Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Mała Fatra poświątecznie

Autor Wiadomość
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 898
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2015-12-19, 01:16   Mała Fatra poświątecznie

Zaraz po świętach tj. 28/29 grudnia, robimy wypad na dwa dni na Małą Fatrę. W sobotę chcemy wyskoczyć na Chleb, a potem pobiesiadować wspólnie ze znajomymi Słowakami. Nocleg w chacie z nowym kominkiem (ok. 3,5 godziny od parkingu w miejscowości Turany). Potrzebne tylko śpiwory i (wódka ). W niedziele lużniejsza traska.
Słowacy co roku imprezują tam w zimie :-o . Nocleg jest za free :)
Gdyby byli chętni, proszę o kontakt na priv. Z tym, że ja mam już komplet w aucie (5 osób), więc trzeba by zmontować drugą ekipę. Chętnie pożyczę jedną osobę do drugiego auta ;)
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-12-19, 09:27   

Propozycja całkiem fajna i dostrzegam kilka plusów, gdzie można byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym:
- zabrałbym 3 osoby i moje koniki 4x4 zaznałyby górskiego klimatu (trza je uwiązać, bo inaczej pociągną od razu na Chleb), :)
- przewietrzyłbym barki pod zakupy, a niektóre nalewki mają już swoje lata - przywożone głównie zza granicy jako pamiątki, :)
- w śpiworze nie lubię spać, ale "moja" Słowaczka z Martina zwykle przyjeżdża z Australii w okresie świątecznym, więc swym towarzystwem bym nikogo nie męczył na rzecz sentymentalnych wspomnień. :)
Przydałby się zatem taki ceper, ale jest poważny mankament, czyli końcówka roku i oczekuję szaleństwa zakupowego. I tak względy materialne (jestem egoistą i kapitalistą) znów mają wyższy priorytet niż przyjemności. Dlatego piszę, abyście na mnie nie liczyli...
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 898
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2016-01-01, 21:00   

Troszkę wspomnień z naszego ostatniego wypadu po świętach. Reszta w dziale '' Co ostatnio sfotografowaliśmy".



maurycy (w czerwonej kurtce) z towarzyszami ze Słowacji podczas śniadania mistrzów :)

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group