Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Jaki zegarek w góry? :)

Autor Wiadomość
Welska44 

Dołączyła: 19 Lip 2019
Posty: 2
  Wysłany: 2019-07-19, 14:32   Jaki zegarek w góry? :)

Cześć wszystkim. Liczę, że znajdę tu pomoc :)
Zbliżają się urodziny mojego męża, fana wspinaczek górskich. Szukając mu prezentu, trafiłam na zegarek Suunto SS050276000 i wydaje mi się, że mąż byłby z takiego zadowolony. Cena też jest świetna w porównaniu do innych modeli, ale problem w tym że ja w ogóle nie znam tej marki i czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to dobra firma?
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-07-19, 14:45   

Jeśli mąż nie jest zadowolony w alkowie, to najwyższy czas wy... :kon2
Zegarek mu o tym przypomni, że czas to pieniądz i szkoda marnować pogan. :|
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2019-07-19, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2019-07-19, 18:17   Re: Jaki zegarek w góry? :)

Welska44 napisał/a:
Cześć wszystkim. Liczę, że znajdę tu pomoc :)
Zbliżają się urodziny mojego męża, fana wspinaczek górskich. Szukając mu prezentu, trafiłam na zegarek Suunto SS050276000 i wydaje mi się, że mąż byłby z takiego zadowolony. Cena też jest świetna w porównaniu do innych modeli, ale problem w tym że ja w ogóle nie znam tej marki i czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to dobra firma?
Obrazek


To jest model który chodzi za mną od dawna, ma parę minusów, główny to odrapana farba na kopercie, zobacz w necie o co chodzi dokładnie, zdarzały się też skargi na zacinające się przyciski i jest również pasek który jest bardzo wygodny w noszeniu ale nie trwały i lubi pękać, nowy kosztuje 100-150 zł jak dobrze pamiętam, podrubki chodziły za 50-60 zł
Ale mimo wszystko jest zajebisty i mąż pewnie się ucieszy :oki4
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-07-19, 19:04   

Adrianie - to jest REKLAMA :! Dostępny tylko przez jedną firmę w kraju, stąd i taka była ma odpowiedź.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2019-07-19, 19:15   

Tak się trochę dziwiłem twojej wypowiedzi, ale co się będę wpierd.. ał :rof99
Żadnego linka nie było, w sumie moja wypowiedź za dobrą reklamą dla tego zegarka nie jest :haha
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2019-07-19, 19:45   

Ceper :brawo1
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5472
Wysłany: 2019-07-19, 20:07   

Adrian 17 napisał/a:
Tak się trochę dziwiłem twojej wypowiedzi
A ja nie. Ceper zobaczył, że nowa laska i chciał zabłysnąć. Jak samotność doskwiera, to i z reklamowym spambotem można pogadać ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-07-19, 20:31   

sprocket73 napisał/a:
   Adrian 17 napisał/a:
   Tak się trochę dziwiłem twojej wypowiedzi

A ja nie. Ceper zobaczył, że nowa laska i chciał zabłysnąć.

sprocketa nic nie jest w stanie zaskoczyć (ani harcerki, ani skuśki), bo z niejednego pieca chleb jadał i przy ładnej pogodzie błyszczy jak ta lala (nie chcę porównywać do ..., co się błyszczą). ;)
Mnie ciągle zadziwia, bo wszystko by okupował. ;)
Nowa laska powiadasz? Szkoda, bo kupiłem 3 pary kijków. :zol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-19, 22:32   

Ceper bystrzacho, reklamę niby wypatrzyłeś, ale w internecie nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie... dlatego nie wiem czemu facetów podrywasz? :P
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-07-19, 23:13   

Mi nie jest łatwo zabłysnąć na forum jak innym, kosztuje mnie to wiele trudu. :zol
Czasem facet postępuje jak baba, czasem kobiety ogarnięte są bardziej niż faceci (wszelkie podobieństwo do forumowiczów i forumowiczek przypadkowe), więc po czym mam ich odróżnić? Z drugiej strony jestem tolerancyjnym i wyzwolonym człowiekiem. Ostatnio podrywałem tylko Ciebie Vision, czyżbyś był zazdrosny o sprocketa? ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-20, 00:50   

Ceprze, pisałem o gościu z zegarkami, widziałeś kiedyś, żebyś jakaś akwizytorka zegarki opychała, przeważnie jest to jakiś Cygan... ;)
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-07-20, 04:27   

To kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Widziałeś kiedyś pracującego Cygana? Może za krótko żyję.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1891
Wysłany: 2019-07-20, 06:04   

Adrian 17 napisał/a:
To jest model który chodzi za mną od dawna, ma parę minusów, główny to odrapana farba na kopercie, zobacz w necie o co chodzi dokładnie, zdarzały się też skargi na zacinające się przyciski i jest również pasek który jest bardzo wygodny w noszeniu ale nie trwały i lubi pękać, nowy kosztuje 100-150 zł jak dobrze pamiętam, podrubki chodziły za 50-60 zł

Ale koszt jak na zegarek bez GPS spory. Też się kiedyś zastanawiałem, ale kupiłem Casio za dwie stówki z hakiem: https://timegroup.pl/casi...-3av,id151.html
Funkcjonalność podobna (kompasu nie ma), koszt kilkukrotnie niższy i nie będzie szkoda jak się w terenie w coś przydzwoni.

PS. Akurat ten wariant Suunto z pierwszego linku jest o tyle lepszy od pozostałych, że ma tekstylny pasek. Powinien dłużej wytrzymać.
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2019-07-20, 06:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2019-07-20, 06:22   

Prezes napisał/a:
Adrian 17 napisał/a:
To jest model który chodzi za mną od dawna, ma parę minusów, główny to odrapana farba na kopercie, zobacz w necie o co chodzi dokładnie, zdarzały się też skargi na zacinające się przyciski i jest również pasek który jest bardzo wygodny w noszeniu ale nie trwały i lubi pękać, nowy kosztuje 100-150 zł jak dobrze pamiętam, podrubki chodziły za 50-60 zł

Ale koszt jak na zegarek bez GPS spory. Też się kiedyś zastanawiałem, ale kupiłem Casio za dwie stówki z hakiem: https://timegroup.pl/casi...-3av,id151.html
Funkcjonalność podobna (kompasu nie ma), koszt kilkukrotnie niższy i nie będzie szkoda jak się w terenie w coś przydzwoni.

PS. Akurat ten wariant Suunto z pierwszego linku jest o tyle lepszy od pozostałych, że ma tekstylny pasek. Powinien dłużej wytrzymać.


Fajna alternatywa :D mam pird..ca na punkcie zegarków, a na te drogie zawsze mi szkoda i jakoś Casio nie brałem pod uwagę. Dzięki
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-20, 14:48   

ceper napisał/a:
To kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Widziałeś kiedyś pracującego Cygana? Może za krótko żyję.


Owszem, właśnie tacy próbowali mi nie raz wcisnąć zegarek przed jakimś hipermarketem, a kiedyś to jeszcze o wiele bardziej kompleksowe usługi świadczyli i przychodzili z dywanami pod same drzwi. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania