Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Pasmo Policy jeszcze nie odwiedzane i słynny Wodospad.

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Beskidniczka
Posty: 125
Rejestracja: 2014-09-23, 10:25

Postautor: Beskidniczka » 2014-11-27, 20:45

maurycy pisze: Dużo lasu
maurycy pisze:lasy, lasy i jeszcze raz lasy.
A ja uwielbiam lasy, misia można spotkać na ten przykład, albo innego zwierza :P :D
Wiolcia, zdjęcia wymiatają :)
"Wędrówką jedną życie jest człowieka.
Idzie wciąż,
Dalej wciąż,
Dokąd? Skąd?"
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2014-11-29, 12:21

Policę, Mosorny i schronisko na Krupowej odwiedzam średnio raz na dwa-trzy lata, zwykle jesienią. Przełęcz Kucałowa z Jasną Górą wygląda wtedy obłędnie.Bardzo miła wycieczka i warta poleceniach tym, co jeszcze nie byli, choć sama Polica wygląda tragicznie z tą kompletnie zniszczoną roślinnością. A jedzenie w schronisku rzeczywiście niezbyt dobre, niestety.
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
laynn

Postautor: laynn » 2014-11-29, 17:09

Wspominałem, wcześniej, ominęły mnie widoki zimowe Tatr, pewnie dla nich powrócę am, może nawet przenocuje, choć to po tym jedzeniu to nie wiem. Jeśli już to może w końcu kupię maszynkę i sam sobie ugotuje coś ciepłego, bo dla mnie ciepły posiłek w górach jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2014-11-30, 13:51

Moi przyjaciele mają chałupę na stokach Policy, od strony Skawicy, w jednym z jej wysoko położonych przysiółków. Z okna mają taki właśnie widok na Tatry.
laynn

Postautor: laynn » 2014-11-30, 20:43

Mieć taki widok...choć mnie się widoki w Żywieckim też podobają. Np z Węgierskiej G. na Romanke

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości