Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Usunięcie Konta

Autor Wiadomość
trotyl

Wysłany: 2017-11-17, 20:21   

Ludzie opamiętajcie się...Może nie mam prawa wypowiadać się , bo może za cienki jestem w ilości wypraw w góry , ale nie skaczcie sobie do oczu..To nie przystoi ludziom gór ..

telefon 110 

Wysłany: 2017-11-17, 20:32   

kris75 napisał/a:

Ja chcę a nie da się , a inni łamiący regulamin powinni być wywaleni.Jednak tu administracja nie stosuje się do regulaminu.

Może korzystacie z różnych egzemplarzy regulaminu ?

ceper 

Wysłany: 2017-11-18, 00:15   

Lubię krisa, więc znów zniknę na jakiś czas z forum, by go nie stresować. On swych problemów ma dość.
sokole, daj mu możliwość wrzucania zdjęć na fejsa, bo dawno nie widziałem ciekawych fotek.
Swoją drogą to i zlot wkrótce zorganizuje na 20 osób.

kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-18, 01:07   

_Sokrates_ napisał/a:
kris75 napisał/a:
więc pierdolnil się w ten swój głupi łeb

Mam nadzieję, że nasze ścieżki w górach kiedyś się przetną i będziesz mi to mógł powiedzieć w twarz gamoniu. Wbrew pozorom świat jest mały a ja raczej nie mam problemów z pamięcią.

Za cytuj cale zdanie,a nie tylko część bo teraz to ty jesteś terrorystą i mi grozisz.Przeczytaj pierwszy post. i to uszanuj.
Ostatnio zmieniony przez 2017-11-18, 01:21, w całości zmieniany 1 raz  

kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-18, 03:21   

sokół napisał/a:
Od siebie dodam tylko, skoro wyskakujesz publicznie z tematem - że kolega Kris obraził się na mnie z powodu braku możliwości dodawania zdjęć na naszym profilu na FB, bo zażyczył sobie utworzenia grupy, bądź dostępu do wrzucania zdjęć. Na Forum pisać nie chce, bo mam usunąć stąd cepra.
Przedszkole, panie, przedszkole, grupa trzylatków.

Nie chcesz być na forum to nie loguj się i nie zaglądaj - proste. :fajka
Pozdrawiam :)
publicznie to ty zrobiłeś zadymę nie było tego jak byś uszanował moją wolę .

laynn 

Wysłany: 2017-11-18, 04:59   

To fakt, przez ostatni rok kolega wrzucał na forum tak wspaniałe zdjęcia, że powinien mieć możliwość ich publikacji. To jest draństwo, że nie może ich opublikować.
I te ostatnie spotkania, na które zapraszał szanownych forumowiczów miały niesamowity klimat.

:D :D :D :D
Profil Facebook

sokół 

Wysłany: 2017-11-18, 09:34   

Placzypity już nie ma.
Profil Facebook

_Sokrates_ 

Wysłany: 2017-11-18, 09:45   

kris75 napisał/a:
i mi grozisz.

Raczej zachęcam do konsekwencji w głoszeniu opinii. Do zobaczenia na szlaku!

ceper 

Wysłany: 2017-11-18, 10:42   

Nie rozumiem takiego podejścia. Przecież wystarczy się nie logować, gdy nie ma się na to ochoty lub w tym czasie uciekają poganie. Nic na siłę - nie bawi mnie coś, to zmieniam piaskownicę.

Każdy poza ceprem może mieć zły dzień, wstać lewą nogą lub być nakrzyczanym przez żonę. :P
Pewnie Basiek powiedziała: nie będziesz mi się zadawać z miejscowymi i kris75 bardzo to przeżył. :ryb

sokół 

Wysłany: 2017-11-18, 10:45   

Ja też nie rozumiem, miałem nadzieję na nieco inne rozwiązanie, no ale co było zrobić.
Profil Facebook

TNT'omek 

Wysłany: 2017-11-19, 19:17   

laynn napisał/a:
To fakt, przez ostatni rok kolega wrzucał na forum tak wspaniałe zdjęcia, że powinien mieć możliwość ich publikacji. To jest draństwo, że nie może ich opublikować.
I te ostatnie spotkania, na które zapraszał szanownych forumowiczów miały niesamowity klimat.

:D :D :D :D

Twoje laynn zdjęcia też nie były jakieś powalające :) no może poza tym czajnikiem na palniku :D
Spotkania organizowane przez Ciebie były zapewne klimatyczne, ale nic o tym nie wiesz bo Cię na nich nie było :D :D
Jesteś forumowym mistrzem w unikach zlotowych i wycieczkowych. Wszystko rozumiem, ale żeby zasłaniać się żoną i małą córeczką?
Też kiedyś miałem małe dzieci i nie bardzo mogłem gdzieś wyjeżdżać, znam temat, ale po co się umawiać miesiącami i trąbić o tym na forum??
Kris może nie jest najłatwiejszym kompanem, ale na ostatni wypad na Baranec i Vlk Chocza umawialiśmy się 2 dni. Mieliśmy jechać na Baranią i spotkać się z Wami ze zlotem, ale przeczucia wzięły górę. Nasz wypad był fajny, a Wasz jak zwykle...
Forum zrobiło się trochę inne niż kiedyś. Teraz jest tu jakieś towarzystwo wzajemnej adoracjii. Ubolewam nad tym, ale cóż... Myślę,że temu tylu fajnych ludzi tu coraz rzadziej zagląda.

sokół 

Wysłany: 2017-11-19, 19:24   

Tomku troszkę niesprawiedliwy jesteś. Była nas szóstka w sobotę i bawiliśmy się bardzo dobrze. To był naprawdę fajny wypad. Nie wiem dlaczego tak źle go oceniasz skoro Cię nie było.
Profil Facebook

laynn 

Wysłany: 2017-11-19, 21:23   

TNT'omek napisał/a:
Spotkania organizowane przez Ciebie były zapewne klimatyczne, ale nic o tym nie wiesz bo Cię na nich nie było

Masz rację:
- w lutym się nie odbyło, jedna osoba nie mogła jechać (poza mną), reszta z powodu pogody stwierdziła, że nie ma sensu (poza sokołem, on chciał jechać),
- w kwietniu pojechałem z Dobromiłem,
- w maju pojechałem z kolegą z poza forum, bo z forum nikt się nie zgłosił,
- w październiku spotkanie organizowane się odbyło jak wyżej wspomniał sokół.

Poza tym rok temu byliśmy z sokołem i sprocketem w Beskidzie Małym. Wszystkie te były przeze mnie wspominane na forum.
Ile razy byliście osobiście? Ile razy byliście chętni?

TNT'omek napisał/a:
Twoje laynn zdjęcia też nie były jakieś powalające

Ale były wrzucane. Nie przypominam sobie zdjęcia ani Twoje, ani Krisa z tego roku.

TNT'omek napisał/a:
Wszystko rozumiem, ale żeby zasłaniać się żoną i małą córeczką?

Ile razy się zasłoniłem? Przypomnij mi.

TNT'omek napisał/a:
Też kiedyś miałem małe dzieci i nie bardzo mogłem gdzieś wyjeżdżać, znam temat, ale po co się umawiać miesiącami i trąbić o tym na forum??

Od września córka zaczęła chodzić do przedszkola, z tym, że we wrześniu do kupy z dwa tygodnie, a w październiku była w nim kilka dni. Jeśli miałeś dzieci, to pewnie wiesz czemu.
Masz rację co do umawiania się, tu popełniłem błąd. I ostatni raz piszę - nie będę się już umawiał publicznie.
Nie będę też organizował żadnego spotkania.
W mojej relacji po wpisie Krisa, napisałem, że dziwię się, że dopiero teraz ktoś się zaczyna wyśmiewać, bo słusznie mi się należy.

Dziwi mnie tylko, że moja osoba, aż do takiego kroku popchnęła Krisa.
Po tej nie udanym spotkaniu pisałem sokołowi, że mogę oddać swoje uprawnienia mode, to teraz jeśli większości moja osoba nie pasuje, mogę odejść z forum, może to sprawi iż starzy wyjadacze wrócą na forum.

Proszę o wypowiedzi :)
Profil Facebook

sokół 

Wysłany: 2017-11-19, 21:43   

Dobra, na wiosnę zrobimy zlot, z okazji powrotu Visa, dołożę wszelkich starań, żebyśmy to razem zorganizowali (tak pod wpływem dzisiejszych pogaduch w ceperboxie) - będzie to dwudniówka, będziecie wszyscy zaproszeni i będą po kolei walki na ringu (proponuję Rysiankę, tam jest taki faaaaaajny krąg) dacie sobie po mordzie a ceper będzie przyjmował poganów na zakłady. A potem będą kiełbaski i inne takie...
Profil Facebook

_Sokrates_ 

Wysłany: 2017-11-19, 21:55   

laynn napisał/a:
Po tej nie udanym spotkaniu pisałem sokołowi, że mogę oddać swoje uprawnienia mode, to teraz jeśli większości moja osoba nie pasuje, mogę odejść z forum, może to sprawi iż starzy wyjadacze wrócą na forum.

Nie bądź baba. Na tym forum wszystko śmiga jak należy. Na każdym forum jest rotacja ludzi: jedni przychodzą, inni odchodzą - nie ma co sobie tym zawracać głowy.

Odpowiedz do tematu