Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
laynn

Postautor: laynn » 2014-10-12, 21:12

Aaa no racja. Co do LE to na bezrybiu i rak ryba.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-10-13, 07:20

Pudelek pisze:po czym nie awansowała na MŚ (za komuny zresztą nie awansowała nigdy, nawet gdy miała w składzie Deynę, Lubańskiego, Latę czy Bońka)...


Coś Ci się chyba pojebało :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2014-10-13, 08:53

Pudelek pisze:Niemcy jakoś specjalnie przejęli się tą porażką

Niby tak, ale jak czytam te ich wypowiedzi, że każdy z nich próbował pokonać Szczęsnego, że byli lepsi itp to wydaje, mi się, że jednak coś w nich siedzi. Płaczą jakby zapomnieli, że to piłka nożna a nie taniec figurowy, tu ma wpaść piłka do bramki a nie grać pięknie, strzelać sto razy itp.

Ps. zacytowałem Pudelka, choć nie do jego wypowiedzi się odnoszę; wyrwałem jego słowa z kontekstu by podkreślić o co mi chodzi.
Ostatnio zmieniony 2014-10-13, 09:02 przez laynn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-10-13, 10:55

Dobromił pisze:Coś Ci się chyba pojebało :)


no tak, miałem na myśli oczywiście ME ;)

laynn pisze:Niby tak, ale jak czytam te ich wypowiedzi, że każdy z nich próbował pokonać Szczęsnego, że byli lepsi itp to wydaje, mi się, że jednak coś w nich siedzi. Płaczą jakby zapomnieli, że to piłka nożna a nie taniec figurowy, tu ma wpaść piłka do bramki a nie grać pięknie, strzelać sto razy itp.

lepsi byli, nie ma dwóch zdań, skuteczniejsi nie :D trzeba też pamiętać, że ten zespół z soboty jest dość odlegly od tego, który zdobył MŚ, choć oczywiście potencjał i tak kilkukrotnie większy niż polski.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
laynn

Postautor: laynn » 2014-10-13, 12:01

Pudelek pisze:lepsi byli, nie ma dwóch zdań, skuteczniejsi nie trzeba też pamiętać, że ten zespół z soboty jest dość odlegly od tego, który zdobył MŚ, choć oczywiście potencjał i tak kilkukrotnie większy niż polski.

Bezdyskusji. Tylko zaznaczyłem, że jednak może ich to boli, pewnie właśnie przez słabość naszej drużyny i różnice między i grą i sytuacjami.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-10-30, 16:00

laynn pisze:że jednak może ich to boli, pewnie właśnie przez słabość naszej drużyny i różnice między i grą i sytuacjami.

Coś w tym jest ;) :
http://www.youtube.com/watch?v=gmxvBTGDJQ0

Co do meczów z Niemcami i Szkocją widzianych naocznie ze stadionu.
Bardzo mi i nam się podobało. Stadion cudny. Zaś chwile po bramce Mili, zapamiętam na bardzo, bardzo długo.
Było warto tam być.
Choć zachowanie niektórych stewardów" lekko żenujące. Kazali siedzieć bo....zasłaniamy siedziącym wyżej. Ale gromadnie i powszechnie zostało to zignorowane.

W przyszłości, z pewnych pozaekonomicznych powodów, będe preferował sektory za bramkami.

Wybiera się ktoś z forumowiczów na Polska - Szwajcaria 18 listopada ?
Ostatnio zmieniony 2014-10-30, 20:36 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2014-10-30, 19:53

Czy w tym filmie nie podano nowego nicka Cepra? Janusz? :D
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-11-14, 16:57

Pudelek pisze:Więc tym bardziej należy sie cieszyć, że Polska odniosła sukces w dyscyplinie, która nie jest aż tak zgwiazdorzona i zepsuta jak kopanie.


Czyżby ?

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/prok ... pzps/x0c67

,,Jedna jaskółka wiosnę czyni".
Może tak, może nie. Czas pokaże.

W ,,kopanej" zaczęło się ,,niewinnie" - młody Dziurowicz powiedział co wiedział a potem się....posypało.

Oby z PZPS nie było to początkiem czegoś większego. Tam gdzie sport zawodowy, większe i duże pieniądze, pojawiają się pokusy........

Ps. Dziś ,,kopacze" z Gruzją. Niestety w roli faworyta.
Jakoś nie ,,widzę" tego meczu. Obym się mylił.
Brak zwycięstwa może sporo zmienić na gorsze. Wtedy wygrana z Niemcami i remis ze Szkocją być może nie będzie mieć znaczenia......
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-11-14, 17:15

Czyżby ?


ano. Pisząc "zepsucie" miałem na myśli rozkapryszone gwiazdki i pseudokopaczy, a nie działaczy, którzy wszędzie są podobni.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
laynn

Postautor: laynn » 2014-11-14, 18:22

Znajoma kiedyś opowiadała, jak jej znajomy sędziuje w okręgowej lidze PN. Tam dalej łapówy dają. Tak jak niestety nie daję do żadnych puszek pieniędzy. Też opowiedziała jak inna jakiego auta się dorobiła za te pieniądze.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-11-14, 20:02

Gruzja - Polska 0:4.

No i pięknie. Można spokojnie ,,przezi(o)mować".
Choć do momentu strzelenia drugiej bramki wciąż było ,,ciepło".
Byle do wiosny.....
Ostatnio zmieniony 2014-11-14, 20:02 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2014-11-14, 20:42

Nie oglądałem pierwszej połowy, też było podobno ciepło.
Po co te kartki??? Bez sensu, prowadzimy 3-0 i łapiemy żółte...
A. Widać postęp, dwa gole ze stałych fragmentów.
Ostatnio zmieniony 2014-11-14, 20:43 przez laynn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2014-11-14, 21:57

W końcu się udaje wygrywać mimo co najwyżej średniej gry. Brawo.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
kris75

Postautor: kris75 » 2014-11-14, 22:36

Znowu bramke strzelil Mila to mi sie podoba dziadki daja rade
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-11-14, 23:32

laynn pisze:Po co te kartki???


przy pierwszej bramce powinien dostać Gruzin czerwoną, bo próbował wybić ręką z linii bramkowej. Sędzia był naprawdę litościwy.

Ale widać, że po bramce polska reprezentacja się rozkręca i kolejne wiszą w powietrzu... to nawet fajne było.

Ale i tak najlepsze, jak po tym przełączyć się szło znowu na TVP, gdzie meczu brak, a 5 ciulów-ekspertów komentuje w studiu pomeczowym :D I znowu się powtarza schemat - Szpakowski nie komentuje, jest sukces. Może by to też zapisać w ustawie? :-o
Ostatnio zmieniony 2014-11-14, 23:33 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości