Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sylwester w Zakopanem - dyskusja

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2019-12-11, 10:42   Sylwester w Zakopanem - dyskusja

http://portaltatrzanski.p...-zakopanem,2870

Poczułem się powalony artystycznie.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez sokół 2019-12-15, 19:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2019-12-11, 10:51   

Cytat:
Poczułem się powalony artystycznie.


Niewątpliwie decydujące znaczenie ma tu fakt, że zagra Kombi przez jedno "i" ;)
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5516
Wysłany: 2019-12-11, 11:06   

Akurat Kombi Łosowskiego to jedyna kapela, której posłuchałbym z dużą przyjemnością.

Dobromile, dla Ciebie jest jeszcze nadzieja w tym:
Cytat:
Trwają jeszcze rozmowy z dwiema gwiazdami światowego formatu.

typuję, że to będą: Iron Maiden i AC/DC :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
Ostatnio zmieniony przez sprocket73 2019-12-11, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2019-12-11, 11:18   

To w takim razie zaczynam szukać taniego noclegu w Zakopanem, blisko Równi.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Cisy2 

Wiek: 63
Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 735
Skąd: Świebodzice
Wysłany: 2019-12-11, 17:08   

Dobromił napisał/a:
http://portaltatrzanski.pl/aktualnosci/kto-wystapi-podczas-sylwestra-marzen-w-zakopanem,2870

Poczułem się powalony artystycznie.


Uprzejmie donoszę, że jedna z gwiazd - Domenico Modugno - zmarła 6 sierpnia 1994 w Lampedusie. Czy nasza Marylka, wymieniona obok niego, o tym wie?
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-12, 10:36   

Cisy2 napisał/a:
Dobromił napisał/a:
http://portaltatrzanski.pl/aktualnosci/kto-wystapi-podczas-sylwestra-marzen-w-zakopanem,2870

Poczułem się powalony artystycznie.


Uprzejmie donoszę, że jedna z gwiazd - Domenico Modugno - zmarła 6 sierpnia 1994 w Lampedusie. Czy nasza Marylka, wymieniona obok niego, o tym wie?


Marylka jak Marylka, ale że TVP tego nie wie? I Portal Tatrzański? No chyba że TVP może więcej i np. wskrzesiła rzeczonego.

Cytat PT: "Trwają jeszcze rozmowy z dwiema gwiazdami światowego formatu. Ich nazwiska zostaną podane po podpisaniu umowy."

Jeśli owe gwiazdy cechują się tym, co powyżej, to zapowiada się naprawdę ciekawie.
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-12-12, 10:44   

Obawiam się, że Telewizja "Publiczna" nie wie również, że nasza pisarka Nobla dostała :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2019-12-12, 22:48   

Piotrek napisał/a:
Obawiam się, że Telewizja "Publiczna" nie wie również, że nasza pisarka Nobla dostała :D


I bardzo dobrze !!!

Tokarczuk to lewaczka, ekolożka, feministka, wróg Ojczyzny !!!

Gdzie jest ten ksiądz co palił szatańskie książki o Potterze ?!?!

Wracaj i pal !!!
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-14, 17:12   

Piotrek napisał/a:
Obawiam się, że Telewizja "Publiczna" nie wie również
dakOta napisał/a:
Marylka jak Marylka, ale że TVP tego nie wie?


Ale przecież to nie jest artykuł z TVP, tylko portalu tatrzańskiego... więc może to akurat ci wielcy fanatycy gór tego nie wiedzą... ;) Zresztą, nie wiedzą na pewno, bo nawet jeśli byłaby to prawda, to wstyd by było powielać takie informacje... :)

Nie wiem też co Was tak boli ten Sylwester w Zakopanem, rozumiem, że to przez obecną władzę. ;) Ja w tamtym roku byłem, bawiłem się na trzeźwo, wiele ludzi dookoła też i była to świetna impreza i jej nie żałuję. I jak najbardziej w przyszłości bym to powtórzył. :DD
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-12-14, 18:09   

Wiesz, to jest taka dziwna przypadłość ;) , dziwne stawianie i narzucanie tezy, że jak tylko człowiek ma inne zdanie, albo uważa coś za głupie to jest od razu wrogiem tej władzy i zawsze ją neguje. Otóż nie - neguje się głupotę i absurdy. A że często idzie to w parze to przypadłość każdej władzy.

Z resztą, pod Krokwią nie wyszło ale w sumie to tylko na granicy parku. Proponuję więc drugie podejście i podjąć starania by spełnić sylwestrową misję publiczną w "piątce". Pobawią się wszyscy od razu w środku TPNu. Zenka spuszczą dla efektu na linie z helikoptera :D
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-14, 18:18   

Piotrek napisał/a:
Wiesz, to jest taka dziwna przypadłość , dziwne stawianie i narzucanie tezy, że jak tylko człowiek ma inne zdanie, albo uważa coś za głupie to jest od razu wrogiem tej władzy i zawsze ją neguje.


Specjalnie tak napisałem. Aczkolwiek mogłem odnieść się do disco polo. Bo właśnie to to samo. To że Ty i sporo ludzi z tego forum dobrze bawi się przy metalu to nie znaczy, że ludzie bawiący się przy diso polo są od Was gorsi. A ciężko nie odnieść wrażenia, że tak właśnie uważacie i dajcie tym dowód swoimi postami. Uważając takich ludzi za prostaków i prymitywów. Rozumiem, że to taka dziwna przypadłość, ocenianie ludzi przez to jakiej muzyki słuchają, a nie to kim są... ;) Na prawdę życzę więcej otwartości na to co kogo ucho lubi.. Ciekawy też jestem tych fanatyków metalu, jak się zachowują na weselach czy innych rodzinnych imprezach... Ja sam jestem fanem całkowicie innej muzyki, do disco polo czy metalu mi bardzo daleko, ale ani nie jednych ani drugich, nie traktuję jakoś gorzej... Są dla mnie normalnymi ludźmi mającymi swoje upodobania i tyle... :)

Piotrek napisał/a:
Z resztą, pod Krokwią nie wyszło ale w sumie to tylko na granicy parku. Proponuję więc drugie podejście i podjąć starania by spełnić sylwestrową misję publiczną w "piątce". Pobawią się wszyscy od razu w środku TPNu. Zenka spuszczą dla efektu na linie z helikoptera


Co roku pod Krokwią odbywa się 3, czasem 4 dniowy "festyn" od przeszło 10 lat, nie widziałem tu na forum jakichś negatywnych opinii na ten temat. Raczej gratulacje dla Małysza czy Stocha tudzież Polski że wygrała konkurs. :DD Ale rozumiem, że to na pewno bardziej szlachetne... :usm Ja szczerze mówiąc trochę mam mieszane uczucia, na czym bym się lepiej bawił, bo na skokach nigdy nie byłem, ale chciałem nie raz pojechać i jak kiedyś mi się uda to pojadę... Ale wydaje mi się, że i na jednej i na drugiej imprezie jak najbardziej bym się dobrze bawił... :-o Dlatego celowo odniosłem się do władzy bo myślę, że za poprzedniej jednak ten aspekt by co niektórych trochę mniej bolał... ;)
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-14, 19:28   

Vision napisał/a:
Piotrek napisał/a:
Obawiam się, że Telewizja "Publiczna" nie wie również
dakOta napisał/a:
Marylka jak Marylka, ale że TVP tego nie wie?


Ale przecież to nie jest artykuł z TVP, tylko portalu tatrzańskiego...


Wiesz, zwykle tego typu informacje to mechaniczny przedruk notki od organizator/twórcy/autora - zależy, czego to dotyczy. Stąd mój wniosek, że to jednak poszło z TVP, a pani rzecznik TPNu jeno posłała dalej.
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-12-14, 19:34   

Mój drogi, ja się na imprezach wszelakich przy disco polo bardzo dobrze bawię, wiele hitów dzięki temu znam wręcz na pamieć i nie widzę do potańcówek lepszej muzyki.
Twoim tokiem rozumowania/odbioru wypadało by mi się przyznać, że sam siebie uważam za prymitywa, prostaka i gorszego.

Co do skoków narciarskich na Krokwi - decybeli nie mierzyłem, ale zakładam że konkursy skoków emitują ich znacznie mniej niż typowy koncert z mega nagłośnieniem.
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1916
Wysłany: 2019-12-14, 20:27   

Zachowam sobie jednak prawo do własnej oceny zjawiska disco polo niezależnie od tego, czy przez to będę uznany za nietolerancyjnego i zamkniętego na nowe nurty.
Podobnie, jak nadal nie będę zrównywał gumowego fast food-u z paskudnych budek z dobrym jedzeniem, albo książek Harlequina z Żulczykiem.
Za chwilę ktoś niezwykle tolerancyjny i otwarty powie, że Martyniuk i Gilmour to muzycy tej samej klasy.
Bez jaj.

Nikomu nie bronię żreć nawet silikonu z tubki, jeśli mu smakuje, ale niech nikt mi nie każe mówić, że silikon jest pyszny.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-14, 20:47   

A ja na skoki nie chciałem jechać i dalej nie będę chciał. Na sylwestra w Zakopanym też nie.
Podobnie jak Piotrek przy disco polo potrafię się świetnie bawić, z doświadczenia to raczej osoby nie słuchające metalu mają problem bawić się przy muzyce cięższej.
Oczywiście słuchać disco polo w samochodzie, domu...no na głowę jeszcze nie upadłem :usm
Ostatnio zmieniony przez 2019-12-14, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi