Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Wyrwany systemowi - dzień na Wielkiej Raczy

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2022-01-31, 19:41

Tommy Lee, mówisz :P
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2022-02-01, 10:13

Sebastian pisze:
Wiolcia pisze:A z innej beczki: co zrobić, by zdjęcia w tej relacji nie były rozmazane? Na potrzeby strony zmniejszam je do rozmiaru 800 na 800 i gdy wstawiam w relację na forum, tracą jakość. Gdy kliknie się w jakieś, pokazuje się ostre, w tym zmniejszonym rozmiarze. Ale w relacji są nieostre i nie bardzo mi się to podoba.

Po przeskalowaniu do szerokości forum one tracą na jakości. Pole wpisów na forum ma 795 pikseli szerokości i jak wstawisz je w takim wymiarze na forum, to będą jak brzytwa, jak Tommy Lee Jones w "Ściganym".

To jak to jest? Jeśli mam wymiary zdjęcia 800 na 800 pikseli, to jest rozmazane (choć piszesz o 795 pikselach, a to mniej). A gdy wstawiam 900 na 900, to jest dobrze.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości