Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Podsumowanie roku 2018

Autor Wiadomość
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5770
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-02-14, 20:47   Podsumowanie roku 2018

Kolega się mnie spytał ostatnio: czemu nie wydajesz kalendarza ze swoimi zdjęciami? Szczerze powiedziawszy, chodził mi taki pomysł po głowie, ale trochę bałem się reakcji "ale mu uderzyła sodówka do głowy". Niemniej po takiej opinii chyba się przymierzę do tematu kalendarza na rok 2020. Tymczasem chciałbym zaprezentować moje fotograficzne podsumowanie roku 2018, przygotowane właśnie w formie „kartek z kalendarza" - dwunastu zdjęć wykonanych każde w innym miesiącu ubiegłego roku.

STYCZEŃ


Zimowa wycieczka na Kasprowy Wierch przez Halę Gąsienicową. Niezaprzeczalnym atutem tej wyprawy były piękne poranne plenery na Skupniów Upłazie.



LUTY


Jedna z kilku moich ulubionych tras górskich: zielony szlak z Nowego Targu na Turbacz. Poranek na polanie Brożki, gorczańska zimowa sceneria, „apokaliptyczny" pejzaż na wierzchołku Turbacza i gorejące o zachodzie słońca niebo podczas powrotu.



MARZEC


Kolejna zimowa wyprawa -Trzydniowiański Wierch. Czystość zimowego pejzażu: białe zbocza i błękitne niebo



KWIECIEŃ


Jeden z wielu moich fotograficznych plenerów o świcie. Kopiec Krakusa w Krakowie.



MAJ


Pierwsza opisana w sieci wyprawa w Beskid Sądecki: Tylmanowa - Koziarz - Zabrzeż. Świeża wiosenna zieleń Beskidów, rozległe pejzaże z wieży widokowej na Koziarzu, ciekawa końcówka zejścia do Zabrzeża poza szlakiem.



CZERWIEC


Jaki nastrój, takie zdjęcia? Kopiec Krakusa w Krakowie na mroczno.



LIPIEC


Pełne błękitno-szmaragdowych odcieni lipcowe krakowskie popołudnie nad Zalewem w Zakrzówku.



SIERPIEŃ


Wycieczka na położony na zachodnim skraju Tatr wierzchołek Siwego Wierchu poprzez położone pod szczytem Rzędowe Skały.



WRZESIEŃ


Bardzo udane wakacje na Małej Fatrze, moim ulubionym paśmie górskim. Pierwsza wycieczka tych wakacji - na Wielki Rozsutec. Potem było równie interesująco.



PAŹDZIERNIK


Złota polska jesień w Beskidach, które dla mnie są najpiękniejsze właśnie w październiku. Widok spod Bacówki nad Wierchomlą.



LISTOPAD


Kolejny poranny plener w Krakowie - skałki na Zakrzówku.



GRUDZIEŃ


Zimowa inwersja w Tatrach, wycieczka na Kopę Kondracką. Błękit nieba nad szczytami i morze chmur w dolinach.

Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2019-02-15, 07:19   

Sebastian Słota napisał/a:
"ale mu uderzyła sodówka do głowy".


Na tym Forum znam dwóch takich. Nie krępuj się, dołącz :)

P.s. Tak na szybko - piękne zdjęcie z października.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-15, 08:23   

Pomysł fajny. My w tym roku zrobiliśmy sobie kalendarz rodzinny. Stwierdziliśmy, że mało było zdjęć z wycieczek wspólnych, i mało ogólnie wspólnych. A mnie też chodzi taki kalendarz ze swoich zdjęć górskich, ale jeszcze mi sporo brakuje do takiego poziomu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime