Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

"Budzi się dzień ... gdzieś między Szare ,a Cyplem"

Autor Wiadomość
FasolaNaSzlaku 

Wiek: 43
Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 338
Wysłany: 2020-04-05, 16:26   "Budzi się dzień ... gdzieś między Szare ,a Cyplem"

"Budzi się dzień ... gdzieś między Szare ,a Cyplem"

Dawno , dawno temu nim świat opanowały wszelkiej maści "barany" ... żyły sobie dinozaury , tygrysy i inne mamuty . W czasach gdy las był dobrem ogółu ... zbudziłem się ze snu , wstałem , ubrałem się i poszedłem popatrzeć jak budzi się dzień . To było jeszcze w czasach gdy nie zawładnął ludźmi strach ... nim lasy zamknęli . W czasach gdy z przyrody mogliśmy podziwiać coś więcej niż tylko Biedronkę , Stokrotkę , Mrówkę , Małpkę czy też Żabkę .

Cisza i spokój wtedy była , bez smogu ...choć mgły w dolinach mi trochę brakowało . Ale i tak mi się podobało . Do tego słonko tak przyjemnie grzało i oświetlało mi widoki do zdjęć
A to wszystko działo się kawałek od domu ... tak pomiędzy szczytem Szare ,a Cyplem ... kawałek od domu .

I na tym kończę bajeczkę

No dobra tak na serio to dzisiaj szedłem . I żeby było zabawniej dwa razy tą trasę zrobiłem , bo pod koniec wędrówki (jakieś 3min od domu się zorientowałem , że gdzieś pokrowiec ze statywu posiałem ... i zapier... drugi raz pod górę )
No i żeby nie było jak już wkroczyłem do lasu to był to prywatny las (a tam ten chory zakaz wstępu do lasu nie obowiązuje

pełna fotorelacja :
Budzi się dzień ... gdzieś między Szare ,a Cyplem

A tu trochę zdjęć świeżych :









Sweet focia wersja RODO


















Przerwa na sesję w wersji RODO








Taki tam spacer kawałek od domu ... na górki okoliczne
Ostatnio zmieniony przez FasolaNaSzlaku 2020-04-05, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2020-04-05, 18:14   

Fajnie wyszła ta sesja na kanapie :ok5
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2020-04-05, 18:34   

Ładnie się ten dzień budzi u Ciebie. A Ty chyba do górskich Anonymous wstąpiłeś ;) .
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-04-05, 19:26   

Fasol, teraz mi się Twoje zdjęcia jeszcze bardziej podobają. Bo mają w sobie coś z tych starych kliszy, ktoś to już pisał, jakieś z DDR-u... No takie barwy fajne... strasznie mnie kręcą.
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group