Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy techniczne itp.

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Vision

Postautor: Vision » 2013-11-08, 15:53

darkheush pisze:Będę się upierał przy swoim, z tym że to nie ja jestem tu GTW Ale idąc tym tokiem rozumowania, to do Beskidów należałoby włączyć również relacje z Beskidów ukraińskich, słowackich i czeskich.


No ja mam trochę inny tok rozumowania, bo tak jak napisałem wyżej, nie patrzę na to, że ktoś coś wyżej ustalił i jakoś te góry podzeilił, tylko przecież to od nas zależy, jak sobie co podzielimy, a dopasować relację do opisanego podziału, problemem żadnym nie jest. Upierał się też nie będę. ;) Tylko jak napisałem wyżej i nie będę tego ukrywał, zależy mi też na tym, żeby jednak na to forum ludzi przyciągnąć, a na hasło Bieszczady to forum się praktycznie nie pozycjonuje w ogóle, a jest to dosyć popularna nazwa, co ciekawe, momentami mam wrażenie, że większy szał jest na Bieszczady niż na Tatry. :dev No ale na siłę tu nic nie będę zmieniał. ;)

Póki co można by jednak dodać te podsumowania. :DD Chyba, żeby właśnie te podsumowania dodać, do "Pozostałych" ? bo i tak gówno tam jest. :) Zamiast tworzyć nowe podforum?

darkheush pisze: z tym że to nie ja jestem tu GTW :P


A od GTW, to się Pan odjebaj :P Póki co tylko dyskutujemy. :D
Ostatnio zmieniony 2013-11-08, 16:06 przez Vision, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2013-11-08, 16:08

darkheush pisze:Będę się upierał przy swoim, z tym że to nie ja jestem tu GTW :P Ale idąc tym tokiem rozumowania, to do Beskidów należałoby włączyć również relacje z Beskidów ukraińskich, słowackich i czeskich.


A Tatry to Karpaty Wewnętrzne, więc powinny być razem z Małą Fatrą i Sulowskimi Skałami :zso
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2013-11-08, 16:15

Ze "świata" chyba wydzieliłam bym "reszta Karpat" obejmująca Słowację, Rumunię, Ukrainę

plus Węgry i skrawek Austrii (okolice Hainburga) ;)

moim zdaniem wydzielanie Karpat zagranicznych jest zbędne - nie ma obecnie aż tak dużo relacji, aby konieczny był akurat jeszcze kolejny podpodział. Bo czemu wydzielić Karpaty zagraniczne, a nie np. Alpy? Chyba nie musimy się aż tak bardzo rozdrabniać. A już wydzielanie Bieszczadów to kalka z innego forum i, moim zdaniem, głupia - czemu akurat Bieszczady, a nie np. Gorce? Bieszczady jakieś lepsze? Mało relacji jest też np. z Niskich, albo np. z Wyspowego. W "Pozostałych" zawsze będzie mało, bo de facto zostają Pieniny, Świętokrzyskie i pojedyńcze jakieś górki jak Anaberg. Inna sprawa, że potem wielu się wydaje, że Bieszczady to nie Beskidy, bo są w osobnym dziale...

Póki co można by jednak dodać te podsumowania. :DD Chyba, żeby właśnie te podsumowania dodać, do "Pozostałych" ? bo i tak gówno tam jest. :) Zamiast tworzyć nowe podforum?

nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi "podsumowaniami"? Podsumowanie sezonu górskiego? Jeśli tak, to powinno być na samym dole, a nie na siłę dopychać do pozostałych, bo tylko zrobi się burdel
Ostatnio zmieniony 2013-11-08, 16:18 przez Pudelek, łącznie zmieniany 2 razy.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Vision

Postautor: Vision » 2013-11-08, 16:20

Eh jak Pudel się już wypowiadział negatywnie na temat mojej propozycji, to idę w chooj do kąta, się obrazić. :( Dobra, nie było tematu.

To ja jeszcze zostaję z propozycją "Podsumowań" czy stworzyć nowe podforum czy opisać dział "Pozostałe"? i tam to wrzucać.

A z tymi Karpatami to nie wiem, może się ktoś jeszcze wypowie...?

Pudelek pisze:Podsumowanie sezonu górskiego?


Tak o takie podsumowania mi chodzi, ale niekoniecznie roku, bo niektórzy podsumowują inne rzeczy, np. taka relacja jak Basi, gdzie podsumowała kilka wyjazdów jako przewodnik czy nawet jakby sobie ktoś chciał jesień podsumować, albo jakiś inny okres czasu. ;)
Ostatnio zmieniony 2013-11-08, 16:35 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2013-11-08, 16:26

Vision pisze:Eh jak Pudel się już wypowiadział negatywnie na temat mojej propozycji, to idę w chooj do kąta, się obrazić.

kopiować można cudze pomysły, ale te dobre, nie te złe :P
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2013-11-08, 17:36

Pudelek pisze:Inna sprawa, że potem wielu się wydaje, że Bieszczady to nie Beskidy, bo są w osobnym dziale...

Już mi nie raz próbowano udowodnić, że Gorce to nie Beskidy.
creamcheese
Posty: 497
Rejestracja: 2013-08-26, 12:45

Postautor: creamcheese » 2013-11-17, 21:41

Co się dzieje?
Wchodzę na "zobacz posty od ostatniej wizyty", klikam na "ostatni post" w temacie i przekierowuje mnie na...pierwszy post na pierwszej stronie!!
Jeszcze kilka dni temu było dobrze a teraz hoojovo
Vision

Postautor: Vision » 2013-11-17, 22:15

Sprawdź teraz? Powinno działać.
Ostatnio zmieniony 2013-11-17, 22:25 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
creamcheese
Posty: 497
Rejestracja: 2013-08-26, 12:45

Postautor: creamcheese » 2013-11-17, 22:55

oki, działa, dzięki
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12320
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2013-11-25, 22:30

Z ostaniej chwili taka wiadomość - część tematów (konkursy foto, które już były, życzenia urodzinowe już mniej aktualne... - będą tam szły także stare zaproszenia na wyjazdy) została przeniesiona do nowego pokoju - archiwum - który lada chwila będzie oczywiście dostępny dla wszystkich. Chodzi o to, żeby mimo wszystko było troszkę bardziej przejrzyście i czytelnie. A jednocześnie, żeby nikomu nie stracił się post, bo przecież każdy na tego posta poświęcił swój czas i bez sensu go tak, bez powodu, usuwać.

Tematy przeniesione do archiwum będą w dalszym ciągu otwarte, to znaczy każdy, w razie potrzeby, będzie mógł coś tam dopisać.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2904
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2013-11-27, 18:53

Jest tu gdzieś opcja wklejania zdjęć bezpośrednio z dysku twardego komputera ?
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-11-27, 20:04

Nie ma, a przynajmniej nic o tym nie wiem.
Ale możesz szybko sprawę załatwić używając "Dodaj zdjęcie" pod oknem odpowiedzi.
Vision

Postautor: Vision » 2013-11-27, 20:12

Piotrek pisze:Ale możesz szybko sprawę załatwić używając "Dodaj zdjęcie" pod oknem odpowiedzi.


No, czyli:

Tępy Dyszel pisze:bezpośrednio z dysku twardego komputera


Tylko przez fotosik. ;)

Tylko w sumie to ma taką wadę, że jak nie masz tam konta, to nie wiadomo kiedy to zdjęcie stamtąd zniknie i przestanie je wyświetlać na forum. ;) No i jak nie masz tam konta, to nie ma chyba też możliwości usunięcia stamtąd takiego zdjęcia, bo niby jak? ;) Ale jak się ma konto to te problemy nie występują. :DD
Ostatnio zmieniony 2013-11-27, 20:46 przez Vision, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2904
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2013-12-09, 18:22

wuzetkowy,u,136.htm

Kolejny spamer ?
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12320
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2013-12-09, 21:42

a co zrobił?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości