Zapomniany szlak BM...

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6170
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2013-07-23, 00:29

mirek pisze:EEE tam, w czasie upału zagrzeje się,a ciepłego nie lubię. :nie


A od czego sa strumyki???? :lol
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Mirek

Postautor: Mirek » 2013-07-23, 07:08

EEEEEEEEE czekać aż oziębi się?Szkoda czasu. :nie
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39
Kontakt:

Postautor: darkheush » 2013-07-24, 18:20

Tępy Dyszel pisze:Panie, o co Panu chodzi ?

Pogoda bardzo ładna, nieznane zakątki Beskidu Makowskiego i Małego, kuń, woda....

Muchy, komary, chaszcze, brak piwopoju. Żyć nie umierać :dev
Tępy Dyszel pisze:Jak się domyślam - raczej rzeszy turystów na swojej trasie nie spotkałeś ?

Jednego, co mi zrobił fotę na )( Pod Łysą Górą, ze trzech rowerzystów i lokalsów-grzybiarzy pod Jaroszowicką w chaszczach. I to by było na tyle. Tłumy taplające się w Skawie pomijam milczeniem...
Tępy Dyszel pisze:Czy sam szczyt oferuje jakiekolwiek widoki ? Z galerii wynika, że nie.

Nie. Jaroszowicka jest zarośnięta w trzy dupy. Jest sporo widoków na podejściu na nią z Kleczy, dopóki nie wejdzie się w las. Widokowy jest przełom Skawy w Gorzeniu, ale to asfalting. Dalej od Iłowca po Inwałd otwierają się gdzieniegdzie jakieś przecinki w lesie, ale szału nie ma. Niemniej już od dawna mi to przejście chodziło po głowie i powiem krótko. Veni, vidi, vici. Raz i wystarczy :P
Ostatnio zmieniony 2013-07-24, 18:22 przez darkheush, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-25, 22:43

Nie no koń wymiata, rozwalił mnie :D

No ale tak poza tym to wycieczka całkiem fajna, kolorowa i widokowa z tego co widzę, ta rzeka mnie nawet urzekła... :-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości