Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Się dzieje

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-27, 18:29

Może wypowiedzą się forumowi fachowcy od donosów?

P.s. Tego człowieka zaszczują psychicznie . W imię obrony wiary.
Ostatnio zmieniony 2021-02-27, 18:30 przez Dobromił, łącznie zmieniany 1 raz.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-02-27, 18:54

Oburzeni wierni wytypowali potencjalnego zgłaszającego i postanowili się zemścić. Na terenie parafii rozwiesili obraźliwe kartki z wizerunkiem tej osoby.

Przecież to standardowe zachowanie katolika Polaka. Choć w naszym krajowym wydaniu nazwał bym to raczej sekciarstwem a nie wiernymi, bo z zasadami wiary wiele wspólnego nie ma.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2021-02-27, 19:23

2. Kożuchów (woj. Lubuskie) – szkoła podstawowa wypożyczyła 40 uczniom laptopy, które miały im pomóc w nauce zdalnej. Po jakimś czasie trzy z tych laptopów zostały namierzone w lombardzie.


Sebastian pisze:Chyba bardziej o ciemnogród.


Handel kradzionym towarem a ciemnogrod to chyba jednak co innego? Chyba ze to takie modne "slowo klucz"? Jak nam sie cos nie podoba - to znaczy ze to ciemnogrod :lol


Oburzeni wierni wytypowali potencjalnego zgłaszającego i postanowili się zemścić.


Ciekawe na jakiej podstawie wytypowali... Bo z tego zdania wynika, że nie ma pewnosci. Moze więc krzywdzą niewinną osobe?
Ostatnio zmieniony 2021-02-27, 19:30 przez buba, łącznie zmieniany 4 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-27, 19:38

buba pisze:Ciekawe na jakiej podstawie wytypowali... Bo z tego zdania wynika, że nie ma pewnosci. Moze więc krzywdzą niewinną osobe?


A na czym by polegała wina ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5746
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2021-02-27, 20:30

Dobromił pisze:A na czym by polegała wina ?

Każdy już rodzi się winny. To się nazywa grzech pierworodny.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-27, 20:32

Tak mi się skojarzyło : " To wina wina co w naszych żyłach płynie " - Kobranocka.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2021-02-27, 20:58

Dobromił pisze:
buba pisze:Ciekawe na jakiej podstawie wytypowali... Bo z tego zdania wynika, że nie ma pewnosci. Moze więc krzywdzą niewinną osobe?


A na czym by polegała wina ?


Wiem, wiem. Donos to zasługa a nie wina. Juz nie raz o tym wspominales. Powinien dostac order i chodzic w glorii chwaly!
Ostatnio zmieniony 2021-02-27, 21:01 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-27, 20:59

Bardzo mało wiesz.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2021-02-28, 07:20

buba pisze:Donos to zasługa a nie wina.

A gdyby ktoś dowiedział się, że jego znajomy molestuje małe dzieci i doniósł - to jest Twoim zdaniem zasługa czy wina?
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2021-02-28, 18:33

A jak znajomy pije piwo w pociagu albo na ławce w parku to donosic czy nie? No bo chyba trzeba?
Ostatnio zmieniony 2021-02-28, 18:34 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12318
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-02-28, 19:00

buba pisze:jak znajomy pije piwo w pociagu albo na ławce w parku to donosic


Donosić, kolejne piwka :)
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2021-02-28, 19:44

Buba, nie uchylaj się od odpowiedzi na proste pytanie.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-28, 20:32

A gdyby ktoś dowiedział się, że jego znajomy molestuje małe dzieci i doniósł - to jest Twoim zdaniem zasługa czy wina?


buba pisze:A jak znajomy pije piwo w pociagu albo na ławce w parku to donosic czy nie? No bo chyba trzeba?


To dla ciebie jest równoważne ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2021-02-28, 21:15

Dobromił pisze:
A gdyby ktoś dowiedział się, że jego znajomy molestuje małe dzieci i doniósł - to jest Twoim zdaniem zasługa czy wina?


buba pisze:A jak znajomy pije piwo w pociagu albo na ławce w parku to donosic czy nie? No bo chyba trzeba?


To dla ciebie jest równoważne ?


Nie, nie jest rownowazne. A dla ciebie rownowazne jest molestowanie dzieci a przekroczenie ilosci osob w sklepie?

Na szczescie nie mialam nigdy w zyciu sytuacji posiadania sąsiada pedofila ani bycia swiadkiem jak seryjny morderca goni staruszke z piła łancuchową. Co bym zrobila? Nie wiem. Moge tylko gdybac. "Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono"...

Natomiast gdy slysze o takich co zaraz lecą na policje jak ktos rozpalil ognisko, wjechal autem nad jezioro, pije piwo w pociagu, umyl auto przed blokiem, zszedl ze szlaku, nie wydał paragonu w taksowce, przeszedl na czerwonym swietle, sprzetaje na targu kiszone ogorki, chodzi z wykrywaczem metalu po polu, wpuscil do sklepu 6 osob zamiast 4 (albo wszystkie swoje pięcioro dzieci na Wigilie ;) albo specjalnie szuka po miescie otwartych knajp, zeby zadzwonic do sanepidu - to mi sie nóż w kieszeni otwiera... Tak mnie wychowano... ze kapuś to jest ostatnie dno... I nowa moda ze stawianiem takich osob na piedestał nic tu nie zmieni...
Ostatnio zmieniony 2021-02-28, 21:17 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2021-02-28, 21:20

sokół pisze:
buba pisze:jak znajomy pije piwo w pociagu albo na ławce w parku to donosic


Donosić, kolejne piwka :)


Tu masz pelna racje! Zapamietam! Mysle ze kazdy porzadny znajomy to doceni! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości