Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

W Wietrznej Dziurze

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10873
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-01-26, 20:11   

A gdyby go tak ratrak pokiereszował to zrobi się ujęcie a'la Picasso :)
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2016-01-27, 15:13   Re: W Wietrznej Dziurze

Piotrek napisał/a:
Idziemy jeszcze kawałek ku Wietrznej dziurze zwanej też Smoczą Jamą. Jama wielka nie jest, coś niewiele ponad 30 m ale skoro jest to dlaczego nie zerknąć do środka? :-)

Bardzo sympatyczny kawał dziury, też w niej jeszcze nigdy nie byłem.
Dużo masz jeszcze takich asów w rękawie? ;)

Piotrek napisał/a:
niby to uprzejmie ale jednak przyczepili się, żeby im nie deptać tras.

Ale gonili Cię z całej drogi, czy tylko poprosili, żebyś śladu nie niszczył?
Ja ich dobrze rozumiem, napracują się cały dzień, a potem przejdzie jeden piechur i wszystko w dupę, więc reagują alergicznie na każdego bez nart;)

Piotrek napisał/a:
więc co za problem zostawić z metr po jednej stronie by tam ludzie chodzili. To by nawet było mniej niszczące dla owych śladów, bo każdy by sobie szedł tym bocznym pasem a tak to sporo ludzi ma to w d... i łazi jak wygodnie

Sądzisz, że komukolwiek chciało by się przecierać nieubity boczny pas?;)
Najlepiej chyba chodzić środkiem pomiędzy śladami, choć i wtedy też płaczą.

buba napisał/a:
Terror narciarzy biegowych jest mega wkurwiajacy! :zly

Coś ostatnio wspominałaś, że jednostka nie powinna terroryzować większości ;)

buba napisał/a:
Wiec sie troche nie dziwie tym ktorzy widzac zalozony slad pod narty biegowe - specjalnie go rozdeptuja.

A to już skrajna chamówa jest.

maurycy napisał/a:
Po tej trasie w zimie akurat często, i chodzę i jeżdżę na biegówkach. Więc powiem, że racje mają obie strony :-o
Notabene są tam bardzo dobrze utrzymane trasy dla narciarzy biegowych. Świetny odcinek dla biegaczy - prawie płaski. Dobrze wybrany, widokowy, pomiędzy Magurką a Czuplem. Polecam :)

Okolice Magurki są równie fajne pod biegówki co Izery;)
Ostatnio zmieniony przez Vlado 2016-01-27, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6114
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-27, 16:31   

Vlado napisał/a:

buba napisał/a:
Terror narciarzy biegowych jest mega wkurwiajacy! :zly

Coś ostatnio wspominałaś, że jednostka nie powinna terroryzować większości ;)


Sugerujesz ze narciarze w gorach dominuja liczbowo nad pieszymi? w Izerach pewnie juz tak, bo troche sobie zawladneli te gory i sporo turystow woli odpuscic i pojechac gdzie indziej niz sie na kazdym kroku uzerac z aroganckimi typami przekonanymi o swojej wyzszosci... Tam juz faktycznie maja swoj folwark ze swoimi zasadami. Ja Izery tez juz omijam szerokim łukiem
Ale gdzie indziej nie bylabym taka pewna liczb...

Dawniej bym w zyciu nie uwierzyla ze cos takiego powiem ale ostatnio naprawde wole w gorach motocyklistow i quadowcow, wiele razy sa duzo sympatyczniejsi i stwarzaja mniejsze niebezpieczenstwo dla pieszego niz narciarze i rowerzysci.. (oczywiscie nie mam na mysli narciarzy i rowerzystow wedrownych pokroju np. klubiku karpackiego)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-01-27, 17:04, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10873
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-01-27, 21:52   

Normalnie powiedział, bez żadnej chamówy. Drugi coś był bardziej poirytowany, tak przynajmniej mu z oczu patrzyło. Generalnie żadnych scen nie było :-)
Nie w tym rzecz, że boczny pas (ten teoretycznie dla pieszych) będzie nie przetarty ratrakiem. Niech będzie, bo inaczej ludziska i tak wejdą na to co wygodniejsze, tyle że narciarze niech sobie jeżdżą na pozostałej części.

Asy w rękawie-no nie wiem, może jeszcze gdzie wleze :D
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2016-01-29, 14:19   

Piotrku no tak by było najlepiej;)

Bobo wierzę w to co piszesz, ale zadziwia mnie to bardzo.
Na strokach chamstwo widziałem, ale biegówki wybierają zwykli turyści, którzy w pozostałych trzech porach roku wędrują po szlakach, w tym sporo moich znajomych.
Czasami ktoś nadgorliwy zwrócił mi uwagę, żebym broń Boże nie deptał śladu :D ale żadnych "aroganckich typów" na biegówkach na szczęście jeszcze nie spotkałem;)
Ostatnio zmieniony przez Vlado 2016-01-29, 14:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tomek.P 


Wiek: 30
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 70
Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Wysłany: 2016-01-30, 12:55   

Piotrek, możesz krótko opisać dojście do jaskini? Kiedyś jej szukaliśmy ze znajomymi, ale z braku większej ilości czasu dość szybko odpuściliśmy.
_________________
https://picasaweb.google.com/109771017774908094590
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed." Theodore Roosevelt
Ostatnio zmieniony przez Tomek.P 2016-01-30, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10873
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-01-30, 17:10   

Obecnie jest banalnie proste, bo powstał jakiś czas temu szlak,który obok jaskini prowadzi.
Trzeba iść z Magurki Wilkowickiej w stronę Czupla szlakiem niebieskim i czarnym (to ten nowszy). W momencie gdy czarny odbija w prawo to nim kilkadziesiąt metrów i jest jaskinia.
Albo tym czarnym można podchodzić do jaskini z Wilkowic,
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-22, 15:02   

A wiesz Piotrku, że byłam z racji zamieszkania przy Wietrznej Dziurze z milion razy, ale nigdy do środka nie wlazłam. W zimie jeszcze by mnie ktoś do tego przekonał, ale w lecie gdy pełno różnych "pełzactw" brrrrr, to już absolutnie nie ! :rol :zol Fajne zimowe foty i te ze środka jaskini :o-o , nawet mój domek gdzieś tam majaczy między drzewami :o-o
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10873
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-07-22, 22:52   

Nic strasznego tam nie ma. Często w piwnicach więcej wszelakiego pełzactwa jest, więc nie obawiaj się, spróbuj kiedyś zanurkować :-)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14415
Wysłany: 2016-07-25, 10:16   

Piotrek napisał/a:
spróbuj kiedyś zanurkować


Możesz tam nawet zamieszkać.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10873
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-07-25, 22:46   

I będzie całoroczna dacza Pauliny :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group