Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Przez Beskid Makowski, Wyspowy i Gorce (z Makowa Podh. do No

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
laynn

Postautor: laynn » 2022-01-03, 18:47

Nienawidzę ostatnich dni. Urlopu, wakacji itd. I ten wasz dzień idealnie się wpasowuje w moje niechęci. ;)
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2022-01-03, 20:19

Też czasem sobie wyobrażam, jak to było wiele lat temu. I trochę tęskno do takich klimatów w dzisiejszym zalewie komerchy, nieautentyczności i "nadprodukcji" cywilizacji. A z innej beczki: jakim szlakiem schodziliście do Nowego Targu?
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2022-01-04, 21:23

I tak na zakończenie Tatry które wam towarzyszyły przez cały wyjazd i Zakopane ;) wzbogaciły wasze przygody podróżowania o całe 110 minut :)


Chyba przez całe zycie sie tyle nie napatrzylam na Tatry i nie nasłuchałam o nich. W tym pociagu powrotnym jechala z nami w przedziale rodzina, ktora spedzila urlop w Tatrach i caly czas sobie wspominali, glownie co im sie nie podobalo ;)

Nienawidzę ostatnich dni. Urlopu, wakacji itd. I ten wasz dzień idealnie się wpasowuje w moje niechęci. ;)


Ja tez strasznie nie lubie takich koncowek, powrotow, pozegnan..

Też czasem sobie wyobrażam, jak to było wiele lat temu. I trochę tęskno do takich klimatów w dzisiejszym zalewie komerchy, nieautentyczności i "nadprodukcji" cywilizacji.


Zwlaszcza ciezko sobie nieraz wyobrazic, ze za czasow naszego dziecinstwa czesto takie miejscowosci wygladaly jeszcze troche jak na tych zdjeciach! Nawet w Bytomiu kon z wozem to nie bylo jakies mega dziwne wydarzenie tylko jezdzily na codzien z ziemniakami czy weglem! Wiec to "dawno" to nie XVIII wiek! A przeciez nie jestesmy jeszcze tacy bardzo starzy! (chyba? :P

A z innej beczki: jakim szlakiem schodziliście do Nowego Targu?


Niebieskim. Tym co idzie przez Łapsową. Przynajniej początkowo nim szlismy i taki byl plan. Ale wszystko na to wskazuje, ze nas zdryfowalo na lewo i wylądowalismy w takim przysiolku co sie zwie na mapie Zadział. I musielismy sie zas wspiąc na górke Dział. I tam ponownie spotkalismy niebieski szlak
Ostatnio zmieniony 2022-01-04, 21:25 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości