Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

urlop w Albanii

Autor Wiadomość
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-09-17, 18:37   

Rozsądnie planując wydatki, jadąc we czwórkę samochodem i śpiąc w hostelach, a czasem pozwalając sobie na obiad w knajpie, piwo czy lampkę wina można się w każdym z krajów na wschód i południe od Polski - to jest Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Rumunii zmieścić w kwocie około 100 zł / dzień na osobę. Ceny żywności raczej nie przekraczają polskich, a często są niższe.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-19, 21:04   

No piękna sprawa, w sumie przeczytanie podpisów i oglądanie zdjęć zajęło mi jakieś 6 godzin (wiele przerw miałem w międzyczasie ;) ) ale było warto na spokojnie sobie to oglądać i poczytać. Fajnie opisane i sporo się idzie z tego dowiedzieć, tzn. po prostu jak tam jest. A widoki, wiadomo górskie mi się najbardziej podobają, w sumie całkiem inne te góry niż u nas, ale morze też mnie urzekło. Zawsze uważałem, że połączenie gór i morza byłoby dla mnie idealnym rozwiązaniem, ale póki co jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić.

PS: No i zabawny dla mnie ten Twój górski pociąg... :ok
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-09-19, 21:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5534
Wysłany: 2013-09-19, 21:19   

Vision napisał/a:
PS: No i zabawny dla mnie ten Twój górski pociąg... :ok

dlaczego zabawny ?
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-20, 09:28   

No bo ja bym to olał, wolałbym na plaży poleżeć i na góry popatrzeć z oddali... :-o Tzn. nie mam czegoś takiego, że jak widzę górę, to od razu mnie na nią ciągnie, pierwsze odczucia, to raczej, jak to musi być daleko... ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-09-20, 09:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-09-20, 09:49   

Basia Z. napisał/a:
to jest Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Rumunii zmieścić w kwocie około 100 zł / dzień na osobę.


Węgry poszły ostatnio ostro do góry (jeśli ktoś się zachwyca polityką gospodarczą Orbana to zapraszam do pomieszkania tam na dłużej albo pochodzenia kilka razy do knajp), a Słowacja, z racji euro, taka super tania nie jest, bo złotówka jest nadal słaba (ale to już nie wina Słowaków - oni przeszli na euro w najlepszym momencie - kiedy korona była wyjątkowo silna)...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5534
Wysłany: 2013-09-21, 08:38   

Vision napisał/a:
No bo ja bym to olał, wolałbym na plaży poleżeć i na góry popatrzeć z oddali...

To czemu udzielasz się na forum górskim... pewnie wolałbyś forum morskie :D
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-21, 09:51   

Nie no jednak góry wolę, ale Twoją wycieczkę to bardziej jak takie typowe wakacje odebrałem niż wyprawę górską, więc dostosowałbym się do tego pierwszego. ;) W sumie czytając tą relację, to nawet mi się to marzyć zaczęło, pojechać po prostu na typowe wakacje. :D
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5534
Wysłany: 2013-09-21, 18:51   

zgadza się, to typowy urlop, a nie wyjazd górski... jednak zawsze dbam, żeby jakieś akcenty górskie się pojawiły ;)
fajnie się tak wybyczyć i odstresować leżeniem na plaży, co prawda gdyby to tylko ode mnie zależało, wszystkie dni urlopu spędzałbym bardziej aktywnie, ale trzeba iść na jakiś kompromis z drugą połówką ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga