Dwie Doliny i nocleg - 11/12/2/2017

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Dwie Doliny i nocleg - 11/12/2/2017

Postautor: Dobromił » 2017-02-13, 15:17

Dobry wieczór.

Po zakończeniu walk z Pieninami dobry kierowca podrzucił mnie do wylotu Doliny Chochołowskiej.

Przepakowałem się, pożegnałem się i poszedłem do Schroniska Chochołowskiego - na spotkanie ze starymi znajomymi. Oni chodzili po Tatrach od czwartku, ja do Nich dołączyłem na jeden nocleg. I rozmowy schroniskowe.

Do schroniska szedłem tylko ja, setki luda wracało z Doliny. Pogoda była wręcz piękna. Krokiem swobodnym i lekko ślizgowym dotarłem do celu w 2 godziny. Zostałem powitany już u drzwi budynku. Szybkie zrzucenie plecaka, przebranie się i czas na rozmowy. Na początku na jadalni, potem na parterze, później w pokoju nr ..., a na konie w pokoju o innym numerze. Pełna kultura.

Ranek był jeszcze piękniejszy. Dla zdrowia udaliśmy się do Jarząbczej co by tam pożegnać się i podzielić na grupy. Ja udałem się na parking - kolega z wozem konnym czekał. Dziękuję Prezesie !

Pisząc w skrócie - piękne dwa dni turystyczne.
Ostatnio zmieniony 2017-02-13, 16:29 przez Dobromił, łącznie zmieniany 2 razy.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-02-14, 12:44

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości