głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

ankieta samochodowa

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12295
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2016-02-25, 09:34

Buba, a pomyślałaś może w tą stronę?

http://olx.pl/oferta/karawan-pogrzebowy ... 5;promoted

Wiem, że się głupio nazywa, ale spać idzie, skoro trumna się mieści. I do tego komfort! Bo z klimą.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6144
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-02-25, 11:31

Laynn, takie zwykle by mogly byc jesli dzieki tej "kempingowosci" mniej zajechane. Byle nie z jakimis bajerami bo to cene podbija.

sokół pisze:Buba, a pomyślałaś może w tą stronę?

http://olx.pl/oferta/karawan-pogrzebowy ... 5;promoted

Wiem, że się głupio nazywa, ale spać idzie, skoro trumna się mieści. I do tego komfort! Bo z klimą.


Chyba jednak jestem przesadna i by mnie straszylo po nocach ;) Klimy mi nie trzeba, wole takie niezalezne ogrzewanie jak tam chlopaki wczesniej pisali. Poza tym ten bedzie mial wlasnosci terenowe porownywalne ze skodusia (jak nie gorsze bo dluzszy) a niektore busy sa bardziej dzielne! I ile pamiatek mozna przywiesc ;)
Ostatnio zmieniony 2016-02-25, 11:35 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2016-03-09, 13:19

laynn pisze:Vw miał też takie auta też się nazywały westfalia:

Na kempingach spotykam sporo Niemców czy Francuzów z tak przerobionymi nowymi autami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-03-09, 13:22 przez Vlado, łącznie zmieniany 2 razy.
laynn

Postautor: laynn » 2016-03-09, 14:25

O takie mi chodziło, dzięki Vlado :)
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5715
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2016-03-13, 19:25

Ostatnio pogoda jest nie najlepsza. Nie ma za bardzo się czym pochwalić jeżeli chodzi o fotki z wyjazdów, ale mam chyba zaległości, jeżeli chodzi o fotki samochodu ;)

Tutaj jeszcze zanim zdążył się zbrudzić...

Obrazek

Obrazek

A tutaj dzisiaj... jak go umyłem, chociaż jak kiedyś pisałem, praktycznie nigdy nie myję auta. Nie wiem jak to się stało, coś mnie naszło ;)

Obrazek

Czerwień, to jest to! :)
laynn

Postautor: laynn » 2016-03-13, 20:21

No no :D
laynn

Postautor: laynn » 2016-03-13, 20:56

A co sądzisz o takim czerwonym:
Obrazek
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 910
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2016-03-14, 11:04

Czerwone rządzą! :-o Gdzieś już słyszałem, że ludzie gór koniecznie muszą sobie kupić autko w takim kolorze.
To ja też się pochwalę swoim. Moja Bella ma już swoje lata, ale nie zamieniłbym jej na żadne inne :lol

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5715
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2016-03-14, 20:46

laynn pisze:A co sądzisz o takim czerwonym

Każdy czerwony jest ładny, chociaż wolę taki jaśniejszy i cieplejszy odcień (jak mój), niż ten w Fiacie Tipo. Natomiast sam pomysł Fiata na duże i tanie auto może być strzałem w dziesiątkę na taki rynek jak Polska, gdzie wielu kupuje używki nie dlatego, że kochają stare samochody, tylko dlatego, że zakup nowego jest zbyt dużym wysiłkiem finansowym.

maurycy pisze:To ja też się pochwalę swoim.

Alfa zawsze potrafiła zrobić ładne i zgrabne autka.
A co z tą legendą o wysokiej awaryjności? Skoro piszesz, że byś się nie zamienił, to chyba nie zawsze się to potwierdza?
laynn

Postautor: laynn » 2016-03-14, 23:14

sprocket73 pisze:Każdy czerwony jest ładny, chociaż wolę taki jaśniejszy i cieplejszy odcień (jak mój), niż ten w Fiacie Tipo.

Twój ma taki idący w pomarańcz tą czerwień. Ten w Tipo w bordo, mi ten sam kolor się podoba, jednak poprzez całość (przyciemniane szyby) jednak Twój wygląda ładniej.
Gdyby o te dwa lata wcześniej wypuścili to Tipo, to sam może bym się nad nim zastanawiał, po wszelakich poszukiwaniach używanego auta. Ma dla mnie to co powinno mieć auto. Duży bagażnik, klimę. Sam mam auto, o którym nie pomyślałem i jestem zadowolony, ale wymagania miałem dużo mniejsze.
Min myślałem nad Alfą 159. Piękne auto. O ile się naczytałem to w niej już nie ma tych legendarnych problemów Alfowych.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 910
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2016-03-20, 10:47

Alfa zawsze potrafiła zrobić ładne i zgrabne autka.
A co z tą legendą o wysokiej awaryjności? Skoro piszesz, że byś się nie zamienił, to chyba nie zawsze się to potwierdza?
To wszystko mit. W większości tworzony przez fanatyków grupy Volkswagena. I w sumie chwała im za to. Bo można za dobre pieniążki, kupić piękne, dobrze wyposażony autko. I kilka roczników młodsze, a nie jakąś zarżniętą padakę. Porównanie mam, bo mam też Audi podobnej klasy i rocznika co Alfę. Panowie, różnica jest jak pomiędzy żoną a kochanką :lol.
laynn

Postautor: laynn » 2016-03-20, 12:06

maurycy pisze:I w sumie chwała im za to. Bo można za dobre pieniążki, kupić piękne, dobrze wyposażony autko. I kilka roczników młodsze, a nie jakąś zarżniętą padakę.

Podpisuję się pod tym.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-03-20, 19:06

Panowie, różnica jest jak pomiędzy żoną a kochanką.
W tym wszystkim zgubiłem wątek, które jest awaryjne, a które ładne i zgrabne.
Czas rozejrzeć się za kochanką ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 910
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2016-03-21, 21:05

ceper pisze:
Panowie, różnica jest jak pomiędzy żoną a kochanką.
W tym wszystkim zgubiłem wątek, które jest awaryjne, a które ładne i zgrabne.
Czas rozejrzeć się za kochanką ;)

Już wyjaśniam. Audi to dobry materiał na żonę. Alfa to ognista kochanka :-o i możecie mi wierzyć, mniej szwankuje od tej pierwszej.
Tak na marginesie. Radzę nie sugerować się opiniami ludzi, którzy nigdy nie mieli okazji jeżdzić konkretnymi modelami.
A także opiniami co niektórych znafców tematu. Bełkot i strata czasu :rol
Jeżdżę w pracy różnymi autami. Więc mogę powiedzieć, że zdanie mam wyrobione. Jak potem czytam te pseudo wypociny, to nie wiem czy śmiać się czy płakać ;)
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2016-03-24, 17:54

Mocno skrzywdzili fokusa tym liftem z wielkim ryjem, jeszcze czarny ujdzie, ale czerwień uwypukla brzydotę. Było to przecież niebrzydkie auto. Ogólnie model jest coraz gorszy, obecny gorzej się prowadzi i jest ciaśniejszy od dwójki.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-03-24, 17:55 przez R0BERT, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość