Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Naparzajmy się

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-05-14, 08:55

Dobromił pisze:Typowy WIP. Na każdym Forum taki się znajdzie.

P.s. Zauważyliście, że te trzy kropki napisał bez błędów ?
Fakt,to jedyne co mu się udało. :haha
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-05-14, 09:40

A gdzie opinia matematyka? Czyżby spał? Pocieszę was: WIP wstał dziś dość wcześnie, niewątpliwie na stanowisku pracy wypił kawę i usnął. Po południu będzie zły i głodny - taki już los urzędasa (może nawet ponarzeka trochę).
Odnośnie mazeno: może i postąpił słusznie, bo po co miał się użerać z osobami TWA rodowodem i inteligencją mającą korzenie w PRL (też mam te korzenie, lecz inne podejście do życia). Uznał, że nie będzie się zniżał do tego poziomu betonu, chociaż mógł to wyrażać bez niecenzuralnych określeń. Cytując innego użytkownika tego forum:
(...) czy Misiek zniesie towarzystwo debila z US i popierdolonego emeryta - mazeno nie tyle nie zniósł postkomunistycznych poglądów niektórych forumowiczów, co uznał swoje pisanie na tym forum za stratę czasu, a czas to pieniądz.
mazeno był swego rodzaju perełką, ale pereł się nie rzuca...
Proszę o krytykę. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-05-14, 09:57

Oooo :) Widzę, że kolejny wzdęty interntowy pyrtek się odezwał.

Te, ceper, Tępy spytał się ciebie w temacie twego tekstu o Oświęcimiu. Możesz odpowiedzieć ? A potem możesz oddalić się gwałtownie.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-05-14, 09:58

ceper pisze:Proszę o krytykę. ;)


To już tak bardzo nikt nie chce z Tobą gadać, że się musisz prosić o to aby ktoś się odezwał ?
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-05-14, 10:01

Basia Z. pisze:
ceper pisze:Proszę o krytykę. ;)


To już tak bardzo nikt nie chce z Tobą gadać, że się musisz prosić o to aby ktoś się odezwał ?
Dopiero teraz zauważyłaś? :haha I żeby nie było wątpliwości to mówię ja popierdolony emeryt rodem z PRL-u. :haha :D
Ostatnio zmieniony 2015-05-14, 10:06 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-05-14, 10:17

Dobromił pisze:Te, ceper, Tępy spytał się ciebie w temacie twego tekstu o Oświęcimiu. Możesz odpowiedzieć ? A potem możesz oddalić się gwałtownie.
Pewne rzeczy niektórym przychodzą do głowy latami (czasem nie), zaś ja miałem zawsze z górki (błysk w oku i główce). mirku, to nie jest moje określenie, rzadko używam słów niecenzuralnych.
Do marca 2014 miałem inne podejście do późniejszego TWA. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-05-14, 10:32

Złoniemila, przestrzegam Cię przed wszelkim kontaktem z Jaśnie Oświeconym Kretynem. Odpowiedzi żadnej i tak nie dostaniesz, gdyż JOK zawsze rozmawia tylko ze sobą. Na co i Basia zwróciła uwagę.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-05-14, 10:37

bton1 pisze:Złoniemila, przestrzegam Cię przed wszelkim kontaktem z Jaśnie Oświeconym Kretynem. Odpowiedzi żadnej i tak nie dostaniesz, gdyż JOK zawsze rozmawia tylko ze sobą. Na co i Basia zwróciła uwagę.
:brawo1 :brawo1 Dobre,to Ci się udało.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-05-14, 10:49

bton1 pisze:Złoniemila, przestrzegam Cię przed wszelkim kontaktem z Jaśnie Oświeconym Kretynem. Odpowiedzi żadnej i tak nie dostaniesz, gdyż JOK zawsze rozmawia tylko ze sobą. Na co i Basia zwróciła uwagę.


Masz rację. Przez wiele miesięcy ignorowałem to coś. Ale jak czytam tego typu teksty ... Było tu kiedyś jedno internetowe zero co szczekało za monitorka o paleniu ludzi. Poszło w dal.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-05-14, 11:17

Wiem Złoniemile.. mnie też się zdarzyła chwila słabości i wdanie się w polemikę z JOKiem. Tyle, że jak ktoś jest wszechwiedzący i ma dynię napakowaną trzecim typem tischnerowskiej prawdy, a do tego gotowe odpowiedzi na wszystkie pytania, które sam sobie zadaje, to gdzie tu sens?
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-05-14, 11:29

I wywołałem wilka z lasu, tego z literackim zacięciem, bo ani to teoretyk, ani praktyk...
Pisałem o wymierzeniu sprawiedliwości przestępcom, a tu wielce wykształceni z dyplomami wartości papieru toaletowego myślą tępo (z tym myśleniem to przesada). Zawsze byłem za karą śmierci za morderstwa oraz przestępstwa wielkiego kalibru, niż utrzymywać przestępców w więzieniach na koszt podatników. A może resocjalizacja powinna przebiegać inaczej: pola golfowe na początek? Dla darmozjadów najlepszy jest bat i praca, która przyniesie im szczęście.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-05-14, 11:50

bton1 pisze:Wiem Złoniemile.. mnie też się zdarzyła chwila słabości i wdanie się w polemikę z JOKiem. Tyle, że jak ktoś jest wszechwiedzący i ma dynię napakowaną trzecim typem tischnerowskiej prawdy, a do tego gotowe odpowiedzi na wszystkie pytania, które sam sobie zadaje, to gdzie tu sens?
A ja tam lubiłem te dyskusje,do czasu ,do czasu kiedy mnie bawiły.Bo stały sie nudne i monotonne. :DD Z resztą cytatu zgadzam się. :bra7
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-05-14, 13:53

Kiedyś to były dyskusje.. Potem niestety zaczęły wyłazić jedynie objawy chorobowe..
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-05-14, 14:36

Miejscowym trzeba wskazać właściwe miejsce. Jeśli trafimy na ekstremalnie mało kumate przypadki, to bat i objawy chorobowe wyleczę w mig. Bez dotacji z NFZ, FP, MOPS i ... UE. ;)
Ewentualnie należy udrutować głośniejsze osobniki, by nie zakłócały porządku publicznego.

Edit: Piotrek, może by przenieść posty do działu "naparzajmy się"?
Ostatnio zmieniony 2015-05-14, 14:38 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-05-15, 13:59

Pudelek pisze:wielebny Vertigo znów zniknął

Świat, a w szczególności ten wirtualny, jest naprawdę mały :D
Okazuje się, że obywatela Vertigo dobrze znam z innego forum, choć pod innym nickiem tam tworzy;)
Tak jakoś mnie naszło na podsumowania roku i nieźle się uśmiałem.
A takim grzecznym chłopcem zdawał się być :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości