Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Usunięcie Konta

Autor Wiadomość
kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-17, 12:52   Usunięcie Konta

Bardzo proszę administrację o usunięcie mojego konta,

P.s Po usunięciu mojego profilu proszę o zablokowanie mojego tematu.Nie życzę sobie komentarzy.Pozdrawiam Wszystkich.

sokół 

Wysłany: 2017-11-17, 13:19   

Od siebie dodam tylko, skoro wyskakujesz publicznie z tematem - że kolega Kris obraził się na mnie z powodu braku możliwości dodawania zdjęć na naszym profilu na FB, bo zażyczył sobie utworzenia grupy, bądź dostępu do wrzucania zdjęć. Na Forum pisać nie chce, bo mam usunąć stąd cepra.
Przedszkole, panie, przedszkole, grupa trzylatków.

Nie chcesz być na forum to nie loguj się i nie zaglądaj - proste. :fajka
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez sokół 2017-11-17, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook

ceper 

Wysłany: 2017-11-17, 13:28   

No to masz sokole problem: masz polubić czapeczkę lub cepra? Z czapeczką jest prościej. :P
Wystarczy mi codzienny uśmiech żony. Nikt inny nie powinien mnie lubić, bo żona bywa zazdrosna.
kris75, fajnie się nam pisało (niewielu forumowiczom poświęciłem tyle czasu), więc czym sobie zasłużyłem na to wyróżnienie?

Edit: kris75 - specjalnie dla Ciebie jeden z miłych wpisów, których mi brak ostatnio. Wracaj kris75. :P :
Ostatnio zmieniony przez ceper 2017-11-17, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  

kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-17, 13:36   

ceper napisał/a:
No to masz sokole problem: masz polubić czapeczkę lub cepra? Z czapeczką jest prościej. :P
Wystarczy mi codzienny uśmiech żony. Nikt inny nie powinien mnie lubić, bo żona bywa zazdrosna.
kris75, fajnie się nam pisało (niewielu forumowiczom poświęciłem tyle czasu), więc czym sobie zasłużyłem na to wyróżnienie?

Edit: kris75 - specjalnie dla Ciebie jeden z miłych wpisów, których mi brak ostatnio. Wracaj kris75. :P :
Obrazek

Jak to czym? Poczuciem humoru :usm :usm :usm

ceper 

Wysłany: 2017-11-17, 13:41   

Cieszę się, że je masz, bo część forumowiczów z poczuciem humoru jest na bakier.
Lepiej byś zaproponował spotkanie lub zlot, usiedlibyśmy i pogadali, może nawet skusiłbym się na piwo, chyba że masz w sobie coś ze Złego lub sokoła...
Nie idź tą drogą. Pozdrowienia także dla Luny.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2017-11-17, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  

kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-17, 14:26   

sokół napisał/a:
Od siebie dodam tylko, skoro wyskakujesz publicznie z tematem - że kolega Kris obraził się na mnie z powodu braku możliwości dodawania zdjęć na naszym profilu na FB, bo zażyczył sobie utworzenia grupy, bądź dostępu do wrzucania zdjęć. Na Forum pisać nie chce, bo mam usunąć stąd cepra.
Przedszkole, panie, przedszkole, grupa trzylatków.

Nie chcesz być na forum to nie loguj się i nie zaglądaj - proste. :fajka
Pozdrawiam :)

Dobre,ja przedszkole,a wy żłobek.

ceper 

Wysłany: 2017-11-17, 14:52   

kris75, coś nie masz dziś humoru jak ja codziennie. Przygnębia Cię praca lub pościsz seksualnie?
Idź na spacer z Luną, odwiedź teściową (ma dobrą kobietą jest) i udajcie się na degustację pstrąga ze złocistym trunkiem.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2017-11-17, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  

sokół 

Wysłany: 2017-11-17, 15:00   

O. Tyle ze degustacja już chyba była...
Profil Facebook

ceper 

Wysłany: 2017-11-17, 15:05   

Nie wiem jak inni, ale ja jadam wzrokiem, nie z uczucia głodu, dlatego zawsze degustuję każdy kęs.
Podobnie mam z pracą: nie dla pogan, ale dla przyjemności, gdyż mogę innym pomóc. :P :o-o :usmi

kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-17, 15:26   

sokół napisał/a:
O. Tyle ze degustacja już chyba była...

U Ciebie chyba tyż bo nie potrafisz mojego konta usunąć

sokół 

Wysłany: 2017-11-17, 15:30   

No ba! Jak to na Śląsku. Piwo z rana jak śmietana.
Profil Facebook

_Sokrates_ 

Wysłany: 2017-11-17, 17:26   

sokół napisał/a:

sokół masz u mnie browara za prawidłową postawę!
Z terrorystami się nie negocjuje :-o

kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-17, 17:38   

_Sokrates_ napisał/a:
sokół napisał/a:

sokół masz u mnie browara za prawidłową postawę!
Z terrorystami się nie negocjuje :-o

Chyba za dużo wypiłeś Sokrates. Nie jestem terrostą nikogo nie porwałem ,ani nie zabiłem więc pierdolnil się w ten swój głupi łeb.

Ja złamałem regulamin i przedmówca tez.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Ja chcę a nie da się , a inni łamiący regulamin powinni być wywaleni.Jednak tu administracja nie stosuje się do regulaminu.
Ostatnio zmieniony przez 2017-11-17, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  

ceper 

Wysłany: 2017-11-17, 18:53   

Cytat:
Ja chcę a nie da się
Chcesz, ale nie możesz? To dotyka podobno tylko emerytów. Nie mylić rencistów lub inwalidów (wystarczy pojechać do sanatorium) z kalekami.
Na szczęście nie planuję nigdy być na emeryturze.

Administracja - podobnie jak GOPS/MOPS i rząd - powinna dbać o swych podopiecznych, czasem także za nich myśleć, bo wie, co dla nich jest dobre. :P

_Sokrates_ 

Wysłany: 2017-11-17, 20:07   

kris75 napisał/a:
więc pierdolnil się w ten swój głupi łeb

Mam nadzieję, że nasze ścieżki w górach kiedyś się przetną i będziesz mi to mógł powiedzieć w twarz gamoniu. Wbrew pozorom świat jest mały a ja raczej nie mam problemów z pamięcią.

Odpowiedz do tematu