Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Słoneczne Pilsko, mglista Racza

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2014-09-18, 20:27

Myślę, ze to kwestia tego iż byłem w tygodniu nie w weekend. Ja nie pamiętam kiedy ostatnio na tym szczycie widziałem więcej niż 2-3 ludzi, zazwyczaj nie ma nikogo gdy jestem. :-)

Racza dokładnie tak jak mówisz, dla widoków jest kapitalna. Mnie się tym razem źle trafiło i żal mi trochę jednak bo jak pisałem, kilka lat nie byłem na tej górze.
laynn

Postautor: laynn » 2014-09-20, 20:13

Kurde na Raczy byłem raz coś w okolicy 2003roku. Trza to powtórzyć. Zima?
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2014-09-21, 10:25

Przy dużym mrozie możesz trafić na bardzo dobrą widoczność. Kilka lat temu penetrowaliśmy tamten rejon pod szyldem Klubu Chimalajowego, jeszcze z pamiętnym prześcieradłem jako flagą Stowarzyszenia. Pięknie wtedy było.
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2014-09-21, 11:22

Bardzo lubię Pilsko, to jedna z moich ulubionych gór, zaraz obok Kasprowego Wierchu (nie żartuję) ;) i chętnie bym tam polazła zimą, muszą być wtedy bajeczne widoki :) Co do Wielkiej Raczy, to się nie wypowiem, bo jeszcze tam nie byłam, ale też bardzo mnie nęci to miejsce :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości