Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

V ZLOT GBG - 9-10 marca 2019 - Stryszawa koło Suchej Beskidzkiej

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-23, 22:21   

Czyli już? Już po?
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-23, 22:38   

Po czym? No po sobocie już prawie. :P
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-23, 22:44   

Aaa to szczęście. Bo ciężka była. :)
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-02-24, 07:02   

Nie znam standardów schroniskowych... :zol
W hotelach normą jest spisanie danych osobowych w księdze meldunkowej na podstawie dokumentu ze zdjęciem (przedstawiam prawo jazdy, bo zajmuje w portfelu mniej miejsca o dwóch pogan). Często pytają też, czy jestem palący, więc z reguły odpowiadam, że jestem normalny (pewnie chcą pouczyć o zakazie palenia) i nie pytają już, czy chleję. :usmi
Wy nie macie się czego obawiać, bo gdyby jakaś chatka spłonęła i ściągał komornik, ja zauważę to pierwszy po aktualnym stanie aktywów u banksterów. :zol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-24, 10:18   

Kto upiecze ciasto na zlot?
Potrzebne takie z dużą ilością kremu.

Nie musi być dobre. Wskazane spalone, albo zakalec. To ma być dla cepra.
https://www.youtube.com/watch?v=p9DFu1g-oG8
o po to.
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2019-02-24, 12:59   

vidraru napisał/a:
A moim zdaniem przedszkole to się dzieje tu na forum.


Ten PTSM to chyba ostatni bastion socjalizmu w tym kraju, albo Pani z tego przybytku nie wie, że Mur Berliński jest już rozmontowany? :D

vidraru napisał/a:
organizujcie sobie sami co się komu żywnie podoba. Miłego zlotu. Ja mam dość.


Za bardzo się chyba Państwo... wczuwają w rolę. Tej niewdzięcznej funkcji "organizatora" i tak nikt należycie nie doceni. Zawsze tutaj były, mało poważne dyskusje przedzlotowe, opowieści siódmej treści z których NIC nie wynikało. Kto przybędzie to się zamelduje i za siebie zapłaci i po sprawie. Nie ma co się obrażać na tych co widzą sprawę inaczej niż pani ze schroniska, bo to ona żyje z nas a nie my z niej :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 901
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2019-02-24, 15:14   

Fajnie by było w sobotę uderzyć na Babią Górę, ale wtedy gdyby udało się zebrać z trzy chętne osoby.
Jesli nie, to dołączę do grupy szturmowej na Policę :)
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2019-02-24, 16:17   

ceper napisał/a:
Dziś planowałem Babią, ale 2 busy z Suchej Beskidzkiej wg e-podróżnika mnie w ciula zrobiły. Miało być słonecznie według wczorajszych prognoz na yr. no, zaś dziś tylko chmury.

A co ten bełkot powyżej ma do zlotu? Aha - chciałeś coś napisać. Udało się napisać "coś".
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-24, 18:20   

W tym temacie dyskutujemy o zlocie. Wszelkie tematy inne będą przeze mnie przenoszone do archiwum
Ostatnio zmieniony przez laynn 2019-02-24, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8318
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-02-24, 20:20   

Vision napisał/a:
Co do reszty, ja tam swoje dane jak najbardziej mogę podać i nie przeszkadza mi to. Aczkolwiek nie dziwię się komuś kto, tego podawać nie chce, a że nie ma takiego obowiązku to też powinno się to uszanować i wytłumaczyć tej pani ze schroniska.

nie do końca. Właściciel obiektu ma prawo pobrać takie dane od gościa przy pojawieniu się na nocleg. Zazwyczaj w schroniskach (a już na pewno w PTSM-ach) jestem spisywany - imię, nazwisko, jakieś duperele (ale raczej nie PESEL), ale pierwsze słyszę, aby wymagano tego jeszcze przed przyjazdem. Imię, nazwisko, to raczej rzecz normalna. Adres - zapewne dla "bezpieczeństwa", ale w nowych dowodach ich nie ma, więc można zmyślić. Numer dokumentów raczej nie wchodzi w zakres zwykłych danych. A obowiązek meldunkowy w takich miejscach zniesiono w 2012, teraz pobiera się dane aby nie spali u nich anonimowe osoby i potem nie byłoby możliwości ich upolowania, gdyby były jakieś zniszczenia itp..
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-24, 23:35   

Pudelek napisał/a:
ale pierwsze słyszę, aby wymagano tego jeszcze przed przyjazdem.


O to właśnie mi chodziło. Na miejscu to inna sprawa. Nie sądzę, żeby ktoś na miejscu miał z tym problem, a chodziło mi właśnie o wcześniejsze wysyłanie danych, które w sumie do niczego potrzebne nie jest. ;)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8318
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-02-24, 23:42   

Możliwe, że po przyjeździe na gości czeka już papier z informacją ile kredytu wzięto na ich nazwisko :P
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-25, 06:52   

Pudelek napisał/a:
po przyjeździe na gości czeka już papier z informacją ile kredytu wzięto na ich nazwisko

Otóż to :D
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-02-25, 10:05   

Proszę Państwa, dzisiaj wieczorem ma się co nieco wyjaśnić. Takie mam informacje z pierwszej ręki. Zatem poczekajmy do wieczora, być może będzie jakaś jasność większa w temacie. To odnośnie Darka i Basi. Myślę, że wybiło im tylko chwilowo. To znaczy mam taką nadzieję.
Niemniej ponoć zamęczacie ich pytaniami na PW, a wszystko jest opisane, więc prośba do wszystkich, żeby trochę wyluzowali z tymi zapytaniami, jest podany link do schroniska, więc tam jest wszystko napisane, bez sensu, żeby Basia każdemu z osobna pisała po pięć razy to, co samemu można sobie znaleźć, albo co już zostało dawno napisane.

Natomiast na pewno nie będziemy wysyłać żadnych list wcześniej - Pani chce, ale Pani sobie może chcieć, a niekoniecznie musi dostać to, czego chce. Ja bym na przykład chciał, żeby Pani na powitanie nas zatańczyła na rurze, a chyba też na to nie pójdzie.

W najgorszym wypadku jedziemy na pałę i na miejscu wszystko załatwiamy, każdy indywidualnie. W razie draki ktoś pyskaty po prostu do Pani zadzwoni i uświadomi jej, że jest rodo i żadnych list nie będziemy wysyłać, bo to śmieszne.
Profil Facebook
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5556
Wysłany: 2019-02-25, 10:12   

sokół napisał/a:
Ja bym na przykład chciał, żeby Pani na powitanie nas zatańczyła na rurze

Spokojnie. Najpierw ustalmy ile pani ma lat i jaką prezentuje aparycję oraz przede wszystkim, czy sama chce dać taki występ. W takich sprawach nie powinno się wywierać na nikim presji.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania