Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy techniczne itp.

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 00:08

bluejeans pisze:ale znalazłam krótszą drogę i po prostu klikam w "zakazany" temat (czyli ten, gdzie się trza logować) i wtedy mam full automat (wyskakuje okienko z wpisanym już loginem i hasłem)


Aha :rol , nie łatwiej kliknąć po prostu w zaloguj na samej górze strony, niż szukać jakiegoś "zakazanego" tematu :dev
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 00:36

Vision pisze:Aha :rol , nie łatwiej kliknąć po prostu w zaloguj na samej górze strony, niż szukać jakiegoś "zakazanego" tematu :dev
toż mówiłam, że mi autologowanie tak nie działa, a jak kliknę w np dział techniczny, to mnie od razu loguje z automatu (znaczy przerzuca do okienka z wypełnionym loginem i hasłem, nic nie muszę dopisywać)
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 00:40

Obrazek

W to zaloguj klikasz?
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 00:43

(Robert! a taki miałam poważny nastrój.. wszystko zrujnowałeś :D:D:D)
dobra, to też działa ;>
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 00:44

No widzisz, dużymi literami nie dociera ;) więc musiałem obrazkowo :)

Po prostu ten szablon ktoś przekombinował i za dużo tu tych opcji logowania, może tylko tą jedną zostawić i wtedy nie będzie problemu, bo są aż 3 i każda działa inaczej :rol
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 00:46

piszę w o sobie jak byk: plastyczka. trzeba było od obrazka zacząć ;P

(nie bądź świnia!)
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 00:50

Ale w sumie to by nie było głupie, usunąć resztę tych opcji logowania i tylko tą jedną zostawić, zminimalizuje wiele problemów i pytań odnośnie logowania. Tam jest też błąd w przycisku "Grupy" bo to jest właściwie przycisk "Użytkownicy" no ale trzeba by nowe przyciski zaprojektować :-)
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 00:54

ja się tam czuje bezpieczniej, kiedy masz wyłączonego kompa ;P

(nawiasem, dzisiaj nie zadziałał mi jutub na stonie, kilka razy próbowałam, ale hm, może to przejściowe coś, albo jakiś mój błąd, przekonam się kolejnym razem)
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 00:57

To jest na tyle przejściowe, że będzie działać jak to naprawię. Sam to zepsułem, chcąc naprawić uśmieszki, ale póki co nie chce mi się tego ruszać ;) Ogólnie sam przycisk nie działa, ale jak wpiszesz link pomiędzy [youtube] [/youtube] to w poście okienko się wyświetli. Przycisk jutro może naprawię, jak coś dodatkowego nie wyskoczy ;)
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 01:02

no w sumie edukacja metodą prób i testów jest chyba najlepsza. Niebawem będziesz tak wyedukowana w tworzeniu i administrowaniu forów, że zamówień nie nadążysz odbierać.
hołk.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-12, 07:14

Ja to ..., o żesz i k... mać, co to jest? To co jest u góry. Miałam przeczucie, że coś spieprzycie ale to co widzę przeszło moje najśmielsze obawy. To forum dla bawiących się w okultyzm młodocianych satanistów? Była fajna nazwa z jajem, ciekawy pomysł do rozwinięcia w baner a wyszło beznadziejnie. Jezu, idę sobie stąd zanim zacznę jeszcze bardziej bluzgać.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 07:51

Nie będę się tłumaczył za kogoś, bo ja tego nie narysowałem. Wrzuciłem to tam celowo, żeby sprawdzić czy w ogóle ktoś na te logo zwraca uwagę. Wisi to tam od wczoraj popołudnia i w końcu się ktoś odezwał ;)
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2013-07-12, 09:55

Mi napis na biało w ogóle się nie podoba :-( To jak to jest, promujemy nową nazwę, czy kch?
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-07-12, 09:59

Napis jest be. Poprzednia czcionka była lepsza.
Ale brak jaśniejszego tła pod K CH ok, cieszę się ze mój wniosek przeszedł :-)
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2013-07-12, 12:46

Wolałbym żeby logo K Ch było większe i bardziej widoczne , a ten biały napis trochę mniejszy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości