Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Na Baranią marsz !

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
GNLS
Posty: 20
Rejestracja: 2022-02-17, 20:40
Lokalizacja: kraina Pentax-a

Postautor: GNLS » 2022-04-26, 21:36

Sebastian pisze:A wracając do nudy, na Baraniej Górze jeszcze nie byłem, ale chodzi mi po głowie taka trasa, wg mnie widokowa, zwłaszcza o świcie. Co o niej sądzi śląskie towarzystwo?

https://en.mapy.cz/s/ganonovopa

1.Koczy Zamek - tam widoki z roku na rok gorszę , tak szybko zarasta
2.Przełęcz Koniakowska - Tyniok - tu możesz kilka ciekawych kadrów ustrzelić , lekko zbocz ze szlaku na szczyt Tyniok-a
3.Mała Gańczorka - Gańczorka tu widoków coraz mniej ,a więcej lasu ...ale i tam co rusz da się ciekawy kadr ustrzelić , z "kamykami" w tle
4.Karolówka , znów musisz na chwile zejść ze szlaku dla lepszych widokowo kadrów :)
5.Schronisko - Wierch Wisełka ... to jak dla mnie najnudniejszy odcinek
6.Barania wiadomo spust migawki nie będzie zimny przy odpowiedniej pogodzie

Na Baranią zdecydowanie jak dla mnie najlepszy odcinek to czerwony szlak od Hali Radziechowskiej przez Magurki dwie , z bonusem w postaci poza szlakowej Hali Baraniej
...mówią mi ,że zrobiłem krok wstecz ... odpowiadam ,że dwa kroki do przodu...
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2022-04-26, 22:23

Dobromił pisze:A ile będzie : Ostre - Kościelec - Malinowską - Zielony Kopiec - Barania - schronisko - Barania - Magurki ze skałami - Murońka - Polana Ostre - Ostre ?


No na taką pętlę, to nie wiem czy się Sebastian skusi :)
Ale przyznać trzeba że to rewelacyjny kawał drogi.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2022-04-27, 05:45

Piotrek pisze:
Dobromił pisze:A ile będzie : Ostre - Kościelec - Malinowską - Zielony Kopiec - Barania - schronisko - Barania - Magurki ze skałami - Murońka - Polana Ostre - Ostre ?


No na taką pętlę, to nie wiem czy się Sebastian skusi :)
Ale przyznać trzeba że to rewelacyjny kawał drogi.


Szedłem bardzo podobną trasę ... schronisko wywalić, dołożyć Halę Radziechowską i będzie pełen szaleństwo i wszystko co najlepsze :)
Ostatnio zmieniony 2022-04-27, 05:47 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości