Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sądecki trip. Czyli wspólna dwójka do KGP.

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2017-08-18, 16:10

ceper pisze:To jednego dnia, a gdzie pozostałe trzy?

ceper a Twoje relacje gdzie? Chętnie poczytam.
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2017-08-18, 16:14

sokół pisze:Widzę, że od razu założyliście, że będzie masakra


To też, zmęczenie materiału, ale po 1) to miał być wypad na spokojnie i bez ciśnienia na wszystko, odwiedzenie miejsc, które lubimy i znamy. Tak też można i trzeba, żeby wyluzować. Moim zdaniem przynajmniej :)
Cisy2
Posty: 735
Rejestracja: 2013-12-21, 18:35
Lokalizacja: Świebodzice

Postautor: Cisy2 » 2017-08-18, 17:14

vidraru pisze:
wchodzimy do wsi Łabowiec. Tam to tylko bombę zrzucić, żeby ten gnój równo rozjebało. Drogi boczne składają się z mieszaniny błota i tego do rozrzucenia.



A ja mam zupełnie inne wrażenia z Łabowca.

Wioska wydała mi się... zadbana :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakiegoś odbiegającego od normy syfu naprawdę nie zauważyłem. Gdyby coś mnie zszokowało, z pewnością bym to sfotografował. A tu nic!

Ale to było w listopadzie 2012 r., czyli jeszcze "za Tuska" :-/

PS. Podczas swojej wycieczki w Łabowej zwiedziłem kirkut. Jest blisko tego drewnianego kościółka z Twojej relacji

Obrazek
laynn

Postautor: laynn » 2017-08-18, 20:22

Ze zdjęć aż bije upał i duchota.
Jak ja nie trawię Roguckiego.
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2017-08-18, 22:51

Cisy2 pisze:Wioska wydała mi się... zadbana

Było parę obejść ok ale ogólnie jak tak patrzę po tych zdjęciach, to udało Ci się złapać "urok" tej wioski. Teraz wygląda dużo gorzej.
Cisy2 pisze:zwiedziłem kirkut

Wiemy, że jest tam kirkut, trochę odrestaurowany, ale dziś pod kluczem, dlatego ominęliśmy, bo nie wiedzieliśmy z kim rozmawiać w sprawie zwiedzania i czy w ogóle się da.
laynn pisze:Jak ja nie trawię Roguckiego.

W realu normalny chłop z torbą na plecach. Jak wielu na dworcu :) I bez makijażu :P
laynn

Postautor: laynn » 2017-08-18, 23:06

Nie lubię go za jego image sceniczny. Jako człowieka nie znam :P
Np nie jestem w stanie obejrzeć do końca tego kawałka:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU[/youtube]
mimo, przepięknej Sharon.

a co ciekawe, bardzo lubię płytę Excess.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2017-08-18, 23:30

darkheush pisze:
sokół pisze:dobrze, że mnie nie podkusiło mocniej iść na Przehybę jak byłem w Szczawnicy. Moje panie by mnie zatłukły za te pokrzywy i krzaki. :)

Niebieski koło Zaskalnika jest OK, choć w pewnym momencie bardzo stromy. Tam mógłbyś spokojnie swoje Panie przeciorać. My schodziliśmy zielonym. Raz go przeszedłem i wystarczy :)


No toście wymyślili szlak. Szłam nim z 4 lata temu. Chłop mój stwierdził wtedy, że chyba jakiś sk....syn pijok go wytyczył. :lol Niebieskim wchodziliśmy na Przehybę i był w porządku, długi i dość monotonny, bo przez las, ale jakiejś stromizny specjalnej sobie nie przypominam. Ze szlaków, którymi szłam na Przehybę najbardziej podobał mi się niebieski, ale z Rytra.
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości