS wtopił.


I jak tu żyć ?
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2018-10-24, 08:45   

buba napisał/a:


Tępy dyszel napisał/a:
A tak w ogóle, bądźmy tolerancyjni - ,,dzięki" temu mąż i żona w małżeństwie sakramentalnym i/lub cywilnym plus dwoje dzieci staną się patologią. W imię chorej tolerancji - propagującej za normalne, to co nie normalnym nie jest.


No bo niektorzy pomylili tolerancje z promocją...Dawniej to slowo ludzie rozumieli inaczej np. "w tym schronisku toleruje sie psy" tzn. nikt do nich nie strzela i nie wyrzuci przez okno, a nie ze sie im scieli pod nogi czerwone dywany... Ale to nie jedyne slowo ktore zmienilo znaczenie...


Jak spotykam na szlaku pana z trzema kozami na smyczy to nie toczę po onych przeciągłym spojrzeniem.



Tylko pozdrawiam gromkim "Hore zdar".
Ponieważ wyznaję wartości europejskie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group