Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sylwester w górach?

Autor Wiadomość
Zocha27

Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-12-06, 13:39   Sylwester w górach?

Witajcie wędrowcy :)

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy dzień spędzony w górach jest dniem udanym. A gdyby tak zagościć w górach na nieco dłużej i powitać Nowy Rok bez telewizora, radia, gazet...?
Ze śniegiem za oknem? Z gwiazdami na niebie?

Zapraszamy na kosmicznego, kilkudniowego sylwestra w sercu Beskidu Śląskiego w schronisku pod Baranią Górą. Kosmicznego, bo tematem przewodnim będzie PRZYSZŁOŚĆ. Planujemy gry, zabawy, wspólne wieczory filmowe, ogniska, a także sylwestrową imprezę.

Zostało nam już tylko kilkanaście miejsc
Więcej informacji uzyskacie pisząc na adres schronisko@przyslop.pl

Zapraszamy serdecznie!
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 834
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2018-12-06, 22:02   

W grudniu są miejsca na Sylwestra w górach. Szok ! Może dlatego, że cena jest tajemnicą (nie wiem czy nie strach się o nią pytać).
 
 
Zocha27

Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-12-07, 09:51   

Niestety, wszystko było już zajęte, ale niektórzy po prostu zmienili zdanie i anulowali swoje rezerwacje :-/

A cena nie przeraża :)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-07, 10:03   

Ja tam przedwczoraj się dowiedziałem, że mam na Sylwestra gdzieś w okolice Zakopanego jechać. Też się obawiałem, że będzie drogo i ciężko coś znaleźć, a udało mi się wczoraj. Praktycznie w 5 minut znalazłem noclegi za 50 zł/os w Białym Dunajcu. No ale to tylko noclegi, resztę atrakcji trzeba we własnym zakresie sobie zorganizować. ;)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-12-07, 10:46   

Dwa lata temu jakieś półtora tygodnia przed Sylwkiem zwolniły się miejsca w chatce w Sądeckim. Więc znalezienie imprezy w grudniu jest możliwe, jak najbardziej :) Natomiast zawsze z miejsca odrzucam propozycje bez jasno podanej ceny na wstępie. Nie chce mi się "kontaktować" jeśli oferent wstydzi się od razu napisać ile trzeba wyskoczyć z kasy...

Vision napisał/a:
No ale to tylko noclegi, resztę atrakcji trzeba we własnym zakresie sobie zorganizować.

na Krupówkach będziesz miał atrakcji co niemiara ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-07, 11:11   

Pudelek napisał/a:
na Krupówkach będziesz miał atrakcji co niemiara ;)


Już raz praktykowałem, było całkiem przyjemnie. :-o



Ale tym razem na Krupówkach raczej nie będę. ;)

Prędzej na Sylwestrze z Dwójką. :usm Tylko jeszcze nie wiadomo gdzie on ma być... ;)
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 834
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2018-12-07, 11:14   

Pudelek napisał/a:
Natomiast zawsze z miejsca odrzucam propozycje bez jasno podanej ceny na wstępie. Nie chce mi się "kontaktować" jeśli oferent wstydzi się od razu napisać ile trzeba wyskoczyć z kasy...

Dokładnie tak. Mam cenę - mogę się dopytać co w niej dokładnie jest lub od razu dać sobie spokój widząc, że mnie nie stać, ale bawić się w ciciubabkę nie mam ochoty.
 
 
poniter

Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-10-10, 11:39   

Sylwester w okolicy pełnej śniegu? Czemu nie! Mam tylko nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że to już ostatni moment na to, by rezerwować noclegi. Kotlina Kłodzka na pewno nie będzie jeszcze tak oblężona jak Zakopane czy inne większe miasta. Koniecznie dajcie znać co wybraliście bo ja też się zastanawiam.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2019-10-10, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom

Wysłany: 2019-10-10, 11:46   

Damy znać, ale z Twojej reklamy nie skorzystamy! :jez
Profil Facebook
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 834
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2019-10-10, 18:57   

Noclegi na sylwestra już mam zamówione w schronisku PTSM w Bukowcu w Rudawach Janowickich. Czyli w tym roku sylwester ekonomiczny. Impreza oczywiście we własnym zakresie, ale korytarz i jadalnia nadają się do tego całkiem nieźle (sprawdzone).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group