Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

VII zlot GBG - propozycja

Autor Wiadomość
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2023-06-15, 18:05   

Mi się pomysł zlotu podoba, zresztą szeptałem o nim do Adriana i Dobromiła gdy się spotykaliśmy na szlaku ;)
Więc tak wstępnie się deklaruję i chciałbym być. Jednak na pewno potwierdzić nie mogę, bo to jeszcze zbyt odległy termin. Ale go sobie zapiszę :)

I w sumie bardziej mi pasuje drugi termin 14-15 października. Po pierwsze, że tydzień wcześniej (7.10) jest maraton pieszy 50-tka, na którym lubię się pojawiać ;) Po drugie w połowie października będą piękniejsze kolory jesieni niż a początku, a liczę na widoczki :P
A co do miejsca: nie byłem ani w chatce ani w schronisku Skalanka więc nie wiem gdzie lepiej ;) Aczkolwiek bardziej lubię klimat chatek studenckich ;) Chatkę studencką Skalankę planowałem odwiedzić na nockę i tak i tak, więc jeśli nie przy okazji zlotu to innym razem zrobię sobie tam wypad.
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9396
Wysłany: 2023-06-15, 18:27   

Cytat:
Mi się pomysł zlotu podoba, zresztą szeptałem o nim do Adriana


Chciałeś i masz, Załatwione :-o ;)
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1101
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2023-06-15, 18:28   

Ja też jestem fanem Skakanki .Za 1.5 miesiąca sprawdzę co po remoncie zrobili. Drugi obiekt również odwiedzę. Tylko tam jedzenia nie uraczysz, co może być dla niektórych problemem, więc kwestia dogadania się.
Samochodem kawałek od tego idzie się wbić.


Opawski1 może się zobaczymy na maratonie. Dogodny termin :)
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
Ostatnio zmieniony przez Coldman 2023-06-15, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9396
Wysłany: 2023-06-15, 19:30   

Coldman napisał/a:
Ja też jestem fanem Skakanki .Za 1.5 miesiąca sprawdzę co po remoncie zrobili. Drugi obiekt również odwiedzę. Tylko tam jedzenia nie uraczysz, co może być dla niektórych problemem, więc kwestia dogadania się.
Samochodem kawałek od tego idzie się wbić.


Opawski1 może się zobaczymy na maratonie. Dogodny termin :)


Czemu jedzenia nie uraczysz ?
Właściciel mówił że zawsze jakieś 3, 4 dania są
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2023-06-19, 09:22   

Nie bardzo rozumiem dlaczego wybraliście agroturystykę z ceną 70 złotych, co generalnie jest drożej niż w wielu schroniskach PTTK-owskich, jeśli kilkaset metrów dalej jest chatka z ceną 25 złotych (Mirek ma chody, więc płacił więcej ;) )? No i trochę dziwne wymagania, bo musi być jedzenie na miejscu. Sorry, ale to pachnie jakimś zlotem emerytów, a nie zlotem, przecież takie imprezy są aby się spotkać, a nie wcinać obiad ;) Żarcie jest zarówno po słowackiej stronie, jak i po polskiej, jakieś 15-20 minut piechotą od Skalanki, a bez śniegu to i pewno szybciej...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2023-06-19, 09:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1101
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2023-06-19, 09:49   

Adrian napisał/a:
Coldman napisał/a:
Ja też jestem fanem Skakanki .Za 1.5 miesiąca sprawdzę co po remoncie zrobili. Drugi obiekt również odwiedzę. Tylko tam jedzenia nie uraczysz, co może być dla niektórych problemem, więc kwestia dogadania się.
Samochodem kawałek od tego idzie się wbić.


Opawski1 może się zobaczymy na maratonie. Dogodny termin :)


Czemu jedzenia nie uraczysz ?
Właściciel mówił że zawsze jakieś 3, 4 dania są


Pfff chodziło mi o Chatkę Skalanke :)

Dobrze Pudełek, że napisałeś. Trzeba to poukładać żeby każdemu przypasowało.
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9396
Wysłany: 2023-06-19, 10:28   

To poukładajcie ... my tylko rzucamy pomysł.
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5853
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-06-19, 10:42   

Pudelek napisał/a:
No i trochę dziwne wymagania, bo musi być jedzenie na miejscu. Sorry, ale to pachnie jakimś zlotem emerytów, a nie zlotem, przecież takie imprezy są aby się spotkać, a nie wcinać obiad ;)

Na Cieślarówce przeważająca większość wykupiła sobie wyżywienie, mimo że nie było obowiązkowe (tu pewnie też by nie było). Niektórzy z tego skorzystali ;)
Zjedzenie obiadu nie przeszkadza w spotykaniu ;)

Coldman napisał/a:
Dobrze Pudełek, że napisałeś. Trzeba to poukładać żeby każdemu przypasowało.

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, to oczywiste, ale ja mam takie doświadczenie, że w większym gronie nie da się tak zrobić, żeby wszystko wszystkim pasowało, czasem trzeba się dostosować do większości. Mnie np. termin 14-15 października nie pasuje, wolałbym tydzień wcześniej, ale trudno.

Kwestia wyboru chatki pozostaje otwarta, to była tylko nasza propozycja. Miejsce nam się spodobało, ale nie chcemy nikomu nic narzucać. Cena 70 zł na jeden nocleg w obecnych czasach wydaje mi się do przełknięcia, czasem w knajpie się zostawia podobne kwoty. Poza tym, jak przechodziliśmy koło tej drugiej chatki, to trwały tam prace budowlane i były rozstawione rusztowania, nie wiadomo, czy w ogóle jest czynna i będzie czynna w październiku - trzeba to sprawdzić.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2023-06-19, 10:47   

Jak dla mnie problemu z jedzeniem nie ma żadnego, bo i tak zawsze noszę coś ze sobą na plecach, chleb, kiełbasę, albo jakąś owsiankę czy zupkę chińska. Zdarzało się, że i nosiłem słoiki z żarciem typu bigos :D Więc mi wystarczy, że jest kuchnia turystyczna, albo choć wrzątek ;) Obiadu nie musi być, zresztą można go zjeść gdzieś po drodze, albo w domu po powrocie. ;)
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Ostatnio zmieniony przez opawski1 2023-06-19, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2023-06-19, 12:36   

↓↓↓↓↓↓↓
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
Ostatnio zmieniony przez Mirek 2023-09-22, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9396
Wysłany: 2023-06-19, 12:44   

Mirek napisał/a:
Skalanka mieści swobodnie ponad 40 osób i wątpię by AŻ tylu nas było. Dowiadywałem się i z rezerwacją nie ma problemu. :usm , w ub, roku za nocleg płaciłem 35 zyla.Obecnie jest 40 zł.A co do posiłku to nie po to jadę tyle km, by zjeść schabowego z pyrami tylko kiełbachę z ogniska.W piątki ok 20,00 już jest a przynajmniej powinien być chatkowy na miejscu.A jak ktoś ma smaki na kuchnię słowacką to mogę expedyszyn do Serafinowa poprowadzić choć ceny w ojro nie zachwycają.


Dzięki serdeczne za przekazanie informacji dla ogółu :)
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2023-06-19, 13:06   

β®¼
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
Ostatnio zmieniony przez Mirek 2023-09-22, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5853
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-06-19, 13:26   

Jest możliwość usmażenia kiełbasy pod schroniskiem.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2023-06-19, 15:46   

Mirek napisał/a:
w ub, roku za nocleg płaciłem 35 zyla.Obecnie jest 40 zł.

ciekawe, w styczniu było 25...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2023-06-19, 16:05   

Pudelek napisał/a:
Mirek napisał/a:
w ub, roku za nocleg płaciłem 35 zyla.Obecnie jest 40 zł.

ciekawe, w styczniu było 25...
No widać inflacja zaszalała. :haha :haha
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group