Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Rezerwat ,,Bór na Czerwonem" i torfowisko ,,Baligówka&

Autor Wiadomość
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-22, 11:07   Rezerwat ,,Bór na Czerwonem" i torfowisko ,,Baligówka&

15 sierpnień 2013 - dzień święty należy święcić. Czyli nie ,,wolno" się przemęczać. Stąd ,,padło" na Rezerwat ,,Bór na Czerwonem" i torfowisko ,,Baligówka".

Miejsca, opodal których przejeżdzałem dosyć często, wracając z gór. Ale jakoś nie było okazji. Bo albo już późno, albo człek zmęczony albo to i tamto....

Więc przyszedł czas to nadrobić....

Polecam te miejsca jako cel krótkiej, półdniowej wycieczki a w zasadzie spaceru. Nawet w klapkach, sandałach czy reklamówką....

Niby las jak las, łąka jak łąka. Ale czy aby na pewno ???

Ponieważ nie mogę ,,przeklejać" pojedyńczych zdjęć na forum (ach, ta picasa....), to ,,wrzucam" obrazki w linku:

http://picasaweb.google.c...603879208617410
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-08-22, 11:58   

Tępy Dyszel napisał/a:
Nawet w klapkach


Malgo, słyszałaś?

Tępy Dyszel napisał/a:
nie mogę ,,przeklejać" pojedyńczych zdjęć na forum


Szkoda, bo tak o wiele lepiej się relację czyta, jak są zdjęcia wplecione w tekst. Ale Ty i tak fajnie podpisujesz zdjęcia w picassie, więc jakoś to przezyłem.

Tępy Dyszel napisał/a:
Niby las jak las, łąka jak łąka. Ale czy aby na pewno


Na oewno nie, pięknie tam musi być jesienią, taką późną, ale specjalnie tam jechać nie będę. Ten drugi szlaczek to zwykle mijam jadąc w Tatry. Faktycznie, przestrzeń tam robi spore wrażenie. Ale po intensywnych marszach w tatrach to sie marzy o kawie w domu a nie o błocie.
Profil Facebook
 
 
BesKid 


Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 246
Wysłany: 2013-08-25, 21:57   

Dziś tamtędy przejeżdżałem. Znowu. I jak zwykle za późno, zbyt zmęczony człek by wstąpić. Wiem, że warto, wiem. Może kiedyś...
_________________
--------------
***///***
--------------
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-08-31, 21:56   

Kurde, niestety jeszcze nie posiadam sandałów, a klapki mam tylko japonki, więc aż taka odważna nie jestem, by wybrać się na długi spacer w nich, ale w przyszłym sezonie już nie przegapię :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group