Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6094
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-02-10, 13:04

buba pisze:Tylko czy od roku te onety i TVNy nadawaly cos innego niz milosciwie nam panujacy rzad? Caly czas we wszystkich mediach glownego nurtu byl ten sam skowyt i zastraszanie, ze straszna pandemia i musimy wszystko zamknac i siedziec w domu. Jakos wielka zgodnosc byla...


Wiadomości to nie tylko COVID Bubo.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-10, 13:09

Może buba tylko COVID dostrzega ( bo jej niby zabraniali / zabraniają z domu z tego powodu wychodzić - co "widać" w jej podsumowaniu ) ?

Chyba nawet kiedyś rzekła, że sprawy aborcyjne ( pokazywane w niektórych mediach ) są mało ważne.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2021-02-10, 15:04

Uważam, że media komercyjne za mało czasu poświęcały tematyce donosów.
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 791
Rejestracja: 2019-07-26, 08:31

Postautor: Izabela » 2021-02-10, 15:12

sprocket73 pisze:a widzieliście dzisiaj TVNy i ONETy ? :D
wreszcie koniec niemieckich mediów... teraz będą tylko media Narodowe

w wolnym czasie można sobie odświeżyć mój ulubiony program: https://vod.tvp.pl/video/szkola-z-tvp-k ... 0,47340554


Zerknęłam na Twój ulubiony program i od razu zaintrygował mnie tytuł "Dzika Polska" :D

Co do mediów Narodowych, włączyłam parę dni temu wiadomości, nie wiem czy 10 minut wytrzymałam :o-o... wolę już chyba Szeptunkę oglądać.

Tak jak wspomniał Prezes niedługo możemy mieć wybór między Zenkiem
a Sławomirem, to i tak luksus bo jeszcze jakiś wybór by był ;)
Co do programów może tez być tak : TVP 1, 2, regionalna i jako bonus Trwam.
A jak coś pójdzie nie po ich myśli, to wyświetlą taką informację :

Obrazek

W którymś poście wspomniałeś o kartkach na żywność, gdyby nadal były to dzisiaj Czernek nie musiałby się przejmować odchudzaniem uczennic. Takiego mamy troskliwego ministra...

Strach się bać.

A z optymistycznych informacji, to za godzinę będę czytać książkę.
Miłego popołudnia !
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2021-02-10, 16:11

sprocket73 pisze:Założę się, że nie oglądałaś dawno wiadomości TVP

w niedzielę miałem z powodu Wiadomości awanturę rodzinną. Byłem u rodziców, zjawił się brat i na dobry wieczór włączył telewizor, bo "oni zawsze wtedy oglądają propagandę, aby się trochę pośmiać". Mówię mu, że pośmiać się można było z tego tak 5 lat temu, teraz nie ma już nic do śmiechu, bo sytuacja pokazuje, iż ta banda skur...ów jest zdolna do wszystkiego, rozwalili gospodarkę, niszczą życie zwykłych ludzi i oglądać Wiadomości to tak jakby czytać Sturmera w czasach III Rzeszy. Więc wyszedłem z pokoju i stwierdziłem, że jak będzie lecieć reżimówka, to nie wrócę, chodzi o pewne zasady i koniec. Ostateczne wygrałem, ale ile hałasu było...
Ostatnio zmieniony 2021-02-10, 16:11 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2021-02-10, 16:31

sprocket73 pisze:Buba, no proszę Cię, nie stawiaj znaku równości między treściami w Mediach Narodowych i "niemieckich szmatławcach". Założę się, że nie oglądałaś dawno wiadomości TVP ;)


Zawsze jak jestem w Bytomiu u rodzicow to sobie pogladam i TVP i TVN. I moim zdaniem roznią sie jakimis drobnostkami np. podejsciem do promowania tęczowosci.. A w sprawach istotnych to jeden szlam...

Acz fakt, narracja TVP jest taka bardziej kabaretowa, ci z TVN bardziej sie kreują na profesjonalistow

Sebastian pisze:
buba pisze:Tylko czy od roku te onety i TVNy nadawaly cos innego niz milosciwie nam panujacy rzad? Caly czas we wszystkich mediach glownego nurtu byl ten sam skowyt i zastraszanie, ze straszna pandemia i musimy wszystko zamknac i siedziec w domu. Jakos wielka zgodnosc byla...


Wiadomości to nie tylko COVID Bubo.


Ile razy ogladalam ostatnio rozne wiadomosci to 90% tresci jest okolokowidowych. Acz ostatnio ogladalam 3 tygodnie temu - wiec moze jestem nie na biezaco i teraz mowia glownie o wyprawach na Marsa

Dobromił pisze:Może buba tylko COVID dostrzega ( bo jej niby zabraniali / zabraniają z domu z tego powodu wychodzić - co "widać" w jej podsumowaniu ) ?

Chyba nawet kiedyś rzekła, że sprawy aborcyjne ( pokazywane w niektórych mediach ) są mało ważne.


Wiem ze dla ciebie aborcja jest wazniejsza niz wychodzenie z domu. Wiele razy o tym wspominales, ze tak rozumiesz wolnosc. Tylko jak tu se zrobic aborcje bez wychodzenia z domu? Zdalnie?? :lol :lol

Prezes pisze:Uważam, że media komercyjne za mało czasu poświęcały tematyce donosów.


Oj niestety sporo poswiecaja! Nie raz slyszalam jak takie postawy promują i oficjalnie zachecaja: "zakabluj sasiada jesli sie nie slucha". Pewnie uwazasz to za tak oczywiste ze juz tego nie dostrzegasz :lol
Ostatnio zmieniony 2021-02-10, 16:47 przez buba, łącznie zmieniany 9 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5747
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2021-02-10, 16:38

Izabela pisze:Tak jak wspomniał Prezes niedługo możemy mieć wybór między Zenkiem
a Sławomirem

Jakby co, to ja znam trochę Sławomira, występował zaraz po Tobim w TVN.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2021-02-10, 16:41

Różnica pomiędzy Sławomirem i Zenkiem jest taka, że ten pierwszy podobno umie nawet trochę śpiewać ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2021-02-10, 16:45

Ale wybitnych Sławomirów na scenie muzyki wyrafinowanej mamy dwóch.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5747
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2021-02-10, 17:08

Nie no, nie umniejszajmy Zenkowi. To podobno bardzo sympatyczny facet.
I świetnie wypada na żywo.
https://www.youtube.com/watch?v=dTgd04-zNXc
Ostatnio zmieniony 2021-02-10, 17:10 przez sprocket73, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-10, 17:15

Iza czytaj szybko. Całkiem niedawno jeden człowiek ograniczony umysłowo i pobierający pensję księdza spalił ich dość dużo.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-02-10, 20:28

Izabela pisze:Co do mediów Narodowych, włączyłam parę dni temu wiadomości, nie wiem czy 10 minut wytrzymałam :o-o...

I wyobraź sobie, że jest jednak spory % obywateli, którzy traktują je śmiertelnie poważenie i z wiarą w każde powiedziane tam słowo. :rol
Choć Wiadomości to taka wersja lajt. TVP Info moim zdaniem bije wszystko na pysk. Podchodząc to tego całkiem na zimno, obiektywnie, to takiej szujni i podłości jak żyje nie widziałem.

Buba - różnica jest taka, że jak masz jakieś brudy na sumieniu to Polsat czy TVN zrobi o Tobie Interwencję czy inną Uwagę i tyle.
A jak podpadniesz TVP to Ci te brudy spreparują żeby Cie udupić, choć byś była czysta jak kryształ. To tak delikatnie mówiąc. To zwykła machina niszczenia ludzi, środowisk, postaci niewygodnych i w ogóle wszystkich którzy są niewygodni. Czasem jest to wręcz kuriozalne, choć niestety bardzo niebezpieczne.
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 791
Rejestracja: 2019-07-26, 08:31

Postautor: Izabela » 2021-02-10, 22:17

Piotrek pisze:
Izabela pisze:Co do mediów Narodowych, włączyłam parę dni temu wiadomości, nie wiem czy 10 minut wytrzymałam :o-o...

I wyobraź sobie, że jest jednak spory % obywateli, którzy traktują je śmiertelnie poważenie i z wiarą w każde powiedziane tam słowo. :rol
Choć Wiadomości to taka wersja lajt. TVP Info moim zdaniem bije wszystko na pysk. Podchodząc to tego całkiem na zimno, obiektywnie, to takiej szujni i podłości jak żyje nie widziałem.

I właśnie z powodu tej podłej szujni i szczucia nie mogłam dłużej tego słuchać.
Wiem, że sporo, ludzi ogląda te super wiadomości i wierzą we wszystko co usłyszą, czasem się zastanawiam czy stosują przekazy podprogowe.
Jakiś czas temu wracałam z zagaraży, miałam opuszczoną maseczkę i mijały mnie dwie starsze panie. Popatrzyły na mnie i mówią " podziwej się smarkula mo pysk odkryty, PiS musi zrobić z takimi porządek". Nie skomentowałam tego, ale swoje pomyślałam.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-02-10, 22:21

No, Smarkula! Padłem!
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 791
Rejestracja: 2019-07-26, 08:31

Postautor: Izabela » 2021-02-10, 22:28

Za smarkule miały plusa ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości