Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

VI Spotkanie górskie SSM Żywiec 31 sierpnia - 1 września 2019

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-08-31, 11:46   

Widoczność fatalna... Pewnie śpi na Stożku, to uważaj na zagranicznika na Soszowie, tam ponoć przebywa :)
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-08-31, 13:09   

Adrian 17 napisał/a:
to gdzie dalej, na Baranią zgodnie z planem, czy inna wersja?
ceper napisał/a:
Odnośnie tras: bardziej interesująca jest trasa od Zimnika przez Skrzyczne, Baranią Górę i Stożek do Małej Czantorii


sokole, tych *** na Stożku brak było 2 tygodnie temu. Jestem na kursie kolizyjnym - będziesz mnie ratował przed ignorantem?
Buty wnoszą mnie na Magurkę, tylko jagody i upał spowalniają spacer
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-31, 13:28   

Jak dla mnie ceper, przeszedłeś do historii tego forum. Zorganizowałeś jednoosobowy zlot, który wypalił i zjawili się wszyscy chętni. :DD Na innym forum, byś za to pochwałę od administracji dostał i jeszcze musiał sam sobie podziękować jako organizatorowi tego przedsięwzięcia. :)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-08-31, 14:00   

Może wprowadzimy pochwały? Chociaż i tak nie trzyma się planu bo miał iść z Lipowej. Nie Ceper. .. nie spotkasz mnie dzisiaj Ani jutro.. nawet jakbym był na szlaku to bym schował się w krzakach.
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-08-31, 20:16   

Stanąłem na przystanku busów i czekałem, dokąd pojedzie pierwszy: Szczyrk o 6:15 czy Ostre (Żywiec) o 6:10. Jednak wypadło na Szczyrk, więc wszystkim zlotowiczom kupiłem bilet. Kupiłbym wszystkim też bilet na kolejkę, lecz musielibyśmy czekać prawie 2h. No to sru i na Skrzycznne dotarliśmy przed uruchomieniem kolejki.

sokole nie zaczynaj, bo wszyscy wiedzą, kto na forum rządzi: mały, gruby i nie z Żoliborza. Oficjalnie nie mam z tym nic wspólnego. :mys5
Nie prowokuj, bo wydam prikaz i nie wyśpisz się oraz na Stożku pieronem będziesz jutro o godz. 8. Masz szansę spędzić niedzielę rodzinnie, pobożnie lub wziąć sobie czerwone. :-)

Adrianie zarządzaj karmą. Wczoraj byłem miły dla Ślůnska, ale Ślůnsk jak to Ślůnsk, więc niechcący coś chlapnąłem i
sokół napisał/a:
śląsk cały zalało po wieczornej ulewie
Cały Ślůnsk może mi złorzeczyć, ale karma pochodzi od czynów, więc dla mnie kolejne niespodzianki, zaś ich doświadczy za ich czyny, a nie za to, czy sobie tak czy inaczej pomyślałem. Zauważ, ile złego doświadcza wiele osób, zaś ile dobra tylko ja. W przyrodzie jest równowaga. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2019-08-31, 20:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-08-31, 20:26   

ceper napisał/a:
wydam prikaz i nie wyśpisz się oraz na Stożku pieronem będziesz jutro o godz. 8


Umiem wyłączyć telefon. Jest taki specjalny przycisk. I co wtedy zrobisz?

ale...
ceper napisał/a:
wypadło na Szczyrk, więc wszystkim zlotowiczom kupiłem bilet. Kupiłbym wszystkim też bilet na kolejkę


Ważne, ze wszyscy zlotowicze zadowoleni :)
Ostatnio zmieniony przez sokół 2019-08-31, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-01, 09:32   

Po śniadaniu w obiekcie turystycznym Karczma Kubalonka (fajerwerków nie było w pokoju 3-osobowym z łazienką i śniadaniem za 80 zł). Ekipa ruszyła na szlak po wschodzie słońca, po drodze miły zwierzak z sympatyczną właścicielką. ;)




_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9368
Wysłany: 2019-09-01, 10:29   

Mnie się podoba ten Twój zlot, na szlaku się meldujesz skoro świt, przebieg trasy sympatyczny, pogoda jest, Ekipa ... Jest?
Miłego maszerowania :)
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5830
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-09-01, 11:03   

chyba nie polubię Beskidu Śląskiego - dochodzisz do schroniska, a tam bannery z Tyskim i wita cię u progu pan z brzuszkiem :P
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-01, 11:56   

Witam gości i zapraszam do środka - dobrze płacą. Grosik do grosika, pogan do pogana i... walizka uzbierana. ;)
Panoramy spod Cieślara 920m.




_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2019-09-01, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-01, 18:12   

Udane spotkanie w Ustroniu dobiegło końca. ;)
Wielka i Mała Czantoria. :-)





_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-09-01, 20:50   

I nie poszedłeś na Tuł? :o-o
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9368
Wysłany: 2019-09-01, 21:30   

Fakt, zabrakło wisienki na torcie. Ale i tak jesteś w formie ;)
Który odcinek najgorszy twoim zdaniem? Bo dla mnie podejście pod Czantorie od strony Soszówa.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-01, 22:06   

W planach była Mała Czantoria (z polany chaszczowałem do żółtego szlaku) i na niej leżakowanie, aby idealnie zejść do Ustronia, by zdążyć na pociąg i być około 21 w domu. Chwila spóźnienia na autobus o 16:04 do BB i byłaby to 4 rano. Patrzyłem wujkiem na Tuł, ale nie widziałem tam nic szczególnego. Może podczas wypadu w Beskid Śląsko-Morawski przy okazji zobaczę Tuł.
Ogólnie dobrze mi się spacerowało - podejście na Wlk. Czantorię nie było aż tak długie - w sumie mogłem jeszcze coś urobić ze 3-4h, bo siły miałem. Kryzysu nie miałem, pomimo upału i braku wiatru - ten był jedynie na ostatnim piętrze wieży na Czantorii.
;)

Dotarłem do domu i jestem już po kolacji. Dziękuję organizatorowi za doskonały dobór tras uwzględniający rezerwę na popołudniowe burze. :usmi
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-09-01, 22:38   

Najgorsze chyba od Kubalonki na Kiczory... nuda jak ciul.

Będzie zlot w śląsko-morawskim? :o-o Wow, może się zapiszę. Kiedy?
Ostatnio zmieniony przez sokół 2019-09-01, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime