Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

9. Biwak Zimowy n.p.m. (21-23.02.2014)

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Vision

Postautor: Vision » 2014-03-06, 07:37

Nie no tej Równi to miejsca w cholerę, tylko klimat taki dziwny, w środku miasta, za to do sklepu blisko, albo do baru. Przyjemne z pożytecznym nawet. :-o
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2014-03-06, 18:43

Iva pisze:Na WinterCamp 2014 na Turbaczu płacili po 299 zł. :lol


Z ciekawosci- za co ta kasa skoro spanie we wlasnym namiocie i wlasne zarcie? jakas zbiorka na cel charytatywny moze (np. tak jak na Złombolu) ?
Ostatnio zmieniony 2014-03-06, 18:43 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2014-03-06, 19:23

buba pisze:
Iva pisze:Na WinterCamp 2014 na Turbaczu płacili po 299 zł. :lol


Z ciekawosci- za co ta kasa skoro spanie we wlasnym namiocie i wlasne zarcie? jakas zbiorka na cel charytatywny moze (np. tak jak na Złombolu) ?


Po prostu za szkolenie.
Komercyjne firmy biorą za 2-3 dni szkolenia górskiego, lawinowego itd. po około 300 zł (za samo szkolenie też bez noclegów, żarcia itd.), tutaj jest o połowę taniej.

Wiedza też jest towarem i nie jest za darmo.
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2014-03-06, 19:42

Poza tym prowadzą to jacyś ludzie, którzy muszą dojechać na miejsce, nocować, przygotować się do swojej pracy... Myślę, że cena jest całkiem niezła, zważywszy na to, że było atrakcyjnie, z tego co zaprezentowała Iva :)
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2014-03-06, 21:59

Basia Z. pisze:Po prostu za szkolenie.
Komercyjne firmy biorą za 2-3 dni szkolenia górskiego, lawinowego itd. po około 300 zł (za samo szkolenie też bez noclegów, żarcia itd.), tutaj jest o połowę taniej.

Wiedza też jest towarem i nie jest za darmo.
nes_ska pisze:Poza tym prowadzą to jacyś ludzie, którzy muszą dojechać na miejsce, nocować, przygotować się do swojej pracy... Myślę, że cena jest całkiem niezła, zważywszy na to, że było atrakcyjnie, z tego co zaprezentowała Iva :)


To juz rozumiem. Nie wiem czemu jakos wczesniej wogole nie rozwazalam tego w opcji szkolenia tylko wspolnej imprezy w gorach i stad zdziwienie. Dzieki za wytlumaczenie. :)
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości