Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Wędrówki po Wyspach

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2016-02-07, 23:38   

Vlado napisał/a:
Wiolcia napisał/a:
A i czasu ostatnio bardzo mało na relacje

Gdydym podróżował z taką intensywnością jak TY, też bym nie miał czasu pisać;)

Ech, Vlado, tu nawet nie o intensywność podróżowania chodzi, bo ostatnio nie ma jej wcale, a o nowe obowiązki, które nie pozwalają na regularne eliminowanie zaległości w relacjach. Ale coś tam jeszcze walczę i właśnie uporałam się z sierpniową Szkocją, więc kilka relacji jeszcze będzie.
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2016-02-13, 22:44   

Do trzech razy sztuka! Nasze poszukiwania maskonurów wreszcie zostały uwieńczone sukcesem dzięki wizycie na wyspach Farne. Przy okazji odwiedziliśmy też Holy Island, na którą prowadzi zalewana w trakcie przypływu droga. Specjalnie pojawiliśmy się tam wtedy, gdy morze odcinało wyspę od lądu, by przejść po zatapianej grobli, a potem odwiedzić jeszcze zamek Bamburgh i pobliską plażę. A wszystko dzięki pewnej niespodziance...



Relacja:
http://www.dwagroszki.pl/p_ANG_maskonury.htm
Ostatnio zmieniony przez Wiolcia 2016-02-16, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10832
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-03-08, 21:45   

Ech, notorycznie pomijam "Pozagórskie" bo mi się na pomarańczowo nie świecą :) a tu ciągle jakieś ciekawe rzeczy.
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2016-03-20, 19:29   

Wiolcia napisał/a:
Do trzech razy sztuka!

;)
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2016-06-10, 21:27   

Jako że ten wątek nie będzie kontynuowany, a zostało mi kilka zaległych relacji, wrzucam je teraz wszystkie w jednym poście.

Na początek zeszłoroczny letni wypad do Harrogate - nobliwego gregoriańskiego uzdrowiska, które zwyciężyło w kilku ciekawych rankingach. Jak udał się spacer po ulicach i ogrodach najszczęśliwszego miasta w Anglii, w linku poniżej:
http://www.dwagroszki.pl/p_ANG_harrogate.htm



Jeszcze w tym samym miesiącu wybraliśmy się na poszukiwanie słynnego Białego Konia z Kilburn. O tym tutaj: http://www.dwagroszki.pl/p_ANG_whitehorse.htm



Na koniec październikowa przejażdżka jesiennym tropem, czyli droga do Hawnby: http://www.dwagroszki.pl/p_ANG_hawnby.htm



Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy zaglądali do tego wątku i którym chciało się zostawić w nim jakiś ślad. Być może uda mi się kiedyś do niego wrócić, bo sporo jest jeszcze do pokazania i opisania w Anglii. Mimo że tak różna od Polski, nie jest przecież taka zła ;) .
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2016-06-10, 23:36   

Wiolciu, czemu nie będzie kontynuowany? Zmieniłaś adres zamieszkania?:-)
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-06-12, 17:22   

nes_ska napisał/a:
Wiolciu, czemu nie będzie kontynuowany? Zmieniłaś adres zamieszkania?:-)


No wlasnie! czemu?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2016-06-14, 13:49   

Brak czasu i nowe obowiązki jak na razie nie pozwolą mi na kontynuację tego wątku, więc wrzuciłam teraz wszystkie zaległe relacje na raz. Może kiedyś uda się jeszcze coś tu dodać.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-14, 14:00   

Wiolcia napisał/a:
Może kiedyś uda się jeszcze coś tu dodać.

Oby :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group